Gönderen Konu: 21 yaş saç durumu analizi  (Okunma sayısı 795 defa)

Trevorreznik

• Yeni üye
  • *
21 yaş saç durumu analizi
« : 03 Nisan 2021, 10:45:15 »
Selamunaleykum abilerim ben 21 yaşında bir kardeşinizim dökülme hikaye mi şöyle anlatıyım 16 da şakalarım açıldı bir anda, öyle kaldı 18 de biraz daha açıldı ve şu anda 21 yaşındayım 3 seneye yakındır aynı durumda saçlarım, çocuklığumdan beri gittiğim berberimde bunu farketmiş 3 senedir aynı diyor benim sormak istediğim sizce Ekim yaptırmalımıyım ileriye doğru daha kötü olur mu?
Yoksa ilaç tedavisine mi başlıyım gerçi pek sevmiyorum ilaç kullanmayı :(
Cevaplarınızı merakla bekliyorum özellikle hintell abimin, şimdiden teşekkürler

Trevorreznik

• Yeni üye
  • *
Ynt: 21 yaş saç durumu analizi
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2021, 10:55:11 »
O tepedeki seyreklikde 3 senedir aynı ama insan tereddüt ediyor işte saçı kısa kesince oluyor uzatınca seyrek durmuyor
Not :fotolar biraz karışık ama hepsi bu sene çekildi
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2021, 18:20:33 Gönderen: Trevorreznik »

mahlas

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2021, 10:56:30 »
Şu aşamada ekime uygun değilsiniz. Ailenizde saç dökülmesi var mı? Gösterdiğiniz fotoğraflar ve saçlarınızla ilgili geçmişiniz şu aşamada dökülmeniz olmadığı izlenimi veriyor. Olgunluk çekilmesi yaşamışsınız.

Size tavsiyem 6 ayda bir aynı ışık ve açılardan saçlarınızı fotoğraflamanız ve en az 25 yaşına kadar değişimi gözlemlemeniz.

Mevcut durumda saçlarınız sağlıklı görünüyor. Belki bir miktar şakaklar geri çekilebilir.

Ekleme:

2. postunuzu şimdi gördüm. Saçlarınızın dökülme ihtimali var. Ancak beklemenizi tavsiye ediyorum. Dökülme pattern’inizin tam olarak ne olduğunu iyi okumanız gerekli. Bunun tek yolu da beklemek.

Boogeyman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2021, 11:05:56 »
Genetik dökülme mevcut yaş ekim için çok erken sert medikal bir tedavi ihtiyacınız var tepe ve şakaklara forumda tedaviler hakkında bilgi bulabilirsiniz ..
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Trevorreznik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2021, 11:11:19 »
Ailemde babamın saçı 50 den sonra tam anlamıyla döküldü diyebiliriz ki tam da dökük değil genel bi seyrelme oldu 50 ye kadar saçı benden gürdü
Küçük dayım oda 50 li yaşlarda sadece şakak açıklığı var aynı benim gibi oda 30 da açılmış kalmış öyle
Büyük dayım 60 lı yaşlarda 45 e kadar onunda saçı sadece şakak açık aynı benim gibi sonra 15 senede ön çizgide döküldü yani şu anki durumu öyle
Amcamın saçı benden fazladır öyle diyim
Aslında ilaç kullanmak istemiyorum hem vakit kaybı hem de nakit zaten çok dökülürse ektirmem direk kazıtırım sağlık olsun :/
Birde bu kulak üstünde 2 senedir bir seyrelme oldu nedenini çözemedim
« Son Düzenleme: 03 Nisan 2021, 11:47:44 Gönderen: Trevorreznik »

son gohan

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2021, 13:43:49 »
benim saclarim seninkinden daha azdi  21in ortalarinda ekimyaptirdim 3sene bitti sacimda bi dokulme olmadi iyikide ektirmisim diyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2021, 13:49:40 »
Şu an için saçların iyi vitamin ya da xpdcia ile saçlarını sağlıklı sekilde koru ekimlik durumun yok
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2021, 14:39:31 »
Şuan bir problem yok sakaklar geriye çekilmiş çok normal bir durum . Etkinlik bir durumun yok
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Trevorreznik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2021, 14:56:21 »
Yorum atıp fikirde bulunan herkese çok teşekkür ediyorum tavsiyelerinizi dikkate alacağım abilerim ✋

Facebook Twitter Instagram