Gönderen Konu: Merkeze gitmeden önce yapılabilecekler  (Okunma sayısı 522 defa)

xkayaaa

• Yeni üye
  • *
Merkeze gitmeden önce yapılabilecekler
« : 03 Nisan 2021, 20:28:57 »
Arkadaşlar merhaba, saç ekimi öncesinde neler yapılmalı, merkez seçmeden önce nelere dikkat edilmeli, ekim merkezleri ile görüşürken nelere dikkat etmeliyiz gibi gibi sorulara cevap arıyorum aklınıza gelen tavsiyeler nelerdir nelere uymaliyiz.
Mesala öncesinde genel kan testi vs yapılmalı mı hangi değerler dikkate alınmalı gibi sorulara Ekim yaptıran veya bu konuda bilgisi olan arkadaşlar neler önerir ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Merkeze gitmeden önce yapılabilecekler
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2021, 20:58:36 »
Merkez seçmeden önce sence nelere dikkat edilmeli? Başarılı ve sürekli sabit kalitesi olan yerler yerler tercih edilmeli dimi?  Kısaca gereksiz sorular . Başka ne olabilir girişteki sekreterin güzel olmasına filan dikkat etmeyeceğimize göre ?

Merkez seçmeden önce sen neler yapmalısın o önemli olan bu sen ne yaptın? Kaç merkezi araştırsın kaç konuyu araştırdın saç ekimi hakkında ne kadar bilgin var bunları araştırıp sorguladın mı? 

Kısaca olay merkez şecerken neye dikkat etmenle alakalı değil senin bilgi sahibi olmanla alakalı.
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2021, 21:14:05 »
+1

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2021, 00:38:35 »
Ekim merkezleri ile net kararın varsa görüşmelisin yok ben oraya giderim konuşmalarına bana davranışlarına ilgilerine vs bakarak karar veririm dersen her türlü seni tavlayacak birilerine denk gelirsin  :)

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Nisan 2021, 09:51:34 »
Merkeze gitmeden önce bankaya gidip para çekilmeli :)
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Nisan 2021, 21:42:57 »
Ekim merkezleri ile net kararın varsa görüşmelisin yok ben oraya giderim konuşmalarına bana davranışlarına ilgilerine vs bakarak karar veririm dersen her türlü seni tavlayacak birilerine denk gelirsin  :)

|-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram