Gönderen Konu: Sakal komple saca ekilebilirmi?  (Okunma sayısı 590 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Sakal komple saca ekilebilirmi?
« Yanıtla #1 : 08 Nisan 2021, 20:22:26 »
 vucudun her bolgesindeki kıl baska bir yere nakledilebilir.cene altını alıyorlar genelde 2000 de aldıran var ordan.sakalı 2lik sayabilirsin kalındır derdi bir ekimci.en iyi tepenin arkaya donore bakan kısmını kapar derdi.yüzün tamamından ilhan serdaroğlu alım yapmıştı birinden sonucu bilmiyorum.cene altından 2 kere aldırmış birine baktım çıplak gozle dısarda bir sorun yok alınan yerde iz falan yoktu
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

HEKTOR

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Nisan 2021, 20:37:38 »
Genelde sitede çok gördüm sakaldan ekilen doğal duruyormuş neden acaba

Hasann06

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Nisan 2021, 21:55:06 »
hocam sakalı komple aldırsan bile bu sefer yüzünde iz kalır bu yüzden mantıklı bir işlem olmaz.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 09 Nisan 2021, 19:13:00 »
Ekimciler bu kılları aldıktan sonra aynı deride keşke bir daha saç kökü oluşsa kellik olmazdı:D

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 10 Nisan 2021, 22:57:49 »
 futta parça alındığı için bazı kökler geri geliyormuş.kimdi o adını unuttum bir aralar dunyanın onde giden ekimcisiydi donor kısıtlı ekilicek alan çok genişse modern fut yapıyormuş dikişleri  belli olmayan fut
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kant

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 10 Nisan 2021, 23:01:12 »
Emekli kel eğer o dediğin gerçekse ve yüzde yüz saç köklerine zarar gelmiyorsa  yada gelistirilirse diye birşey kalmaz o zaman

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 11 Nisan 2021, 10:26:22 »
 bir kısım saç kökleri geri geliyor diyorlar futta.ben futta 1200 1200 2000 aldırdım.4400 greft toplamda futtan alınmış donor kotu durmuyordu.o zamanlar dikiş oluyordu şimdi modern futtta estetik dikiş falan sanırım.üstünede 2500 falan fue aldırdım.halen donor kotu değil.parça aldıkları için yeni kökler oluşabiliyormuş orada.

Facebook Twitter Instagram