Gönderen Konu: Minoxil Dönüşsüz Bir Yol mu  (Okunma sayısı 1359 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Minoxil Dönüşsüz Bir Yol mu
« : 15 Nisan 2021, 12:36:30 »
Bu saçları minox harici bişey canlandırmayacak farkındayım ama minoxuda doğru kullanmazssam sonum olacak onunda farkındayım birde bütün tabularimi yıkıp 3  ay xpecia kullandıktan sonra fine başlıcam inşallah şimdi ne diyorsunuz nasıl edeyim minoxu tecrübeli kişiler yazarsa sevinirim 1 2 ay kullandim şöyle oldu böyle oldu diyenler yazmasın tren her geçen gün kaçıyor

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: Minoxil Dönüşsüz Bir Yol mu
« Yanıtla #1 : 15 Nisan 2021, 13:08:48 »
fine başla bence bunlar da normal saç olur

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Nisan 2021, 13:11:26 »
Saçlar gayet iyi şuan. Antiandrojen dene ilk önce 6 ay, sonra hâlâ memnun değilsen minoxa başlarsın
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 15 Nisan 2021, 13:31:19 »
Saçlar gayet iyi şuan. Antiandrojen dene ilk önce 6 ay, sonra hâlâ memnun değilsen minoxa başlarsın
Antiandrojen derken ketoral ve azederm.krem.kullandim 3 er ay lakin pekte bir degisiklik gozlemleyemedim  tek avantajim dokulmem durdu şöyle durdu dökülenler döküldü ve fotoğraftaki gibi küçüldü sürekli onlar dökülüyor başka sağlıklı saçlar dökülmuyor
  • Yaşınız 25

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 15 Nisan 2021, 13:34:03 »
fine başla bence bunlar da normal saç olur
Başlıcam şu Ramazan felan çıksın en az 4 5 yıl daha normal bir şekilde koruyacağım dün kız arkadaşım eskiden ne kadar yakisikliymişsin dedi çok alındım belli etmesemde fotolarda saçlar Nw0  tabi  bu çok önemli etken oldu normalde hiç takilmiyordum
  • Yaşınız 25

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2021, 13:59:03 »
Antiandrojen derken finden falan bahsediyodum zaten. Şuanlık minoxa ihtiyacın yok
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2021, 14:23:29 »
Antiandrojen derken finden falan bahsediyodum zaten. Şuanlık minoxa ihtiyacın yok
Foto yanıltıyor birazda çok sayıda küçülmüş saç var zaten saç cizgim nw 3 e yakın artık en son basla aq diyecen fhdhdh xpecia kullanıyorum şuan 2 ay daha kullanıp yaza doğru fin denicem
  • Yaşınız 25

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2021, 14:52:50 »
Foto yanıltıyor birazda çok sayıda küçülmüş saç var zaten saç cizgim nw 3 e yakın artık en son basla aq diyecen fhdhdh xpecia kullanıyorum şuan 2 ay daha kullanıp yaza doğru fin denicem
[/quote

Sen bilirsin hocam
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Nisan 2021, 16:29:18 »
 bırakcaksan baslama derim ama oralara zatan kaç fıs sıkıcanki.günde 1 kullanabilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 15 Nisan 2021, 19:09:00 »
bırakcaksan baslama derim ama oralara zatan kaç fıs sıkıcanki.günde 1 kullanabilirsin
Fotoğraf yanıltıyor heral geniş yav alan
  • Yaşınız 25

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Nisan 2021, 19:27:23 »
Minoxille fini aynı anda kullanırsan minoxilin döngüsünü azaltırsın bıraktığında da şok dökülme yaşamazsın.Bir ihtimal fin kullandıkça minoxun çıkardıkları durur.Bir kaç kişi konudan bahsetmişti.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 15 Nisan 2021, 20:55:16 »
 minoxidille çıkardığını bence finasteridle koruyamazsın.minoxidil damarları açar saçı besler saçı bir tek damardaki kan besler gerisi faso fiso .finasterid ise yüzde 40 baskılar dhtyi saçlı deride.biri defanif biri ofansif.yüzde 40 korursun korursan ama damarlar gene buzuscek saç minoxidil kullanırken olduğu gibi beslenemicem zaten minoxu bırakınca çok pis dokulme olabiliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 15 Nisan 2021, 20:58:20 »
Fotoğraf yanıltıyor heral geniş yav alan
günde 1 kullanıpta sonuc alanda var.önler dhtye dayanıksız ilaçlada sonuc alınamayabiliniyor.önlerde o cılızlaşanlarda dokulsun oda sorun değil iyi bir yerde ektirirsin önleri ama dokulme baska yere sıçramasın.finasteridle dokuulmeyi kontrol altına al önlerde cılızları yok say ektir iyi bir yerde.yada minoxidille denicen ama dongu şu bu uğraşcan.işede yaramayabilir.önde etkinliğini arttırmak için reotinik azelik asitle kullanılır veya dermollerle.geliştirir ama her gün salgılanan dht saldırısı var oda gene saldırır finasteridle saçlı deride yüzde 40ını baskılarsın.

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 15 Nisan 2021, 21:00:15 »
Minoxille fini aynı anda kullanırsan minoxilin döngüsünü azaltırsın bıraktığında da şok dökülme yaşamazsın.Bir ihtimal fin kullandıkça minoxun çıkardıkları durur.Bir kaç kişi konudan bahsetmişti.

Minoxun saçı minoxundur. O saçlar emanet durur sende. Finasteridle 1 yıl kalınlaştırıp minox kullanırsan minoxun döngüsüne girecek saçları azaltırsın. Minoxu bırakırsan minox getirdiği saçları beraberinde götürür.
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Nisan 2021, 21:40:19 »
Minoxun saçı minoxundur. O saçlar emanet durur sende. Finasteridle 1 yıl kalınlaştırıp minox kullanırsan minoxun döngüsüne girecek saçları azaltırsın. Minoxu bırakırsan minox getirdiği saçları beraberinde götürür.

Dediğim gibi bazı kişilerde hepsi dökülmemiş.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram