Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası sivilcelerin geçmemesi  (Okunma sayısı 1164 defa)

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrası sivilcelerin geçmemesi
« : 22 Nisan 2021, 19:02:56 »
Bundan tam 3 ay önce Bilgehan Aydın'ın seç ekim merkezi BE Aesthetic'te saç ekimi yaptırdım. Normalde ilk ayın sonunda geçmesi gereken sivilceler geçmek bir tarafa bugüne kadar artarak devam etti. İlk günden itibaren bana verilen ilaçları eksiksiz kullandım. Üstüne 2 kez IGF yaptırdım. Fakat çıkışlar çok yavaş olmakla beraber sivilcelenme sorunu hiç azalmadı. Kullandığım ilaçlar: Lansor, Coraspirin, 1/5 Proscar, Biotin. Saç bakımı için merkezin verdiği the Mossi London saç serumu ile Mossi London şampuanı her gün kullanıyorum. Daha önce benzer durumu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi? Sorunun kaynağı olarak düşündüğüm serumla şampuanı bırakmayı düşünüyorum.

thornography

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ekimi sonrası sivilcelerin geçmemesi
« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2021, 20:50:03 »
biotinin sivilce yapma gibi bir özelliği var. tamamen ona bağlı değildir tabi ki ama bilgin olsun yine de.

zarkonav

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2021, 23:28:44 »
bu ekimi sana kim yaptı dostum bence kanalları yanlış açmış olabilirler ekilen greftler çok derine ekilirse oluyormuş böyle şeyler geçenlerde bir yerde okumuştum ama doğru olma ihtimali yüksek geldi bana .

baldman

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2021, 14:23:25 »
Geçmiş olsun bence bir cildiyeciye gözükmeniz gerekiyor belki antibiyotik başlamanız gerekebilir.

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2021, 15:41:53 »
Bilgi için teşekkürler. Biotin yeni kullanmaya başladım, ondan öncede çok sivilce vardı. Bilgehan Aydin Ekim yerinde Ahmet Tosun kanallari açmıştı. Verdikleri Mossi London serumunu kullanmayi biraktim, bana losyonu sürdükten 5 6 saat sonra yikayin demişlerdi. Kullanma talimatinda 20 30 dakika sonra yikayin bilgisine ulaştım. Şu an için gozlemliyorum. Geçmezse maalesef cildiyeciye gideceğim.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2021, 17:47:06 »
Sivilcelenme ciddi boyuta ulaşmış sanırım azitro gibi sivilceye etkili bir antibiyotik başlasanız iyi olur tabi doktor reçetesiyle .

Mandalorian

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2021, 12:56:18 »
Sivilcelenme ciddi boyuta ulaşmış sanırım azitro gibi sivilceye etkili bir antibiyotik başlasanız iyi olur tabi doktor reçetesiyle .
Teşekkürler. Cildiyeciye gitmeyi düşünüyorum.

Son.kel

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #7 : 05 Mart 2022, 20:40:20 »
Merhabalar ekiminizin üzerinden neredeyse 1 yıl geçmiş süreciniz tamamlanmış olmalı son halini atabilir misiniz memnuniyet durumunuz nedir

kehkesan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #8 : 09 Mart 2022, 11:28:23 »
benim 4. ay bitti masaj yapınca böyle sivilcelenmeler başladı hatta bazıları iltihaplı oldu . ekim yapan klinik çıkışlardan dolayı olduğunu söyledi masaja devam edin dedi . bekliyorum . bilgehan aydının ekimleri iyi gerçekten iyi sonuçlar çıkarıyor .

Facebook Twitter Instagram