Gönderen Konu: Proscar mı propecia mı  (Okunma sayısı 7650 defa)

Keyfedeger

• Yeni üye
  • *
Proscar mı propecia mı
« : 24 Nisan 2021, 01:46:12 »
Arkadaslar baslıktanda anlasılacağı üzere.
Finansterid tedavisine baslamak istiyorum. Ama hangisini almam gerek. Yani daha iyi olur. Ve her 2 side 4 e bölünebiliyormu. 
Sorunum vertex te değil sadece şakaklarda açılmam var ve incelme büyümeme sorunu. Oyuzden kullanmak istiyorum.
Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

rangel

• Sr. Member
Ynt: Proscar mı propecia mı
« Yanıtla #1 : 24 Nisan 2021, 01:51:06 »
Proscar bir hapta 5mg etken madde içerir , propecia ise 1mg etken madde içerir.Proscar ilacı prostat tedavisi için kullanılıyor ama biz onu 4'e bölerek saç için 1.25mg kullanmış oluyoruz.
Propecia daha pahalı çünkü saç ilacı olarak geçtiği için çok detay bilmiyorum ama bazı izinleri kozmetik yönünden aldığı için daha pahalı.
Tavsiyeye gelirsek maddi gücün yüksekse içtiğin ilacın 1mg olduğundan emin olmak istiyorsan propecia kullan.
Proscar 4'e bölünürken bir parçası 1.5 diğer parçası 1mg etken içerebilir sonuçta kendimiz bölüyoruz , karar senin.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 24 Nisan 2021, 02:21:20 »
Paran varsa propecia
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Keyfedeger

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Nisan 2021, 02:50:43 »
Teşekkürler
Fiyt olarak proscar daha  uygun peki bir kutu propecia yı kaç gün proscar ı kaç gün kullanilabiliriz

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Nisan 2021, 03:00:56 »
Teşekkürler
Fiyt olarak proscar daha  uygun peki bir kutu propecia yı kaç gün proscar ı kaç gün kullanilabiliriz
Propecia 28 gün, proscar 28x5 gün

Keyfedeger

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2021, 04:15:37 »
Ovvv çok fark var ozaman proscar kullanmak daha mantıklı

bobobo

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2021, 10:05:34 »
proscar kullananlar, böldüğünüz diğer parçaları da daha sonra tüketiyor musunuz ?
FinHair markadan proscara geçtim fakat böldüğüm parçaları sağlıksız olacağı düşüncesi sebebiyle çöpe atıyorum. Bu konuda fikri olan var mı ?

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 24 Nisan 2021, 19:50:12 »
proscar kullananlar, böldüğünüz diğer parçaları da daha sonra tüketiyor musunuz ?
FinHair markadan proscara geçtim fakat böldüğüm parçaları sağlıksız olacağı düşüncesi sebebiyle çöpe atıyorum. Bu konuda fikri olan var mı ?
Kesme saklamayla uğraşmıyorum hiç üçgenin ucundan ısırıp gerisini çöpe atıyorum üşengeç birisi isen en güzeli böyle, dozajda da sorun yaşamadım

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 24 Nisan 2021, 19:54:19 »
 ben ikisinide yıllarca kullandım fark yok.youtubede nasıl boluneceği yazar.parcacıkları kapalı yerde saklayın
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #9 : 25 Nisan 2021, 17:04:26 »
Arkadaslar baslıktanda anlasılacağı üzere.
Finansterid tedavisine baslamak istiyorum. Ama hangisini almam gerek. Yani daha iyi olur. Ve her 2 side 4 e bölünebiliyormu. 
Sorunum vertex te değil sadece şakaklarda açılmam var ve incelme büyümeme sorunu. Oyuzden kullanmak istiyorum.
Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Ben propecia arattırdım ama bulamadılar finhair diye bir markanın bulmuştum o da 1mg 207 tl olması lazım şuan
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2021, 17:36:39 »
 al proscar böl parcaçları kapalı kapta sakla iç
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Nisan 2021, 23:43:31 »
Bana bizzat dermatolog proscar reçete etmişti. 5e böl iç demişti. Etki olarak bir farkı yok, üşeniyorsan başka bir mevzu. Ama illa bölünince etkisinin girttiğini düşünüyorsan, yukarda bir arkadaşın dediği gibi bir parçasını kes, kalanı çöpe at. Böyle bile yapsan, propeciannın 5te 1ine malolur tedavin.

Farques

• Ziyaretçi
« Yanıtla #12 : 27 Nisan 2021, 00:38:23 »
Proscar midede mi çözülüyor?

İlaçların bazıları midede bazıları bağırsakda çözülmesi için ona göre dışı kaplanıyor ya proscarı kırınca etkisini değiştirmiş olurmuyuz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Nisan 2021, 00:40:36 »
 finasterid yandası drlar bile proscar için derdi eskiden.

MortalStroke

• Full Member
« Yanıtla #14 : 27 Nisan 2021, 02:21:32 »
Proscar midede mi çözülüyor?

İlaçların bazıları midede bazıları bağırsakda çözülmesi için ona göre dışı kaplanıyor ya proscarı kırınca etkisini değiştirmiş olurmuyuz
Etkisi değişse sanmıyorum olumlu sonuç alabileceklerini
Xpecia (x2)
Minoxil forte (x2 5 puf)
Sebamed anti hairloss
Alpecin c1 caffein shampoo

Facebook Twitter Instagram