Gönderen Konu: Topikal Finasterid  (Okunma sayısı 2748 defa)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Topikal Finasterid
« : 08 Mayıs 2021, 02:55:38 »
Arkadaslar youtubta bir doktor var finasterid ve minox la ilgili bilgiler  veren adı Dr Hamit aydın son videosunda ben daha çok topikal finasterid öneriyorum işte yazdığım reçeteyle eczacilarimiz yapıyor felan dedi topikal finasterid nasıl yapılıyor kullanan arkadaşlar abiler kardeşler bilgi verirmisiniz birde dozaj felan nasıl oluyor günlük kaç kez kullanılıyor cevaplarınızı bekliyor sikdiden teşekkür ediyorum

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Topikal Finasterid
« Yanıtla #1 : 08 Mayıs 2021, 20:14:41 »
Arkadaslar youtubta bir doktor var finasterid ve minox la ilgili bilgiler  veren adı Dr Hamit aydın son videosunda ben daha çok topikal finasterid öneriyorum işte yazdığım reçeteyle eczacilarimiz yapıyor felan dedi topikal finasterid nasıl yapılıyor kullanan arkadaşlar abiler kardeşler bilgi verirmisiniz birde dozaj felan nasıl oluyor günlük kaç kez kullanılıyor cevaplarınızı bekliyor sikdiden teşekkür ediyorum

Forumda biraz araştırma yaparsanız bu konular çok konuşuldu yol gösterdik eleştirim sana değil ama forumda çok aşırı konu kirliği var insanlar araştırmadan etmeden direk konu açıyor ve ben dahil eminim bir çok kişi bu konulara sürekli aynı cevapları yazmaktan bıktık . O yüzden bu konuyada detaylı yazma gereği duymadım ama yönetimin buna el atması gerekiyor.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 08 Mayıs 2021, 20:35:58 »
Forumda biraz araştırma yaparsanız bu konular çok konuşuldu yol gösterdik eleştirim sana değil ama forumda çok aşırı konu kirliği var insanlar araştırmadan etmeden direk konu açıyor ve ben dahil eminim bir çok kişi bu konulara sürekli aynı cevapları yazmaktan bıktık . O yüzden bu konuyada detaylı yazma gereği duymadım ama yönetimin buna el atması gerekiyor.
katılıyorum. Anlamadığım birşey var 60ml minoxa 100 mg fin atan var neye göre kime göre aklım ermiyor

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 08 Mayıs 2021, 21:37:35 »
Ağa çok haklısın ama kimse minoxsuz nasıl yapılıyor aciklamamis diğer konularda yazdım dönüş olmadı bende kendi konumu açtım
  • Yaşınız 25

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 09 Mayıs 2021, 09:24:38 »
katılıyorum. Anlamadığım birşey var 60ml minoxa 100 mg fin atan var neye göre kime göre aklım ermiyor

Kafasına göre atıyorlar 100 ml içine en az 250 mg finasterid atılmalı çünkü çözülme kaybolma işlemleri var . Kafasına göre attıkları için fayda görmüyorlar sonra da buraya gelip minox çöp finasterid karışımı çöp diye konuşurlar.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 09 Mayıs 2021, 09:28:36 »
Ağa çok haklısın ama kimse minoxsuz nasıl yapılıyor aciklamamis diğer konularda yazdım dönüş olmadı bende kendi konumu açtım

Bunun senin yapıcak alt yapın yok 100 ml içine en az 250 ml atılmalı finasterid bunu süzüp ediceksin bunu yapan eczaneler var onları ara ben minox olmadan finasterid istiyorum de İstanbul şişli Hülya eczanesi idi sanırım finasterid jel yapıyor 200 TL fiyatı 2 ay gider aynı şekilde Konya Pekcan eczanesi yapıyor (reçete ister bir sefere mahsus istemeye bilir de ) Malatya eren eczanesi . Ara buraları gönderiyorlar kargo ile .

Bunları yazdığımda reklam yapıyorsun diyen mallar çıkıyor sonra
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2021, 09:36:22 Gönderen: Execuvite »

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 09 Mayıs 2021, 12:19:50 »
Bunun senin yapıcak alt yapın yok 100 ml içine en az 250 ml atılmalı finasterid bunu süzüp ediceksin bunu yapan eczaneler var onları ara ben minox olmadan finasterid istiyorum de İstanbul şişli Hülya eczanesi idi sanırım finasterid jel yapıyor 200 TL fiyatı 2 ay gider aynı şekilde Konya Pekcan eczanesi yapıyor (reçete ister bir sefere mahsus istemeye bilir de ) Malatya eren eczanesi . Ara buraları gönderiyorlar kargo ile .

Bunları yazdığımda reklam yapıyorsun diyen mallar çıkıyor sonra
Aslında nasıl yapılıyor bilen olsa eczacima yaptira bilirimde Malatya eren eczamesi Malatya damı
  • Yaşınız 25

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2021, 13:44:40 »
Aslında nasıl yapılıyor bilen olsa eczacima yaptira bilirimde Malatya eren eczamesi Malatya damı
suriyede :D

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2021, 14:06:14 »
suriyede :D
Yok kanka İstanbul'da olabilir diye şey ettim bu arada bu eczaneyi ben biliyorum hatta ilk finasteridi buraya sormuştum adamda bilmiyordu finasteridi fhdhdhdhd
  • Yaşınız 25

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2021, 14:15:16 »

Evet

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2021, 14:17:35 »
Yok kanka İstanbul'da olabilir diye şey ettim bu arada bu eczaneyi ben biliyorum hatta ilk finasteridi buraya sormuştum adamda bilmiyordu finasteridi fhdhdhdhd
😂😂knka işin açığı şu finasterid topik olarak gozenekleri tikiyabilir ve nice şeyler yani topik fin degilde minoxile dutasterid daha verimli neden mi anlatayım
Minoxil dutasteridi kendisiyle birlikte deriye daha işi işletir zaten dutas deriden emilimi mevcut minoxta güzel bir taşıyıcı olduğu için ikili güzel is çıkarır hatta minoxilin kafayı kurutma yapısı yağlı kivamindaki dutasterid ile bastirilir, forumda böyle kullanıp mükemmel sonuçlar alan var arayip  mesela Pesetmemelisin kullanıcı adlı arkadasin before aftrrini bak kanka 60ml minoxa 6 8 adet dut attigini söylemişti bence çok fazla bu onun yerine yan etki olmasın diye 4 5 tane atılabilir diye düşünüyorum

Facebook Twitter Instagram