Gönderen Konu: Topikal Finasterid Kür  (Okunma sayısı 983 defa)

iamvoldemort

• Yeni üye
  • *
Topikal Finasterid Kür
« : 08 Kasım 2021, 18:13:46 »
Şişli fulya eczanesinden aldığım jel kıvamındaydı, bunu baya saf minoxidil gibi sıvı solüsyon halinde yapan eczane var mı? Yoksa kendim minoxidile propecia karıştırarak yapacağım.

Execuvite

• Hero Member
Ynt: Topikal Finasterid Kür
« Yanıtla #1 : 08 Kasım 2021, 20:02:39 »
Şişli fulya eczanesinden aldığım jel kıvamındaydı, bunu baya saf minoxidil gibi sıvı solüsyon halinde yapan eczane var mı? Yoksa kendim minoxidile propecia karıştırarak yapacağım.

Yapamazsın çözünmez sıvı halde yapan var ama istanbulda yok

iamvoldemort

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2021, 01:38:07 »

Yapamazsın çözünmez sıvı halde yapan var ama istanbulda yok

peki hangisi dediğim gibi sıvı halde yapıyor? malatya eren ve konyada bir eczane vardı galiba, arayıp sorarım da ancak buralardan alan biriyseniz daha iyi bilebilirsiniz belki kıvam farkını.

Execuvite

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2021, 09:17:42 »
peki hangisi dediğim gibi sıvı halde yapıyor? malatya eren ve konyada bir eczane vardı galiba, arayıp sorarım da ancak buralardan alan biriyseniz daha iyi bilebilirsiniz belki kıvam farkını.

Hocam ben oradan hiç almadım sadece referans olsun insanlar faydalansın diye burada paylaşıyorum , ben erzurumdayım burada ki eczane çok iyi kıvamda su gibi resmen form yapıyor fiyatı 200 tl 100 ml numarasını vereyim arayın sorun sehir dışına gönderim yapıyorlar mı bilmiyorum yapmıyorsa ben alır size gönderirim . İçine katılıcak finasteride mg karar verebilirsiniz kendisi 100 ml 250 mg katıyor 50 ye yakın kişi oradan aylık alıyor herkes çok mennun aynı zamanda saf minox ta yapar.

iamvoldemort

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2021, 21:21:50 »
Hocam ben oradan hiç almadım sadece referans olsun insanlar faydalansın diye burada paylaşıyorum , ben erzurumdayım burada ki eczane çok iyi kıvamda su gibi resmen form yapıyor fiyatı 200 tl 100 ml numarasını vereyim arayın sorun sehir dışına gönderim yapıyorlar mı bilmiyorum yapmıyorsa ben alır size gönderirim . İçine katılıcak finasteride mg karar verebilirsiniz kendisi 100 ml 250 mg katıyor 50 ye yakın kişi oradan aylık alıyor herkes çok mennun aynı zamanda saf minox ta yapar.

Şişli fulyadan şimdilik saf minoxidil aldım ancak bu şekilde, çözünmemiş görünüyor. Normal mi sizce?

The Cebelebettin

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2021, 21:51:44 »
Hocam bunların belli ölçüsü belli yolları var sen direk alkole kafana göre koyup karıştırdın mi yoksa bu denilen yollara göre mi yaptın
  • Medikal Tedavi Proscar (1/4)

Facebook Twitter Instagram