Gönderen Konu: Taşıyıcıyım finasterid yan etki ?  (Okunma sayısı 1008 defa)

Sacsizman

• Sr. Member
Taşıyıcıyım finasterid yan etki ?
« : 11 Mayıs 2021, 11:56:23 »
Beyler bende taşıyıcı hepatit b var cok ileri saffasi siroz, finasteridi günlük 1 mg ye yakın alıyorum 0.70-0.80 gibi
Hepatite karşı vücudum direnç sağlamış ama taşıyorum baskasina bulastirabilirim lakin çok dikkat ediyorum çok şükür, bu hastalık karacigerle alakalı birşey ama saglikliyim
Spor koşu yapiyorum zaten seviyelerim normal fakat finasteridde ilerde karacigere baskı yapıyormuş diye okudum yardimci olurmusunuz lutfen rahatlikla kullanabilirmiyim abiler, kardeşler ?

siyabentqxqx

• Sr. Member
Ynt: Taşıyıcıyım finasterid yan etki ?
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2021, 13:20:26 »
cinsellikten mi bulaştı

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2021, 13:30:04 »
Finasterid karaciğer enzimlerini yükseltebilir. Bu nedenle kullanacaksanız muhakkak doktor kontrolünde düzenli testler yaparak kullanmanız gerekir. Ben yerinizde olsam açıkcası hiç kullanmazdım.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 11 Mayıs 2021, 15:29:42 »
cinsellikten mi bulaştı
hayır doğuştan var tasiyiciyim

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 11 Mayıs 2021, 15:32:20 »
Finasterid karaciğer enzimlerini yükseltebilir. Bu nedenle kullanacaksanız muhakkak doktor kontrolünde düzenli testler yaparak kullanmanız gerekir. Ben yerinizde olsam açıkcası hiç kullanmazdım.
4 5 ay sonra gidip bi test yaptırmayı düşünüyorum vücudum bu hastalığa karşı antikor üretiyor ama yok ölmuyor oruspu çocuğu Allah belasını versin ya,  gidip test yaptırırım enzimler ne alemde diye

Diğer telefondan giremiyor hesabıma suan için sacsizman hesabida bana ait yanlış anlaşılma olmasın 2 telde 2 hesap var

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 12 Mayıs 2021, 07:30:58 »
Öldürücü olan hepatit c bile artık bir kutu hapla yok ediliyor ve bu ilaçları SGK ödüyor. B'nin tedavisi yok mu hala? Güncel tedavi protokollerinden haberdar mısın?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Mayıs 2021, 12:18:36 »
Öldürücü olan hepatit c bile artık bir kutu hapla yok ediliyor ve bu ilaçları SGK ödüyor. B'nin tedavisi yok mu hala? Güncel tedavi protokollerinden haberdar mısın?
hocam güncel protokollere nerden bakabilirim doktor bize hiç bahsetmedi bu ilaç ile gönderdi sürekli onu kullanıyoruz oda yok etmiyor düşük tutuyor sadece

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 12 Mayıs 2021, 15:14:55 »
hocam güncel protokollere nerden bakabilirim doktor bize hiç bahsetmedi bu ilaç ile gönderdi sürekli onu kullanıyoruz oda yok etmiyor düşük tutuyor sadece

Gastroenteroloji bölümünde takipli hasta mısınız?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram