Gönderen Konu: Finasterid yan etki  (Okunma sayısı 1137 defa)

Siddhartha

• Hero Member
Ynt: Finasterid yan etki
« Yanıtla #1 : 11 Haziran 2021, 19:49:04 »
Sen yorgun olmayasin kardesim :)
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 11 Haziran 2021, 19:49:27 »
Zamanla azalır

amonet

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 11 Haziran 2021, 20:10:36 »
Sen yorgun olmayasin kardesim :)

Hocam psikolojik olmadığından eminim, böyle kaygılarla başlamadım açıkcası. Düzenli uzun mesafe koşan birisi olarak hiç böyle bir yorgunluk çektiğimi hatırlamıyorum ki hiçbir aktivite yapmama rağmen.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 11 Haziran 2021, 20:44:07 »
2 gündür alıyorum aldıktan sonra inanılmaz bir yorgunluk çöküyor üstüme ve sabahları inanılmaz zor uyanıyorum. Bunun haricinde bir fark hissetmedim. Acaba bu etkiler zamanla geçer mi yoksa bırakmalı mıyım ilacı

Halsizlik yapar finasterid, üstüne giderseniz de azalmaz. Ancak spor yapan bir bünye, bu yan etkilerden daha az etkilenir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Nedensaç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2021, 21:05:05 »
Doz düşürmek yan etkiye ne derece etki eder?
  • Yaşınız 29

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 12 Haziran 2021, 07:56:06 »
Bu halsizlik olayı herkezde kesin görülecek diye birşey varmı acaba ?

Seckin88

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2021, 10:40:39 »
Halsizlik olayı bünyeden bünyeye değişir ama herkeste gördüğünü söylediği etki menide sıvılaşma . Düzenli spor yapmayı alışkanlık haline getirirseniz yorgunluk sorunu olmaz diye düşünüyorum

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #8 : 12 Haziran 2021, 12:06:18 »
Östrojen serbest kaldığı için sanırım halsizlik ister istemez herkesde az olsa yaşanıyor. Bu nedenle doktor kontolünde kullanmıyorsanız eğer, çok üst  düzey yorgunluk, halsizlik yapıyorsa finasteride kullanımında yan etki görmeye müsaitsiniz demektir. Ufak tefek yan etkiler herkeste olur. Her yan etkiyi de göreceksiniz diye bir kahide yok. Herkesin bümyesi farklı.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

amonet

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 12 Haziran 2021, 13:29:48 »
propecia'yı ikiye bölmeyi düşünüyorum. Normalde 7-8 gibi kalkardım artık 11 gibi kalkmakta zorlanıyorum, sürüne sürüne kalkıyorum yataktan.

Aykut Baş

• Full Member
« Yanıtla #10 : 12 Haziran 2021, 15:24:34 »
Bendede aşırı enerjik spor yaparken bile hiç yorulmuyorum herkesde farklı beliriyor

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 12 Haziran 2021, 16:22:47 »
Bende de tam tersi.
Spor yapan biriyim hic daha yorgunluk halsizlik yaptigi olmadi
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 12 Haziran 2021, 16:36:15 »
propecia'yı ikiye bölmeyi düşünüyorum. Normalde 7-8 gibi kalkardım artık 11 gibi kalkmakta zorlanıyorum, sürüne sürüne kalkıyorum yataktan.
tam olarak bende yaşadım bunu bildiğin uyanırken sarhos gibi yapıyordu çok kötü birşey valla

amonet

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 12 Haziran 2021, 17:49:35 »
tam olarak bende yaşadım bunu bildiğin uyanırken sarhos gibi yapıyordu çok kötü birşey valla

geçti mi sizdeki yoks bıraktınız mı

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 12 Haziran 2021, 20:40:47 »
geçti mi sizdeki yoks bıraktınız mı
1 hafta kullandım bıraktım sarhoş gibi yapıyordu. 1 ay sonra yine basladim 2 hafta kullandım yan etki gormedim sadece kasikta agri vardı oda 1 haftqda gecti bide penisi kuculttu ama normal reaksiyona girince eski haline geliyordu tabi  başka birşey gormedim suan kullanmıyorum yksden sonra kullanicam beyin sisı denilen seyi yapmasin diye

Facebook Twitter Instagram