Gönderen Konu: 22 yaş saç dökülmesi tedavi önerisi  (Okunma sayısı 965 defa)

Adar Kukilo

• Full Member
22 yaş saç dökülmesi tedavi önerisi
« : 19 Mayıs 2021, 18:20:29 »
Merhabalar abilerim sizden tedavi önerisi isteyecektim konu başlığında yazdığım gibi gülüp eğleneceğim yaşta bu saçla uğraşıyorum  ve çok canımı sıkıyor yakın arkadaşlarımın saçları çok sık ve gürken benimki seyrek ve açık 6 ay önce netten araştırıp biotin aldım 4 ay kullandım bi işe faydası olmadı babam now 5 seviyesinde dayılarım now 0 dene bilir  benim ise saçlarım o kadar ince ki hafif bi rüzgarda saga sola uçuyor ve kendimi kötü hissediyorum.  Kendime özgüvenimi sıfıra indirdi oysa yüzüm boyum tipim iyi ama şu saç öz güven diye bişey bırakmadı  Çoçukkende çok inceydi bu arada ben Akdeniz anemisi taşıyıcıym hayatımda herhangibi kötü yanı yok ama acaba saçlarım vitamin falan kullanmadığım SAN mı ince diyorum sonuçta saçı kan besliyor  yorumlarınızı da bekliyorum  vede benimle aynı yaşta olup finas tarzı ilaçlar kullanan arkadaşlar  da yazarlarsa sevinirim şimdiden teşekkürler 😊

Bruce Wayne

• Sr. Member
Ynt: 22 yaş saç dökülmesi tedavi önerisi
« Yanıtla #1 : 20 Mayıs 2021, 00:28:47 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975.0

Burada istemediğin kadar bilgi var hocam boş vaktin olduğunda oku ve ona göre bir tedavi planlaması yap.

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #2 : 20 Mayıs 2021, 00:34:05 »
 Teşekkür ederim hocam

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #3 : 20 Mayıs 2021, 00:42:08 »
Şuan hali bu

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Mayıs 2021, 00:44:51 »
Forumu araştır dökülme ile ilgili yeterince bilgi edin ve kendine uygun tedaviyi bul .
Çeşitli tedaviler ile dökülmeni durdurabilirsin.

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #5 : 20 Mayıs 2021, 00:49:51 »
 Hocam peki tedaviyle birlikte saç çizgimi 1 2 sene içerisinde öne çektirsem  iyi olur mu tavsiye eder misiniz?

Adar Kukilo

• Full Member
« Yanıtla #6 : 23 Eylül 2021, 01:02:14 »
H

Facebook Twitter Instagram