Gönderen Konu: EYLÜL AYINDAKİ SAÇ EKİMİ ÖNCESİ MEDIKAL TEDAVİ VE GENEL DURUMUM  (Okunma sayısı 1083 defa)

Mertcan1

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar hepinize merhabalar forumda yeniyim yaklaşık 1-2 aydır forumu takip ediyorum. Eylül ayında İstanbulda saç ektirmeyi planlıyorum. Bunun öncesinde destek olması amacıyla medikal bir tedaviye başlamaya karar verdim. Yaşım 24. Yaklaşık 20 yaşından beri yavaş ama kademeli bir şekilde öncelikle ön bölgeden başlamak üzere saçım dökülüyor. Zaten o günden beri de yaklaşık 4 yıldır 3 numara saç kullanıyorum. Babam ve abimde de aynı şekilde saç dökülmesi var bu nedenle genetık olduğunu düşünüyorum ancak abim benden 14 yaş büyük olmasına rağmen saçlarının durumu daha iyi.

Tedavi olarak her gün 1.25 mg proscar, 2 gunde 1 ketoral sampuan, 1000 mg biotin, b12 ve d3 düşünüyorum. Belki arada bir dermaroller ancak mınoksidil kullanmayı düşünmüyorum (Fikirlerinize açığım).  Ürünleri aldım yarın kullanmaya başlamayı planlıyorum. Bu süreçte saç ektirene kadar ay ay resimlerimi paylaşmayı düşünüyorum.
Genel olarak tedavi süreci ve saçların genel durumu hakkında tavsiye verebilecek arkadaşlara teşekkürler... Yorumlarınızı bekliyorum.

Königstiger

• Jr. Member
  • **
Hocam baktım kimse yorum yapmamış, yapayım dedim. Naptın son durum nedir ? İlaçlar ile aran iyi gitti mi ? Ekimi yaptırdın mı ?
  • Yaşınız 21

Facebook Twitter Instagram