Gönderen Konu: Saç ekim mi medikal tedavi mi , yaş 25  (Okunma sayısı 804 defa)

saccekim

• Yeni üye
  • *
Saç ekim mi medikal tedavi mi , yaş 25
« : 31 Mart 2021, 23:42:03 »
Yaşım 25 , psikolojik olarak yormaya başladı artık , çevrede herkes 40 yaşında gösteriyorsun vs , ya medikal ya Ekim çözmem lazım , yorumlarınız benim için çok ama çok önemli , teşekkürler

mahlas

• Sr. Member
Ynt: Saç ekim mi medikal tedavi mi , yaş 25
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2021, 23:51:08 »
Medikal tedavilerle var olan saçlarınızı korur ve güçlendirebilirsiniz. Ancak ilaçları doktor tavsiyesi ile kullanmalısınız. Konuyu iyi araştırmanızı tavsiye ederim.

Saç ekimi konusunda da donör alanınız kuvvetli görünüyor. Doğru merkezde doğru beklentiyle başarılı bir sonuç elde etme şansınız var. Ben en azından 2 sene kadar daha beklemenizi tavsiye ederim ki donör bölgenin zayıflayıp zayıflamayacağından kesin olarak emin olabilesiniz.

Son olarak da çevrenizdeki insanlar bugün 40 yaşında gösteriyorsunuz derler. Yarın bu paraya çalışılır mı derler. Araba alırsınız, pahalı almışın derler. Ev alırsınız, burnunuzdan getirirler vs... Bu örnekler çoğalır da çoğalır. Kimin ne dediğini bu kadar umursayacak olursanız hayatınızı yaşayamadan ömrünüzü tüketirsiniz. O yüzden takmayın.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2021, 23:54:13 »
Saçma.Çevredeni değiştir bence 40 göstermiyorsunuz.Ne yani saç dökülünce hemen olgunlaşıyormusun? Hayır.Ekimi 1 sene ertele fin ve minoxil kullan.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2021, 00:44:59 »
Saçma.Çevredeni değiştir bence 40 göstermiyorsunuz.Ne yani saç dökülünce hemen olgunlaşıyormusun? Hayır.Ekimi 1 sene ertele fin ve minoxil kullan.

dostum neden sinirleniyorsun adamı görmedin bile  :) kabul et bu bir gerçek ve kompleks yapmaya gerek yok sonuçlar bölümüne bak saçı çıkanlar nasıl gençleşmiş gör bence.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2021, 00:53:18 »
dostum neden sinirleniyorsun adamı görmedin bile  :) kabul et bu bir gerçek ve kompleks yapmaya gerek yok sonuçlar bölümüne bak saçı çıkanlar nasıl gençleşmiş gör bence.

Olgunluk illa ki saçlamı alakalı? Saçını sıfıra vurupta genç gözüken çok insan var.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2021, 01:07:39 »
Olgunluk illa ki saçlamı alakalı? Saçını sıfıra vurupta genç gözüken çok insan var.

saçı kazıtınca gargamel gibi olmuyor işte  fark orada.

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2021, 01:15:19 »
En az 30 yaşına kadar bekleyin derim...Dökülmeniz şekillensin...35 yaşından sonra bayağı yavaşlıyor dökülme...Medical tedavi uygulayın ama Ekim şart bu açıklığa...saç renginiz Ekim de kapatıcılık için avantajlı...Doğru bir yerde Ekim yaptirırsaniz güzel sonuç alırsınız...

PEGO

• Hero Member
  • Saçların dökülmüş kanka
« Yanıtla #7 : 01 Nisan 2021, 01:25:39 »

Gözleri kısarak bakınca tipi ortaya çıkıyor belki öyle yaptı bana da genç geldi :D
Şaka, makara bir tarafa medikal tedavi ön çizgisi bozulmayan, saçları seyrekleşmiş insanlara önerilir bence, bu adam fin alsa ön çizgisi geri gelmeyecek, alnı kapanmayacak. Sadece 5-6 yıl düzenli fin kullanacak, mevcut saçı koruyacak o da biraz artış gösterir işte o kadar.

Güzel bir ön çizgi tasarımı, arkalara doğru dhi ekim ile aralara girilir tabii iyi bir ekimci şart bu kafa için, 5-6 binlik yerlere gitme sakın. Saç rengi güzel, 6-7 ay sonra mutlu olursun, ben olsam beklemem araştırmaya başlarım. Zaten dökülmenin çoğu gerçekleşmiş. Hublot 30 yaşına kadar bekleyin demiş evet doğrudur tam dökülme durur ancak bu sefer full kel olacak kafa, o zaman da yine 2 ekim planlanacak. 5 yıl kaybetmiş olacaksın, ön tarafı hallet moralini düzelt derim ben, 5 yıl sonra da daha fazla dökülme gerçekleşince 2.ekimle noktayı koyarsın.

Serkan Aygın
Asuman Hair
Şahin Çelik
Bu 3 isim fp ekimcilerdir, bu seviyeden daha aşağıya düşme sakın saça yazık olur, fiyat konusunda rahatım diyorsan zaten üst levellerin isimleri belli.
Xpecia günde 2 tablet
Prozinc Plus Şampuan

Serkan Aygın 4200 Greft https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16500.0

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 01 Nisan 2021, 09:12:03 »
Bence önce bir doktora gidin doktor tavsiyesi ile medikal tedaviler hakkında bilgi alın. Doktor yararlı olacağını düşünürse 1 yıl tedavi akabinde sadece ön bölgeye ekim yaptırın. Ortadaki saçların durumuna göre 2. ekimi ileride planlarsınız. Eldeki donör zaten ön , orta ve vertexi kapatmaya yetmeyecek. Aralara gireriz vs durumlarına girmemeni öneririm. Mevcut saçlarını döküp yeni saçları çıkartırlar sonuç değişmez . İnsanların ne dediğini çok önemseme  mahlas yukarıda derler mevzusunu iyi açıklamış . Boşver kimse için saç ekimi yaptırma kendini iyi hissetmek için yaptır. Günümüz dünyasının kalıba koyduğu güzel kadın , yakışıklı erkek imajı herkeste olmak zorunda değil . Kimsede o kalıba girmek zorunda değil . Ekim merkezi konusuna gelince doktorun bizzat ekim yaptığı yerleri tercih etmeni öneririm . Çünkü donör ve açık alana bakınca ( açılacak alan ile beraber ) çok fazla hakkın yok .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 01 Nisan 2021, 11:05:09 »
Hem saç ekimi hem medikal tedavi
Global Moderator

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 01 Nisan 2021, 11:43:00 »
Dostum hintell in dediği gibi hem saç ekimi hem medikal tedavi .Uçar adeta saçların bu şekilde , vertexi finasterid sayesinde rahat toparlarsin ön ve orta bölüme de 4000 greft ektirsen kendini taniyamazsin , ileride finasteridi bırakınca tepeye sakal destekli bir ekimle saç derdin kalmaz . Özgüvenini çok etkiliyorsa ektir pişman olmazsın donörün iyi sayılır .

Facebook Twitter Instagram