Gönderen Konu: Minoxidil çıkardığından çok dökuyor gibi  (Okunma sayısı 995 defa)

Sacsizman

• Sr. Member
Minoxidil çıkardığından çok dökuyor gibi
« : 07 Haziran 2021, 09:48:23 »
1 bucuk aydir aksmlari 8 fis min kullanıyorum  2 gunde bir dermeroller ile birlikte sakaklarda çıkış var ufak ufak ama hâlâ her ilacı surmemde 60 70 tel dökülüyor ne yapmam lazım acaba yaramıyor olabilir mi

ahmetbird

• Full Member
Ynt: Minoxidil çıkardığından çok dökuyor gibi
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2021, 20:36:13 »
Herkesin söylediği şey kardeşim 5 6 ay dayan bırak dökülsün çıkacak onlar eğer öyle bir şey olsa o ilaç piyasada olmazdı emin ol.
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

Nedensaç

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2021, 21:22:01 »
Herkesin söylediği şey kardeşim 5 6 ay dayan bırak dökülsün çıkacak onlar eğer öyle bir şey olsa o ilaç piyasada olmazdı emin ol.
Hala aktif kullanıyor musunuz? Saç durumundan memnun musunuz?
  • Yaşınız 29

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 07 Haziran 2021, 23:10:44 »
Kullanıyorum sıkıntı yok ta aklım almıyor hâlâ niye döküyor tamam biraz siyahlasti saçlarım daha canlı duruyor sakaklarda cikanlarda var ama hala dökülüyor eminim dökülmesi dursa 3 4 kat daha çok olucak sac çünkü her surmem de 70 tel kadar geliyor nw3um zaten :( bu etki etmezse aklımda procapilli sprey var off off

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2021, 01:18:57 »
Dökülen saçları saymayı bırak, psikolojik olarak daha rahat ol. Sonuç alırsın emin ol.

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 08 Haziran 2021, 10:02:35 »
kanka kafana takınca gerçekten daha çok dökülüyo o yüzden saçınla alakalı bir şey yaparaken çok düşünmemeye çalış
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2021, 11:11:45 »
1 gün çok dökülüyor 1gun az dökülüyor yani başladığım noktadayim diye bilirim tek artisi sakaklarda çıkışlar oldu biraz başka birşey yok bu dökülme hicmi durmuyor hep boyle mi gidicek ben başlarken umutluydum vallahi, procapil dr döngü yok diye biliyorum onami geçsem yoksa 1 gün min 1 gün procapil mi kullansam bilmiyorum zaten 20 gün sonra finasteride basliycam sınavı bekliyorum off offff nasıl birşey bu sac dokulmesi ya :(

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2021, 11:16:50 »
 minoxidilde zaten saçlar bir iyi bir kotu olur ozelliği bu.4 sene sonunda basladığın yere gelirsin.saçlar gider gelir birde bunun yanında kişi genetik dokulmesi agresifleşince ilaca baslar minox çıkartırken saça saldıran dht saldırıya devam eder.procaile gecmen sonucu zayıflatır karısımlıda kullansan bir yerde konu açıp biotinide sornuşmuş omega falan omega bilmiyorum şimdi konunu bulamadım burdan cevap vereyim biotin2.5 mgden sonra vuucut atar sahsi gozlemim  5mg daha guzel kalınlaştırıyor biz saçiçin içiyoruz solgar marka guzel pahalı oda sivilcede yapabiliyor alında falan.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2021, 12:00:47 »
minoxidilde zaten saçlar bir iyi bir kotu olur ozelliği bu.4 sene sonunda basladığın yere gelirsin.saçlar gider gelir birde bunun yanında kişi genetik dokulmesi agresifleşince ilaca baslar minox çıkartırken saça saldıran dht saldırıya devam eder.procaile gecmen sonucu zayıflatır karısımlıda kullansan bir yerde konu açıp biotinide sornuşmuş omega falan omega bilmiyorum şimdi konunu bulamadım burdan cevap vereyim biotin2.5 mgden sonra vuucut atar sahsi gozlemim  5mg daha guzel kalınlaştırıyor biz saçiçin içiyoruz solgar marka guzel pahalı oda sivilcede yapabiliyor alında falan.
her konuma cevap verip üşenmeden yazan emekli abim Allah senden razı olsun diyorum :) ben trendyolda voonka aldim 102 kapsulluk 1 sabah 1 akşam günlük 5000 toplam alıyorum omega ile birlikte minoxa devam edeceğim ama en basta olan dökülme gibi suanki dokulmem o canımı sıkıyor procapil güzel yapar gibi bir his var icimde ama bilmiyorum tabiki o yüzden aklımda finasterid kullanmak var kısa bir süre sonra, daha sonra fayda alamazsam son çare minoxile dutasterid enjekte edip kullanmak olucak :/

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2021, 15:42:05 »
 amin cümlemizden.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram