Gönderen Konu: Lütfen Yardım Edin Perişan Oldum!!!  (Okunma sayısı 2476 defa)

napalimiste

• Yeni üye
  • *
Lütfen Yardım Edin Perişan Oldum!!!
« : 07 Haziran 2021, 20:49:36 »
Arkadaşlar bugün pazartesi ben en son cumartesi duş aldım saçım çok yağlı az önce saçımı lavaboya silkeledim ve bu kadar saçım döküldü. Bir daha yapsam yine aynısı olur hırçın silkeledim ama tutup yolmadım sonuçta.  Ne yapmam lazim dökülenler kalın saç sanki. Yardım edin!!!!

Jasonkenn

• Full Member
Ynt: Lütfen Yardım Edin Perişan Oldum!!!
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2021, 21:11:27 »
olm ben de silkeledim aynısı hatta daha fazlası oldu tribe girdim keşke yapmasaydım lan :(

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2021, 22:00:13 »
Bu aralar benim de böyle.Elimi saçıma atıp gelen saç tellerini saymaktan kafayı yiyicem sonunda herhalde.Gidip 3 e vurdurdum ama yine de elim full saçla doluyor
Ne ilaç kullanıyorsun şu an,yaş kaç?
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

cankal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2021, 21:14:33 »
aynı şey bana da oldu aylar önce saçları bi kestirdim üstler açılmış hep

napalimiste

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2021, 21:40:14 »
aynı şey bana da oldu aylar önce saçları bi kestirdim üstler açılmış hep
Böyle dökülmeden önce şakaklarinda ya da tepede acilma var mıydı?

Unkownnn

• Full Member
« Yanıtla #5 : 09 Haziran 2021, 02:06:14 »
Bendede genetik dökülme var yalnız ben 10 defa falan silkeliyorum 10 tel falan anca düşüyor da senin bayağı tuhaf bi tedavileri iyi araştırıp bi an önce bişey yap bence döküldükten sonra yapılan tedavi bişeye yaramaz

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 09 Haziran 2021, 03:52:18 »
tedavilerini iyi yap eksiklik varsa gider  ,dökülmenin önüne geçmeye çalış saçlarını da çok yıpratma sallama dökülsün diye
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Haziran 2021, 09:35:55 »
Hocam en son Cumartesi duş almışsınız sonucta bence bu normal.
Eğer sağlıklı bir insanın günde 100 tel saçı dökülür sözüne inanıyorsak bence buna takmamak lazım çünkü bende de böyle oluyor.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Haziran 2021, 12:43:33 »
arkadaşlar türkiye de hava kirliliğinden ölen kişi sayısı koronada ki dönemle baktığınızda ondan bile fazla terasta oturuyorum akşam yıkıyorum  sabah bildiniz toz toprak acayip oluyor kirliliği anladım kadarıyla 2 günden fazla bekletmemeliyiz saçları yıkamayı ben zamanında çok ihmal ediyordum
 saçlarınız ıslakken çok oynamayın güzel kurulayın  sebamed öneririm şampuan olarak
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 09 Haziran 2021, 19:32:56 »
Hocam en son Cumartesi duş almışsınız sonucta bence bu normal.
Eğer sağlıklı bir insanın günde 100 tel saçı dökülür sözüne inanıyorsak bence buna takmamak lazım çünkü bende de böyle oluyor.
Hocam bu bir insanın günde 100 tel saçı dökülmesi normaldir lafı bizim durumumuzdaki kişiler için geçerli olmamalı bence. Buradaki çoğu kişi kel adayı sonuç olarak ve günde 100 tel dökülse bir yerden sonra saç kalmaz kafada. Kadınlarda filan 100 tel dökülse anlarım ama erkeklerde 100 tel olayı çok fazla bence.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 09 Haziran 2021, 19:34:48 »
Hocam bu bir insanın günde 100 tel saçı dökülmesi normaldir lafı bizim durumumuzdaki kişiler için geçerli olmamalı bence. Buradaki çoğu kişi kel adayı sonuç olarak ve günde 100 tel dökülse bir yerden sonra saç kalmaz kafada. Kadınlarda filan 100 tel dökülse anlarım ama erkeklerde 100 tel olayı çok fazla bence.

Hocam zaten böyle kelleşiyoruz.
100 tel saç dökülmesi normal.
Burada ki sorun dökülen 100 saçtan hepsinin geri çıkmaması.
100 telin hepsi dökülür dökülmez gitmiyor yani, tekrar çıkıyor ama eksik çıkıyor.

Bruce Wayne

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 09 Haziran 2021, 19:43:40 »
Hocam zaten böyle kelleşiyoruz.
100 tel saç dökülmesi normal.
Burada ki sorun dökülen 100 saçtan hepsinin geri çıkmaması.
100 telin hepsi dökülür dökülmez gitmiyor yani, tekrar çıkıyor ama eksik çıkıyor.
Aynen kesinlikle, köklerin de bir ömrü var ve bir yerden sonra artık çıkmamaya başlıyor sanırım.

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 09 Haziran 2021, 19:57:06 »
100 tel fazla değil aslında,yürürken kafandan uçup gidiyor farkına varmıyorsun.Sadece banyoda,yastıkta,elini saçına attığında gelen telleri sayıyorsun ama onun 2-3 katı dökülüyor aslında ve fark etmiyorsun.Yani günlük 100 tel saçım dökülüyor diyenin 200-300 dökülüyordur büyük ihtimalle.
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

cankal

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2021, 21:33:26 »
Böyle dökülmeden önce şakaklarinda ya da tepede acilma var mıydı?
vardı minoxidil ve xpecia kullandım prp+mezo ile beraber saçlarım düzeldi sonra ilaçları bıraktım geri gitti hepsi

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 09 Haziran 2021, 21:46:00 »
Akacak kan damarda durmaz.Telaş yapmayın.Tedavinize devam edin.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram