Gönderen Konu: saç dökülmesi durmadan saç ektirmek ?  (Okunma sayısı 2087 defa)

Anchar

• Sr. Member
Ynt: saç dökülmesi durmadan saç ektirmek ?
« Yanıtla #16 : 11 Haziran 2021, 21:42:05 »
Dökülen dökülmüş zaten Bundan sonrası saç ekimi zamanı Sonrasındada kısa dönemde büyük bir açılma olmaz bence.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #17 : 11 Haziran 2021, 22:03:36 »
Dökülen dökülmüş zaten Bundan sonrası saç ekimi zamanı Sonrasındada kısa dönemde büyük bir açılma olmaz bence.
yaş daha 26 hocam.

Ch0pSu3yy

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #18 : 11 Haziran 2021, 23:50:39 »
dostum benim de yaş 26 dökülme daha durmadı ama bir yandan da ekim yaptırmak istiyorum, şöyle de bir durum var dökülmenin durması demek benim için komple kel olmak demek çünkü bu saç 50 yasında kadar incelecek dökülecek azalacak eminim. O yüzden ben ektirmek istiyorum artık, tabi ki 3-4 yıl sonra tekrar ekim gerekebilir o zaman geldiğinde duruma göre bir ekim daha düşünülebilir.
benim konu bu:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=22537.0
  • Ekim Tarihi: 14-15.07.2021
  • Ekim Merkezi ismi Esma-Serkan Tetik
  • Greft Miktarı 4050
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Her gün -Solgar Biotin 5000, Finasterid 1/5 (1 mg)

denixex

• Full Member
« Yanıtla #19 : 12 Haziran 2021, 00:26:11 »
dostum benim de yaş 26 dökülme daha durmadı ama bir yandan da ekim yaptırmak istiyorum, şöyle de bir durum var dökülmenin durması demek benim için komple kel olmak demek çünkü bu saç 50 yasında kadar incelecek dökülecek azalacak eminim. O yüzden ben ektirmek istiyorum artık, tabi ki 3-4 yıl sonra tekrar ekim gerekebilir o zaman geldiğinde duruma göre bir ekim daha düşünülebilir.
benim konu bu:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=22537.0
merhaba hocam benzer durumda saçlar , valla ben süreklide ektirmekle uğraşmak istemiyorum ama hergün daha da açılıyor dökülüyor maalesef , beklesek dediğiniz gibi 50 ye kadar bekliycez :D

denixex

• Full Member
« Yanıtla #20 : 12 Haziran 2021, 00:27:24 »
Finas kullanmayacaksan en az 35 e kadar beklemeni tavsiye ederim.

35'den sonrada ektirmeyle uğraşmam zaten hocam :D

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #21 : 12 Haziran 2021, 00:42:52 »
35'den sonrada ektirmeyle uğraşmam zaten hocam :D
Sebep?
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

denixex

• Full Member
« Yanıtla #22 : 12 Haziran 2021, 00:46:49 »
Sebep?
hocam gençlikte lazım saç bence, 35ten sonra evli barklı çoluk cocuklu oluruz o saaten sonra saç çokta önemli değil benim için :D

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #23 : 12 Haziran 2021, 02:30:12 »
hocam gençlikte lazım saç bence, 35ten sonra evli barklı çoluk cocuklu oluruz o saaten sonra saç çokta önemli değil benim için :D

Birnevi doğru fakat şöyle birşey var bu seferde yaşını olduğundan fazla gösterirsin.Asıl o zaman saça ihtiyacın oluyor.Genç ve dinamik imaj sergiletir.Bak Keanu Reevese adam 56 yaşında bana kalırsa 35 felan.Öyle düşünme yani.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

denixex

• Full Member
« Yanıtla #24 : 12 Haziran 2021, 11:06:41 »
Birnevi doğru fakat şöyle birşey var bu seferde yaşını olduğundan fazla gösterirsin.Asıl o zaman saça ihtiyacın oluyor.Genç ve dinamik imaj sergiletir.Bak Keanu Reevese adam 56 yaşında bana kalırsa 35 felan.Öyle düşünme yani.
O da doğru hocam valla ama ne bileyim saç şuan lazım bana :D ektirmek istiyorum ama hala deli gibi gökülüyor :(

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 12 Haziran 2021, 16:32:20 »
Ins ilerde de burda olursun o yaslarda da konusma fursatimiz olur.
O zaman da boyle mi dusuneksin goruruz:)

denixex

• Full Member
« Yanıtla #26 : 12 Haziran 2021, 16:42:43 »
Ins ilerde de burda olursun o yaslarda da konusma fursatimiz olur.
O zaman da boyle mi dusuneksin goruruz:)
hocam bana göre en güzel yaşlar olan 20li yaşlar saçsız geçtikten sonra 35-40larda saçsız geçsin napayım :D döküldükçe dökülüyor açıldıkça açılıyor saçlar durmuyorki , her gün her hafta her ay her yıl devamlı ilerliyor dökülme bir türlü durmadı şu hastalık sanırım böylede devam edicek , şimdi ektirsem geri kalanlarda gidicek biliyorum çünkü hala dökülüyor :(

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 12 Haziran 2021, 19:52:02 »
hocam bana göre en güzel yaşlar olan 20li yaşlar saçsız geçtikten sonra 35-40larda saçsız geçsin napayım :D döküldükçe dökülüyor açıldıkça açılıyor saçlar durmuyorki , her gün her hafta her ay her yıl devamlı ilerliyor dökülme bir türlü durmadı şu hastalık sanırım böylede devam edicek , şimdi ektirsem geri kalanlarda gidicek biliyorum çünkü hala dökülüyor :(

Dostum insan omrunun her ani guzel, onu guzel yapn da sensin, yasadiklarin yaptiklarin, kendine kattiklarin. Emin ol 35 de cok daha olgun cok daha tecrubeli olacaksin ve sac sana ozaman da lazim olacak:) surda ekim yapan her yas araligina sor herkes memnundur. 50 sinde ektiren de 20 sinde ektirende.
Onun icin sen kendi sacini analiz edip ileriyi dusunerek planlamani yapman gerekir.

denixex

• Full Member
« Yanıtla #28 : 12 Haziran 2021, 22:32:35 »
Dostum insan omrunun her ani guzel, onu guzel yapn da sensin, yasadiklarin yaptiklarin, kendine kattiklarin. Emin ol 35 de cok daha olgun cok daha tecrubeli olacaksin ve sac sana ozaman da lazim olacak:) surda ekim yapan her yas araligina sor herkes memnundur. 50 sinde ektiren de 20 sinde ektirende.
Onun icin sen kendi sacini analiz edip ileriyi dusunerek planlamani yapman gerekir.

Teşekkürler hocam, peki sizin görüşünüz nedir ? şuan ekim mantıklı mı ?

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #29 : 13 Haziran 2021, 02:05:04 »
Teşekkürler hocam, peki sizin görüşünüz nedir ? şuan ekim mantıklı mı ?

Ben kendim mantikli oldugunu dusunmuyorum. Bence herkes en az 33-35 li yaslari gormesi lazim.
Sac dokulmen agresif degil cok hafif ise yaptirip fin ile koruyabilirsin.
Agresif bir dokulmen varsa ben beklemeni oneririm

Facebook Twitter Instagram