Gönderen Konu: Mavi Su  (Okunma sayısı 1812 defa)

bugraa06

• Yeni üye
  • *
Mavi Su
« : 16 Haziran 2021, 11:24:27 »
Dostlar merhaba. Dün berberde bi adamla karşılaştım 20 gün mavi su kullanmış 2 aydırda kullanmıyormuş adam daki değişiklik normal değil bildiğiniz saç ektirmiş gibi çok çıkartmış beb normalde güvenmiyor inanmıyordum olanıda döker diye siz ne düşünüyorsunuz kullananınız var mı?

Jasonkenn

• Full Member
Ynt: Mavi Su
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2021, 12:44:23 »
İçinde minoks ve finas veya dutas var ne olduğu belirsiz şeyleri kullanmayın hocam en azından bunlar kullanılacaksa kendiniz kullanın ki dozaj vs ayarlama yaplinilin yoksa hormonları değiştirip saç çıkartmak dünyanın en basit işi 50 yaşındaki kel dayıya trans ilaçları verin kafa orman olur

bugraa06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Haziran 2021, 17:13:45 »
İçinde minoks ve finas veya dutas var ne olduğu belirsiz şeyleri kullanmayın hocam en azından bunlar kullanılacaksa kendiniz kullanın ki dozaj vs ayarlama yaplinilin yoksa hormonları değiştirip saç çıkartmak dünyanın en basit işi 50 yaşındaki kel dayıya trans ilaçları verin kafa orman olur

kafa derisinden aldığın bi ilacın hormonlara etki etmesini düşünmen çok garip

Armaan

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 16 Haziran 2021, 17:20:11 »

Öyle olmadığını düşünüyorsan deneyebilirsin. Herhangi bi losyonun içine at diane35 i, androcuru arada masaj falan da yap deri yumuşasın ondan sonra gelsin saçlar

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 16 Haziran 2021, 17:33:38 »

Hamile kadınların finasteride dokunması bile yasak, niye eli kirlenmesin diye mi sence?
AlopexyT minoxidil (günde 8 fıs)
Finasterid 1.25 mg (her gün)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Bıraktıklarım; minoxil, bioxinin minoxidil, balen kabak, xpecia, loprox

Tedavi sürecim;
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=23060.0

Distrofik

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Haziran 2021, 22:54:47 »

Transdermal uygulama deniyor. Ona kalırsa yuttuğun bir ilacın emilmesi de çok garip?

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 17 Haziran 2021, 02:11:43 »
Hamile kadınların finasteride dokunması bile yasak, niye eli kirlenmesin diye mi sence?
Koskoca eczacılar topikal kullanımda hormonal yan etkinin neredeyse 0 olduğunu söylüyor ama yinede siz bilirsiniz

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 17 Haziran 2021, 07:05:06 »
Koskoca eczacılar topikal kullanımda hormonal yan etkinin neredeyse 0 olduğunu söylüyor ama yinede siz bilirsiniz

Bahsettiğin koskoca eczacılar bile "neredeyse" 0 diyorsa bu ihtimal tamamen imkansiz değil? Kendinizle çelişiyorsunuz. Yine de siz bilirsiniz
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Haziran 2021, 11:16:50 »
Bahsettiğin koskoca eczacılar bile "neredeyse" 0 diyorsa bu ihtimal tamamen imkansiz değil? Kendinizle çelişiyorsunuz. Yine de siz bilirsiniz
Emin ol "Neredeyse" ifadesi hamile bir kadının finasteride dokunması bile yasak kısmını içermiyor buyrun ankaradaysanız ankara üniversitesi veteriner fakültesinde bulaşalım birlikte eczacılık fakültesine ordan da tıp fakültesine gidelim hocalarımla tanıştırayım sohbet edelim biraz fikir sahibi olursunuz belki

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 17 Haziran 2021, 12:16:44 »
Emin ol "Neredeyse" ifadesi hamile bir kadının finasteride dokunması bile yasak kısmını içermiyor buyrun ankaradaysanız ankara üniversitesi veteriner fakültesinde bulaşalım birlikte eczacılık fakültesine ordan da tıp fakültesine gidelim hocalarımla tanıştırayım sohbet edelim biraz fikir sahibi olursunuz belki

Hataydayım buyrun okuduğum tıp fakültesine götüreyim sizi. Sizin veterinerliğiniz hayvanlar üzerine benim tıp eğitimim bizzat bunlar üzerine. Asıl bilgi sahibi olması gereken sizmişsiniz gibi geldi de bana  :)
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 17 Haziran 2021, 12:44:31 »
MAVİ SU dan konu hamilelik duta vs gelmiş varsa kullanan uzun süreli aktarsın fayda ve eksikliklerini geçsin ne bu cebelleşme
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 17 Haziran 2021, 15:23:49 »
Hataydayım buyrun okuduğum tıp fakültesine götüreyim sizi. Sizin veterinerliğiniz hayvanlar üzerine benim tıp eğitimim bizzat bunlar üzerine. Asıl bilgi sahibi olması gereken sizmişsiniz gibi geldi de bana  :)
Umarım hamile bir kadının finasteride dokunmasının sakıncalı olduğu bilgisini fakültede öğrenmemişsindir  :)

Xeth

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 17 Haziran 2021, 15:51:18 »
Umarım hamile bir kadının finasteride dokunmasının sakıncalı olduğu bilgisini fakültede öğrenmemişsindir  :)

Evet spesifik olarak fakültede öğrenmedim. Daha detaylısını öğrettiler. Dht hormonunun fetal yaşamda cinsiyet farklanmasında önemini bildiğimden, ayrıca kırılmış tabletlerin deri aracılığıyla en ufak emiliminin bebeğe zarar verebileceğini bildiğimden dolayı spesifik olarak öğrenme ihtiyacı da duymadım. Akıl yürüterek bu bilgilere sahip olabilirsin. Bu, bukadar zor olmamalı
Yeşilçay (x1)
Clear şampuan
Magnezinc (günlük 1)
Setirizin 5mg

Tedavi sürecim;

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 17 Haziran 2021, 16:51:10 »
Evet spesifik olarak fakültede öğrenmedim. Daha detaylısını öğrettiler. Dht hormonunun fetal yaşamda cinsiyet farklanmasında önemini bildiğimden, ayrıca kırılmış tabletlerin deri aracılığıyla en ufak emiliminin bebeğe zarar verebileceğini bildiğimden dolayı spesifik olarak öğrenme ihtiyacı da duymadım. Akıl yürüterek bu bilgilere sahip olabilirsin. Bu, bukadar zor olmamalı
Fazla derine inmemek lazım derine inersek solunan egzoz dumanı hamile bir kadın için zararlı dışarı çıkmasın o zaman değil mi  senin dediğin şeyden yola çıkarsak ilaca dokunmaktan bahsediyorsun biraz komik bir ifade olmuş ama yinede sen bilirsin

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 17 Haziran 2021, 17:11:22 »
Dht hormonu anne karnındaki bebek icin beyin gelisiminde oldukca onemli bir hormon ayrıca fetusun cinsel ozelliklerini kazanmasını sağlıyo. O yuzden hamilelerin kullanmasi cok sakıncalı
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Facebook Twitter Instagram