Gönderen Konu: Yardım (Ekilen saclar 3 yıl sonra döküldü)  (Okunma sayısı 2966 defa)

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Yardım (Ekilen saclar 3 yıl sonra döküldü)
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2021, 19:45:59 »
Bu foto ekimden 1 yıl sonrası ve herşey güzeldi o zamanlar.

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2021, 19:49:25 »
Bu foto da ekimden 5 yıl sonrası
Ekilen saclar döküldü.

Sizce sebebi ne olabilir ?
O zamanlar ne propecia ne de minoksidil Hiç kullanmamıştım.

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2021, 20:05:48 »
Saclar döküldükten sonra 2. Ekimimi Ankara HLC de yaptım . Gayet memnunum ama 1-2 yıl sonra dökülmesinden  korkuyorum .

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 24 Haziran 2021, 20:33:17 »
Dostum muhtemelen, NW7 genetiği olduğu için donör den alınan saçlar da, dökülmeye kodlu greftler, o yüzden ordan alınan greft gibi döküldü. Eğer Finasterid kullansaydın sonuç değişir miydi belli olmazdı, dökülede bilirdi, dökülmeye de bilirdi. Ekim olmadan önce Donörün fotoğrafı var mı atabilir misin

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Haziran 2021, 22:32:05 »
Doğru tahmin etmiş olabilirsin 2 dedem de nordwood 7 babam da nordwoood 6

Saclardan şu an için memnunum ama geriye kalanları nasıl koruyabilirim ? 2.5 yıldır Finasterid zaten kullanıyorum , minoxidil de kullanıyorum ayrıca vitaminler ve xpecia da kullanıyorum
Başka bişey var mı yapabileceğim veya bilmediğim ?

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Haziran 2021, 22:37:23 »
2. Ekimden önce uzun ve kısa.

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 24 Haziran 2021, 22:39:43 »
Son attığım kısa kesilmiş olan foto yanlış oldu,  o 2. Ekimden sonraki idi .

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 25 Haziran 2021, 03:37:41 »
Doğru tahmin etmiş olabilirsin 2 dedem de nordwood 7 babam da nordwoood 6

Saclardan şu an için memnunum ama geriye kalanları nasıl koruyabilirim ? 2.5 yıldır Finasterid zaten kullanıyorum , minoxidil de kullanıyorum ayrıca vitaminler ve xpecia da kullanıyorum
Başka bişey var mı yapabileceğim veya bilmediğim ?

Hocam zaten kullanacak ne varsa kullanıyorsunuz , bişe kalmamış ki:)

Hatta bence abartılı bir şekilde kullanıyorsunuz , örnek veriyorum finasterid kullanıyorsanız xpecia ya gerek yok.
Unutmayın her şeyin fazlası zarar.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Haziran 2021, 08:24:50 »
yaşınız kaç arkadaşın söylediği gibi ya xpecia kullan sadece yada finas minox yeni saç çıkışı için kullanıyorsunuz sanırım başka bi amacı yok
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2021, 17:02:27 »
Dostum muhtemelen, NW7 genetiği olduğu için donör den alınan saçlar da, dökülmeye kodlu greftler, o yüzden ordan alınan greft gibi döküldü. Eğer Finasterid kullansaydın sonuç değişir miydi belli olmazdı, dökülede bilirdi, dökülmeye de bilirdi. Ekim olmadan önce Donörün fotoğrafı var mı atabilir misin

Muhtemelen bu şekilde olmuştur ama ilk ekimden sonraki saçlı halinizin net fotosu varsa daha iyi olur
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Haziran 2021, 23:05:38 »
Teoriler ve iddialar yanlış bence.
Benim teorim ilk ekimden önce arkadaşların seyrekte olsa bir miktar saçı vardı üstüne ekim yapınca çok az saç çıktı ama arkadaşımızı genede memnun etti çünkü kendi saçı ile ekilenler güzelce seyrekliği kamufle etti.
Sonrasında kendi saçları gidince aslında ne kadar az saç çıktığını anlamış oldu arkadaşımız.(pardon anlayamamış  :) )
Saç ekimininde en çok aldatan tarafıda bu zaten açıkçası deli oluyorum bu duruma.
Halk arasında çok kötü ekim yapmalarına rağmen tavsiye edilen klinikleri kurtaran ve müşteri bulmalarını sağlayan en önemli faktörde bu durum açıkçası .

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Haziran 2021, 00:20:50 »
Muhtemelen bu şekilde olmuştur ama ilk ekimden sonraki saçlı halinizin net fotosu varsa daha iyi olur

İlk ekimden 1 yıl sonraki halim herşey güzeldi .

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 26 Haziran 2021, 00:24:13 »
İlk ekimden 1 yıl sonraki halim herşey güzeldi .

Bence güzel değilmiş ,ön çizgi yok hatta hemen arkası boş gibi.
Önde saç çıkmadıysa demekki arkalarda çok az saç çıktı ,trevorun dediği gibi çok az saçınız çıktı ve olan saçlarınızı güzel gösterdi sizi aldatan noktada bu oldu heralde.

Lefkoşalı

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 26 Haziran 2021, 00:30:41 »
Teoriler ve iddialar yanlış bence.
Benim teorim ilk ekimden önce arkadaşların seyrekte olsa bir miktar saçı vardı üstüne ekim yapınca çok az saç çıktı ama arkadaşımızı genede memnun etti çünkü kendi saçı ile ekilenler güzelce seyrekliği kamufle etti.
Sonrasında kendi saçları gidince aslında ne kadar az saç çıktığını anlamış oldu arkadaşımız.(pardon anlayamamış  :) )
Saç ekimininde en çok aldatan tarafıda bu zaten açıkçası deli oluyorum bu duruma.
Halk arasında çok kötü ekim yapmalarına rağmen tavsiye edilen klinikleri kurtaran ve müşteri bulmalarını sağlayan en önemli faktörde bu durum açıkçası .

Ben sizin söylediğinizi düşünmüştüm ama tam doğru olamaz cünkü ilk ekimden sonra bayağı sacım olmuştu 3-4 yıl sonra 90% gitti . Geriye kalan 10 % ekim sacları olamaz . Muhtemelen kendi saclarım döküldü ve en önemlisi ekilen sacların da önemli bir kısmı döküldü ama NEDEN ???
Ve şimdi 2. Ekimi yaptım ve yine dökülmemesi için NE YAPABİLİRİM ??

Facebook Twitter Instagram