Gönderen Konu: 22 YAŞ TAVSİYELER  (Okunma sayısı 648 defa)

Swastika

• Yeni üye
  • *
22 YAŞ TAVSİYELER
« : 27 Haziran 2021, 00:37:31 »
İyi forumlar arkadaşlar ; 22 yaşında açıklığım bu şekilde baba tarafı genellikle NW 7 bu gidişle birkaç seneye kalmaz ben de öyle olacağım sanırsam... Ekim için erken mi beklemeli miyim tavsiyelerinizi bekliyorum. Serkan Aygın Clinic ile görüştüm ilk planlama için 2800-3000 greft ile yeni bir ön hat oluşturulacağı yönünde, Vertex için ise muayeneye geldiğinde değerlendiririz dendi. Asuman hanım ise 4000 greft varolan saçları yok sayarak ekebiliriz dedi. Sibel Ulusan ise Maksimum greft çalışacağını söyledi. Ne tavsiye edersiniz şuan minox+ Xpecia kullanmaktayım. Finasteride kullanmayı düşünmüyorum

Mehmet64

• Full Member
Ynt: 22 YAŞ TAVSİYELER
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2021, 01:25:31 »
Sıkıntılı bı dökülme bende senle aynı yastayım ektirdim ama benim ektirdigim bölgede hiç saç yoktu,senin ise belli bi bolumde değil genel seyrelme var,Ekim yapilacak alanda da saç mevcut,kendi kararınızı kendiniz iyice düşünüp verin.
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 27 Haziran 2021, 01:30:14 »
Xpeciayla olacak bir iş değil diye düşünüyorum. Ektirdikten sonra dökülmen devam edeceği için finasterid kullanman lazım
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Haziran 2021, 23:06:45 »
 yaş erken bu durumlarda beklenir ama insan genclikte saçı tam bekliyor ekimde ölçü ilaca vericeğin tepki .ekimden once ne kadar guclencek ektirdikten sonra ilaç dokulmeye engel olucakmı saçlar ne kadar minyatur buna bakılır bayağı incelmiş ektirirsin o kolay olanı korumayı dusun xpecia yan destek gencler memnun genelde igf minox devam etsen daha güclu olabilir saçın mezo prp tarzı uygulamada kalınlaştırır dermoller ekle 2 seneye finasteridde eklersin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 27 Haziran 2021, 23:12:22 »
Ekim için bekle bence bu sırada saçlarınıda güçlendir derim
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram