Gönderen Konu: Saç ekimi harici çözüm çıkarsa  (Okunma sayısı 1107 defa)

Virtüöz

• Hero Member
Saç ekimi harici çözüm çıkarsa
« : 06 Temmuz 2021, 20:01:28 »
Şimdi düşündümde bundan atıyorum 5 sene sonra kesin saç çıkışı sağlayan bir formül bulunsa ekim yaptırınca pişmanlık yaşanmazmı? Nasıl desem misal adam nw5 veya nw6 saç ekimi yaptırmak istiyor.Dönör bölge bir kere seyrelcek o birinci çinko, daha sonra alınan yerden bir daha saç çıkışı olmıycak çünkü kök yok buda ikinci çinko.Ekildiği yerde olan uykudaki saçlar zarar görücek.Bununla beraber üstüne ekilecek.Ordanda kayıp olucak.Bu açıdan bakarsak zarara uğruyorsun.Hemde doğallık hiç bir zaman yakalanmıycak.Kafamı kurcaladı.Umarım sorumu anlatabilmişimdir.

slade23

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi harici çözüm çıkarsa
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2021, 20:14:07 »
Ekim diye bir şey kalmaz ki o zaman
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2021, 20:19:00 »
  daha uzun uzun donem birsey bulunmayacak.sadece elde o karı koca profun urunu ıolabilir onun dısında klonlama bile olmadı.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2021, 20:31:01 »
e iyi de mantıken donör bölgenin seyrelmesi bi sorun teşkil etmez , madem saç Ekimi hariç bi çözüm çıkacak donor bölge de de çıkış olur.
Kel kafalar sağlanacak donor de işe yaramayacak mı :)

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2021, 20:33:17 »
bunu 20 yıl önce de diyorlarmış , ben de deyim bari  5 yıl sonra güzel ilaçlar çıkacak. kintor pharma nın iki ilacı birde hmi 115 yada daha iyi bir şekilde çalışan bayerin ilacı var. 2024 e çıkacak diyolar çıksalar bari umudumuz o

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2021, 20:34:54 »
e iyi de mantıken donör bölgenin seyrelmesi bi sorun teşkil etmez , madem saç Ekimi hariç bi çözüm çıkacak donor bölge de de çıkış olur.
Kel kafalar sağlanacak donor de işe yaramayacak mı :)

Ama orda kök alınıyor.Bu formül uyuyan kökleri uyandırıcak.O zamanda olmayan kökü çıkartamaz.Kel kafada işe yarayabilmesi uykuya yatmış köklerin tekrar kalıcı olarak harekete geçmesiyle olucak.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Temmuz 2021, 20:35:49 »
Ekim diye bir şey kalmaz ki o zaman

Zaten sorun ekimin rafa kaldırılma olayı değil.Böyle birşey çıkmadan önce yapılan ekimler sıkıntı doğrucak.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 06 Temmuz 2021, 20:37:38 »
Ama orda kök alınıyor.Bu formül uyuyan kökleri uyandırıcak.O zamanda olmayan kökü çıkartamaz.Kel kafada işe yarayabilmesi uykuya yatmış köklerin tekrar kalıcı olarak harekete geçmesiyle olucak.

Hocam ileri seviye kellikler de zaten bi çoğu saç kökü artık ölmüş oluyor. Bu yüzden bahsettiğiniz şekilde bi çözüm olması icin uyuyanı uyandırmaktan ziyade ölüyü dirilten şekilde bişe gerekli.
Hatta yok olanı yeniden yeşerten.
Ayrıca böyle bişe çıksın valla ben donöru pek takmam açıkcası ki benim donör 7 bin kök verdi :)
En kötü ihtimalle sakaldan donore Ekim yaptırırız bu sefer :)

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 06 Temmuz 2021, 20:37:42 »
bunu 20 yıl önce de diyorlarmış , ben de deyim bari  5 yıl sonra güzel ilaçlar çıkacak. kintor pharma nın iki ilacı birde hmi 115 yada daha iyi bir şekilde çalışan bayerin ilacı var. 2024 e çıkacak diyolar çıksalar bari umudumuz o

Farz edelim ki işe yaradı.Ee o zaman ekim yaptıranlar veya yaptırmayı düşünenler için sorun.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 06 Temmuz 2021, 20:41:10 »
Hocam ileri seviye kellikler de zaten bi çoğu saç kökü artık ölmüş oluyor. Bu yüzden bahsettiğiniz şekilde bi çözüm olması icin uyuyanı uyandırmaktan ziyade ölüyü dirilten şekilde bişe gerekli.
Hatta yok olanı yeniden yeşerten.
Ayrıca böyle bişe çıksın valla ben donöru pek takmam açıkcası ki benim donör 7 bin kök verdi :)
En kötü ihtimalle sakaldan donore Ekim yaptırırız bu sefer :)

Bu doğru.Fakat şöylede birşey var.Adamın misal 30bin grefti varmış önceden bunun 15binini kaybetmiş.Yarısını bile görmeden ekim yaptırsa o zaman bu 15binide riske atmış olucak.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 06 Temmuz 2021, 21:02:32 »

Dostum bu forumda pek kadar bahsi geçmiyor ama malum diğer forumda, böyle onlarca konu var. 2018-19larda bu iş bitmiş olur muhtemelen diyorlardı. Bak neredeyse 2021 bitti hala çözüm yok. Sen bu olayın çözümü sana yetişmeyeceğini farzet :)

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2021, 21:41:22 »
 oral senmiydin kanser ilacı ve kellik için karı koca profların geliştirdiği yontemler vardı senmi solemiştin.gecen bir mekanda tanıdığım var ilaç firmalarından emekli  olmuş onemli bir isim oda tesadüfen karı kocanın geliştirdiği ilacıa soyledi kanserde umutlu saç olayını bilmiyor boş insanlar değil deniliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

oralminoxidil

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2021, 21:50:15 »
oral senmiydin kanser ilacı ve kellik için karı koca profların geliştirdiği yontemler vardı senmi solemiştin.gecen bir mekanda tanıdığım var ilaç firmalarından emekli  olmuş onemli bir isim oda tesadüfen karı kocanın geliştirdiği ilacıa soyledi kanserde umutlu saç olayını bilmiyor boş insanlar değil deniliyor

yok ben demedim

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Kel Bezos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 06 Temmuz 2021, 22:52:11 »
şu an saç dökülmesine kısmen iyi gelen sadece 2 kanıtlanmış madde var. finasteride ve minoxidil. bu ikisi de tesadüfen saça etki ettiği bulundu. saç için araştırma yaparken değil. ki 25 yıl geçti bu iki maddenin onay almasının üzerinden. 25 yıldır yaprak kımıldamıyor. yine büyük bir mucize veya tesadüf lazım. ama dökülen saçı çıkaran veya dökülmeyi durdurabilen bir şey olur mu.  bu iş genetik bilimiyle çözülebilir büyük ölçüde. bu da yüzyıllar alır. kellik genlerinin bulunması, yok edilmesi veya etkisiz hale getirilmesi. tıp dünyası bunun en az 200 yıl gerisinde..

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 07 Temmuz 2021, 05:35:25 »
En iyimser yaklaşımla bu dediğin 500 yıl sonra olur. O kadar yaşama imkanımız olmadığı için sorun etmemize gerek yok.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Facebook Twitter Instagram