Gönderen Konu: Dut lu minoxil kullananlar bakabilirmi  (Okunma sayısı 586 defa)

Jasonkenn

• Full Member
Ynt: Dut lu minoxil kullananlar bakabilirmi
« Yanıtla #1 : 15 Temmuz 2021, 07:44:54 »
14 veya 16 tane atıyorum minoksa saça minokstan mı duttan mı bilmiyorum ama her gören saçların çıkmış canlanmış diyor

Yan etki olarak bir şey olmadı 2.ay bitti 3.aya girdim fakat yakında oral finas a başlayıcam sakallar tam istediğim seviyeye gelince

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 15 Temmuz 2021, 10:29:06 »
14 veya 16 tane atıyorum minoksa saça minokstan mı duttan mı bilmiyorum ama her gören saçların çıkmış canlanmış diyor

Yan etki olarak bir şey olmadı 2.ay bitti 3.aya girdim fakat yakında oral finas a başlayıcam sakallar tam istediğim seviyeye gelince

Dutlu min kullanmadan once minoxil kullaniyo muydun
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 15 Temmuz 2021, 13:09:31 »

çok fazla arıyorsunuz hocam 7 8 ideal bu arada dutlu minoxtan önce sade minox kullanıyormuydunuz ve yerinizde olsam bi dht testesteron österejon miydi her ne ise o testleri yapardim

Facebook Twitter Instagram