Gönderen Konu: ASMED Dr. Koray Erdogan 4100 greft  (Okunma sayısı 9022 defa)

redapple

• Yeni üye
  • *
ASMED Dr. Koray Erdogan 4100 greft
« : 28 Ağustos 2021, 16:39:53 »
Merhaba arkadaşlar,

23/24 ağustos tarihlerinde ASMED klinikte Dr. Koray Erdoğan tarafından (grup A) 4100 greft ekim işlemim tamamlandı. Daha önce 2014 yılında Zekeriya Kul’da 3400 greft ekim yapılmıştı sadece ön bölgeye.

Koray bey ilk gönderdiğim resimlerden yola çıkarak 5500 greft demişti, yalnız klinikte ki canlı analizden sonra bu sayıyı 4000 e kadar geri çekti. Maalesef greft sayısını düşürmek zorunda kaldığımız için tepe bölgesine (cortexe) tamamen girememiş olduk. Sebebi daha önce ki ekimden kaynaklanan donörüm de ki tahribat ve zor bir cilt yapısına sahip olmam (sivilcelenmeden dolay yara izleri fazla). Koray Bey haklı olarak donörü fazla yormak istemedi. Maalesef burada mikro motor kullanımının telafi edilemez tahribatını şahsen yaşamış oldum. Ekim yaptırmak isteyen arkadaşlara da öncellikli tavsiyem, kime giderseniz gidin, manuel punch le alım yapan bir yere gidin. Şu an ekim tamamlanalı daha 4 gün olduğu halde donör bölgem bir önceki ekime göre çok daha rahat ve sorunsuz. Yara ve kızarıklıklar çok daha az ve çok daha homojen bir alım yapıldı.

ASMED klinik, Dr. Koray Erdogan ve ekibinden çok aşırı memnun kaldığımı da belirtmek isterim. Koray bey kendini gerçekten bu ise adamış ve itina ile seçilmiş bir ekip oluşturmuş. Klinikte kaldığım 3 gün boyunca beni olabildiğince rahat ettirdiler ve muhtemelen buna bağlı olarak da komplikasyonlarım hiç yok denecek kadar az derecede. Daha önce ki operasyonda yüzümde ve gözümde şişikler oluşmuş ve ekim alanım çok daha kanlı ve kabuklu idi. Donör bölgem zaten biçilmiş vaziyetteydi mikro motordan dolayı. Bu sefer gayet sıkıntısız geçiyor. Bu ikinci ekim olduğu için doğal olarak karşılaştırma imkânım ve bir referansım var. Uzun vadede sonuç nasıl olur bilinmez tabi ama, su ana bakarak Koray bey on numara is çıkardığını düşünüyorum.

Takviye olarak günaşırı 1mg fina kullanmaya başladım. Yani haftada 3mg toplam. Onu da belirtmiş olayım.

Sizlerle aşağıda ekim öncesi ve sonrası resimleri paylaşacağım ve önümüzde ki aylarda takip etmek isteyen arkadaşlar için periyodik olarak resim atmayı planlıyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

redapple

• Yeni üye
  • *
Ynt: ASMED Dr. Koray Erdogan 4100 greft
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2021, 16:40:36 »
ekim sonrasi
  • Ekim Tarihi: 23-08-2021
  • Ekim Merkezi ismi Dr. Koray Erdogan
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2021, 16:41:36 »
4. gun

• Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2021, 17:14:26 »
Hayırlı olsun ekiminiz Kulun ektiği 3500 greft çıkmadı mı 2014 de ekilen yoksa sonra döküldü mü onu merak ettim zira ön çizgi yok denecek kadar az duruyor . Ekim hayırlı olsun keşke kalan küçük boşluğa da ekim olabilseydi .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2021, 17:23:05 »
Hayırlı olsun ekiminiz Kulun ektiği 3500 greft çıkmadı mı 2014 de ekilen yoksa sonra döküldü mü onu merak ettim zira ön çizgi yok denecek kadar az duruyor . Ekim hayırlı olsun keşke kalan küçük boşluğa da ekim olabilseydi .

Tesekkurler. Kulun ektikleri tuttu. 3 yil gayet guzel kullandim. 2018den sonra hizli sekilde dokulmeye basladi nedense. ornek bu resimler eylul 2015 den yani ilk ekimden 1.5 yil sonra falan.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2021, 17:24:59 »
Hocam hayırlı olsun. İnşallah gönlünüzce bir sonuç alırsınız.

Merakımdan soruyorum, Koray hoca ile sakal kullanımını değerlendirdiniz mi? Hoca sakal desteği alıyorsa, keşke o küçük alan için de 300-500 sakaldan destek alınsaydı, aklınızda kalmazdı o kısım.

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2021, 17:27:52 »
Hocam hayırlı olsun. İnşallah gönlünüzce bir sonuç alırsınız.

Merakımdan soruyorum, Koray hoca ile sakal kullanımını değerlendirdiniz mi? Hoca sakal desteği alıyorsa, keşke o küçük alan için de 300-500 sakaldan destek alınsaydı, aklınızda kalmazdı o kısım.

tesekkurler. ASMED sakaldan alim yapmiyor. sebebini bu video da acikliyorlar:

• Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2021, 19:35:20 »
Hayırlı olsun Asmed saç ekiminiz gayet temiz harika planlanmış sık bir ekim Asmed in eline sağlık umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2021, 19:59:21 »
Hayırlı olsun Asmed saç ekiminiz gayet temiz harika planlanmış sık bir ekim Asmed in eline sağlık umarım güzel sonuç alırsınız

Tesekkurler. Insallah sonucta guzel olur.
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

Seneca

• Full Member
« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2021, 20:17:21 »
tesekkurler. ASMED sakaldan alim yapmiyor. sebebini bu video da acikliyorlar:

asmed'e katılmadığım noktalardan biri. sakaldan destek alıp tepe bölgesine saç kökleriyle bir karışım yapmakta çok bir sakınca olmuyor.

zekeriya kul hala ekim yapıyor mu? eskisi kadar sık ekim başlığı göremiyorum forumda
"Ignorance is the cause of fear.” ― Lucius Annaeus Seneca

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #10 : 28 Ağustos 2021, 21:57:07 »
Hayırlı olsun. Klasik Asmed standartlarında bir ekim olmuş. Umarım başarılı bir sonuç alırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Ağustos 2021, 06:25:46 »
Tesekkurler. Kulun ektikleri tuttu. 3 yil gayet guzel kullandim. 2018den sonra hizli sekilde dokulmeye basladi nedense. ornek bu resimler eylul 2015 den yani ilk ekimden 1.5 yil sonra falan.

Vay be çok iyi ekimmis yazık olmuş . Bazı arkadaşlarımıza anlatamıyorum burada 20-21 yaşında Ekim yaptırmayın diye . Demek ki alınan saçlar DHT ye duyarlı olanmis . Kendimden biliyorum 27 yaşında sahip olduğum donorle 37 yaşında sahip olduğum donor çok farklı . Neyse hocam artık donorden de ayrılan ayrılmıştır sizin için . Çıkan saçlar ömürlük olacaktır .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

redapple

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 29 Ağustos 2021, 09:47:11 »

Vay be çok iyi ekimmis yazık olmuş . Bazı arkadaşlarımıza anlatamıyorum burada 20-21 yaşında Ekim yaptırmayın diye . Demek ki alınan saçlar DHT ye duyarlı olanmis . Kendimden biliyorum 27 yaşında sahip olduğum donorle 37 yaşında sahip olduğum donor çok farklı . Neyse hocam artık donorden de ayrılan ayrılmıştır sizin için . Çıkan saçlar ömürlük olacaktır .

Yaş 26 idi ilk ekimde. Gerçekten de yazık, sonuç çok iyidi ama o kadar masraf ve eziyete değmedi. Topu topu 3 yıl kullanabildim. Artık haftada 3mg FIna kullanmaya devam edeceğim onun da olumlu faydası olacaktır kesin. Bakalım hayırlısı. 
  • Greft Miktarı 4100
  • Yaşınız 33

Korkusuz Korkak

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 29 Ağustos 2021, 12:11:35 »
İlk ekiminiz sonuçlandıktan sonra minoxidil kullandınız mı hiç?
Asmed'in en büyük avatajı donör bolgedeki başarısı. Bence iyi bir tercih yapmışsınız.
  • Ekim Tarihi: 04.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi ASMED
  • Greft Miktarı 4.541
  • Yaşınız 45
  • Medikal Tedavi Ekim gününden itibaren Finasterid. 15. aydan itibaren 3 günde bir Avodart'a başladım, iki ay sonra haftada 2'ye düşürdüm. 15. aydan itibaren ayda bir defa toplam 15 seans prp yaptırdım. Ekim 2023 den itibaren haftada 5 gün Alpecin losyon kullanıyorum.

BJKKARA

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 30 Ağustos 2021, 17:26:54 »
Hayırlı olsun Dr Koray Erdoğan Saç ekimin maşallah 2 ekimine ramen baya yüklü sıklıkta bir ekim olmuş sonuç olarak yorolmuş bir donörün var ön çizgi planlama zaten kalitenin dibi umarım sonucunda güzel olur.

Facebook Twitter Instagram