Gönderen Konu: Asmed-Dr.Koray Erdoğan 5071 greft keep technique  (Okunma sayısı 44452 defa)

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed-Dr.Koray Erdoğan 5071 greft keep technique
« : 20 Nisan 2018, 17:16:45 »
Asmed'de cuma sabahı...
Paylaşım için biraz geç kaldım, süreç ve operasyon ile ilgili tuttuğum notlar ve fotoğraflara henüz ulaşamadığım için beklemek zorunda kaldım umudu kesince de özür dileyerek en azından konuyu açıp paylaşıma başlamak isterim...16 mart ilk defa asmed kapısından girdim ve Dilâ Hanım tarafından karşılandım, kısa süre içinde asmed deki çalışma sistemine vakıf olduğumu söyleyebilirim... Koray Hoca ile görüşmek için beklerken tüm personelin bir bütün ve uyum içinde nasıl çalıştığına şahit oldum. Gösterilen ilgi öncelikle profesyonel bir pazarlama stratejisi mi yoksa tüm detayları düşünülmüş, hesap edilmiş mekanizmaların uyumu mu anlamak istedim. Her ne kadar görmüş olduğumuz sonuçlar, yorumlar doğru adreste olduğumuzu hissettirse de eleştirecek bir detay bulabileceğimi düşünüyordum... ne istediğime odaklı bakış açısı ile sadece operasyon süresince dakika sayacaktım gerisinden oldukça emindim... Bana göre böyle bir operasyona sonucundan her ne kadar emin hissetsekte  adım atabilmek için psikolojik bir rehabilitasyon gerekli ve ince düşünülmüş detaylar ve yaklaşımlarla, ilgi ve her anınızı dolduracak programlarıyla bu aşamayı sorunsuz geçmenize yardımcı oluyor tüm asmed ekibi.. sonsuz teşekkürler...
          Dr Koray Erdoğan kısa süreli bir konsültasyondan sonra iki seçenek sundu ya 5000 greft ile açıklığın tamamı kapanacak ya da vertex hariç 5000 greft ekim daha sonra 2000 greftlik bir operasyon düşünülebilir dedi böyle bir netice beklemediğim için kısa süreli bir şok yaşadım diyebilirim. Hocaya yönelip kendisine bıraktığımı düşünüyorum ama sanırım içimden geçirip boş bakmış da olabilirim. Sonuç olarak vertex için ikinci operasyon sonucu çıktı.. operasyon kısmına geçmeden önceki halimi paylaşmak istiyorum...

muhammedali

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asmed-Dr.Koray Erdoğan 5071 greft keep technique
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2018, 17:34:31 »
Yine mi Koray.... şimdiden tebrikler. Güle güle tarayın
SAÇ EKİMİNDE BAŞARI BAZEN ŞANSDIR..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2018, 17:43:25 »
Hasan abi hayırlı olmasını diliyorum hoşgeldin operasyonu bizimle paylaşmana mutlu oldum

Operasyon fotograflarınıda ekliyeceksin zaten bakıp yorum yapalım..
Global Moderator

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2018, 17:46:02 »
Hayırlı olsun inşallah kellikten kurtulursunuz . Ekim planlamanızı merak ediyorum .
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

batuhands

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2018, 17:46:12 »
bu sac guzel ve dogal olcak ilk sayfada tarihe notumu birakmak istedim.

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2018, 17:56:30 »
19 Mart operasyon başladı teknik kısmına girmiyorum ağrı sızı hissetmediğim gibi ne olduğunu anlamadan muhabbet sohbet ilk gün 2540 greft ekildi

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2018, 17:58:17 »
İkinci gün de 2530 greft ekim gerçekleştirildi telefonda kalan fotoğraflardan yüklemeye çalışıyorum

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2018, 17:59:17 »
10. Gün yıkamadan sonra

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 20 Nisan 2018, 17:59:44 »
Farklı profil

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 20 Nisan 2018, 18:00:19 »
...

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 20 Nisan 2018, 18:01:13 »
...

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 20 Nisan 2018, 18:34:24 »
Abi kafalar kazınmış bir şekilde tanıştık seninle yolda görsem tanımam ilk koyduğun fotolardaki halini 😄 çok güzel görünüyor inşallah aynı devre olarak güzel sonuçlarımız olur. Şu anki durumlar nasıl? Bende çok az saç kaldı 😊
The World is Yours

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 20 Nisan 2018, 18:52:52 »
Fotoğrafları kendinizöi çektiniz? Özellikle ekim öncesi olanları ..genelde asmed ekimlerinde profesyonel fotolar oluyor.bu arada ekiminiz hayırlı olsun umarım dilediğiniz saçlara kavuşursunuz.

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 20 Nisan 2018, 18:55:16 »
Bazı fotoları kendim çektim asmed e ait fotolar yıkama sonrası olanlar bilgisayarımda kaldığı ve ulaşamadığım için telefonda kalanlardan atıyorum

Orwell

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 20 Nisan 2018, 18:56:40 »
Şok dökülme başladı tek tük ama hala saçlar duruyor ve uzadılar tonymontana sana da tekrar hayırlı olsun

Facebook Twitter Instagram