Gönderen Konu: ASMED-Dr.Koray Erdoğan 5000 Greft 19-20Ekim KEEP Technique  (Okunma sayısı 98906 defa)

Unsaltr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba Arkadaşlar,

Uzun ve titiz araştırmalarım sonucunda bu forum sayesinde Asmed ile tanıştım biraz daha araştırınca gördümki Koray Hoca dünya çapında bir doktor,hemen hemen bütün yabancı forumlarda ve kaynaklardaki ekimlerini geriye dönük takip ettim özellikle kendi geliştirdiği KEEP tekniği için yaptığı aparatlar muazzam bir mühendislik ve inovasyon örneğidir,çıtayı öyle bir yükseltmiş ki diğer doktorların yetişmesi çok zor o yüzden kararımdan çok memnunum.

Asmed'e gelirsek,son 10 yıl yoğun olmak üzere her ay mutlaka avrupadan tutunda Amerikanın(Kuzey-Güney) çeşitli ülkelerine işim gereği seyahat ederim bunlarda en üst servis aldığım yerlerde oldu sefil yerlerde gördüm:)lakin Asmed 1.sınıf bir klinik içeri girdiğiniz anda bunu hissediyorsunuz tüm personel çok güleryüzlü ve sizi özel hissettiriyorlar,Koray hocayı ekibi içinde tebrik ederim,ekipte müthiş bir sinerji ve iş aşkı var,Koray Hocanın kendiside o kadar mütevazı ve sevecenki doktor hasta ilişkisi birden abi-kardeş ilişkisine dönüyor.

Operasyon için çok rahat geçtiğini söyleyebirim,zaten bütün sıkıntıyı Koray Hoca ve ekibi çekiyor siz koltukta uzanıyorsunuz bir elinizde iPad diğer elinizde telefonunuz,muhabbet ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım,benim için operasyon 2 gün sürdü sabah Radisson Blu Asiadan özel araçlarla alındıktan sonra kliniğe getiriliyorsunuz ve herşey başlıyor bu arada sizinle ilgilenen hastabakıcılarınız size her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar burdan Melisa Hanım ve Nilay Hanıma selamlarımı yolluyorum)Operasyon sırasında greftleriniz tek tek sayılıyor siz bunu önünüzde duran ekrandan takip ediyorsunuz benim toplamda 5000Greft ekildi,greft başına 2,5EURO ödedim.Bu arada randevularınızı arayıp hemen alamıyorsunuz en az 4-5 ay beklemeniz lazım ki ben haziran başında talep ettiğimde Ekim ortasına ancak bulabildim ve 2 gün boyunca benden başka Türk hasta görmedim(Avustralyadan 20 saat uçup gelmiş bir hasta ile tanıştığımda iyiki Asmed istanbulda dedim)Kullandığım ilaçlara gelince finasterid saçlarıma iyi geldiği ve yan etkilerini görmediğim için Koray hoca'da destekliyor zaten,finasterid kullandım.

Gelişmeleri sizinle paylaşacağım.

Walter

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ASMED-Dr.Koray Erdoğan 5000 Greft 19-20Ekim KEEP Technique
« Yanıtla #1 : 23 Ekim 2017, 13:46:35 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Donör kapasiteniz ne kadardı acaba?

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Ekim 2017, 13:48:42 »
Hayirli olsun cok guzel bir ekim plani ve on hat. Ben bu on hatti cok seviyorum. Yalniz dikkatimi cekti neredeyse butun asmed ekimlerinde on hat ve sakak cizimi birebir ayni. Gerci cok guZel bir cizim ama yinede dikkatimi cekti

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Ekim 2017, 13:49:30 »
Hayırlı olsun dostum  Ekimini yaptırmana ve senı burda aramızda gördüğüme sevindim :) umarım çok güzel bir sonuç olucak suan için her sey harika geçmiş olsun:)
Global Moderator

Glownshow

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 23 Ekim 2017, 13:56:34 »
Sizin alim islemlerinizide melis hanimmi yapti? Bence ekimin en onemli kisimi alımdır.

AlpArslan

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 23 Ekim 2017, 14:40:34 »
Ekiminiz, planlaması gayet güzel olmuş, ASMED mutluluk ekmeye devam ediyor :) geçmiş olsun.
Bu sevda kalbime bir “Gecekondu”

legolas

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 23 Ekim 2017, 14:43:53 »
hayırlı olsun koray hocanın ekimlerinde ön hat  hep aynı şekil değil mi?yoksa bana mı öyle geliyor

Unsaltr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 23 Ekim 2017, 15:02:18 »
Ekiminiz hayırlı olsun. Donör kapasiteniz ne kadardı acaba?
Tşkler,6-7bin civarıydı.

Unsaltr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Ekim 2017, 15:08:44 »
Hayirli olsun cok guzel bir ekim plani ve on hat. Ben bu on hatti cok seviyorum. Yalniz dikkatimi cekti neredeyse butun asmed ekimlerinde on hat ve sakak cizimi birebir ayni. Gerci cok guZel bir cizim ama yinede dikkatimi cekti
Teşekkürler bende ön hattan memnunum,biz 2 gün boyunca 8-9 hasta beraberdik ve farklıydı şakaklar ve ön çizgileri kiminin altta kiminin üstte o biraz alın yapısı ve yüz yapısına göre değişir birde hoca soruyor zaten nasıl bir şey istersin diye,belki resimlerden öyle geliyor olabilir ama her yüz tipine göre ayarlıyor hoca merak etmeyin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 23 Ekim 2017, 15:09:52 »
hayırlı olsun koray hocanın ekimlerinde ön hat  hep aynı şekil değil mi?yoksa bana mı öyle geliyor

Sana öyle geliyor hiç biri aynı değil. Örnekleri mevcut kafa yapısına göre cizdiği ön cizgilerin. Bulursam paylaşırım tekrar. Zaten unsalt ile benim cizgi çok farklı incelerseniz yada digerleriyle karşılaştırmadan anlayamassın
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 22:25:34 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Unsaltr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 23 Ekim 2017, 15:10:12 »
Sizin alim islemlerinizide melis hanimmi yapti? Bence ekimin en onemli kisimi alımdır.
Hayır Melis hanım değildi,Her saç tipi birbirinden farklı olduğu için alım işlemlerini saç tipine en uygun olan hemşireyi veriyor Koray Hoca.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2017, 15:27:33 Gönderen: Unsaltr »

Unsaltr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 23 Ekim 2017, 15:11:29 »
Hayırlı olsun dostum  Ekimini yaptırmana ve senı burda aramızda gördüğüme sevindim :) umarım çok güzel bir sonuç olucak suan için her sey harika geçmiş olsun:)
Teşekkürler sensiz olmazdı:)

bahti34

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2017, 15:54:41 »
hocam hayırlı uğurlu olsun ekimden önce saçınızın kuru halinin fotoğrafı var mı acaba ?

Unsaltr

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2017, 17:42:43 »
hocam hayırlı uğurlu olsun ekimden önce saçınızın kuru halinin fotoğrafı var mı acaba ?
teşekkürler ekledim.

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 23 Ekim 2017, 17:58:15 »
Hayırlı olsun. Ekim sonrası görüntü gayet güzel.

Facebook Twitter Instagram