Gönderen Konu: ASMED KORAY ERDOĞAN 5000 GREFT  (Okunma sayısı 6694 defa)

GLAZ

• Yeni üye
  • *
  • Asmed saç ekimi
ASMED KORAY ERDOĞAN 5000 GREFT
« : 02 Aralık 2021, 11:43:41 »
Arkadaşlar merhaba 22.11.2021 tarifinde Koray Erdoğan beyin hastanesinde saç ekim operasyonum gerçekleşti.
Öncelikle ekip ilgi kalite konusuna değinmeden edemeyeceğim ilgi alaka ve insana verilen değeri son raddesine kadar hisseceğiniz bir ortamı oluşturan Koray beye burdan teşekkürlerimi sunuyorum.
Sac ekim sonuçları sitesi ve bir arkadaşım önerisi ile Koray bey ve ekibini tanıma şansım oldu forumdaki moderatörlere ve üyelere çok tşk ederim.
36 yaşındayım ön kısma 2500 arka kısma 2500 olmak üzere 5000 greft ekim işlemi gerçekleşti ilaç olarakta sadece finasterid kullanmaktayım.
Sizlerden ricam ne tür bir şampuan kullanmalıyım sürecimi nasıl yürütmeliyim bana fikir verirseniz çok sevinirim.
Herkese güzel bir gün geçirmesini dilerim...

baldLion

• Hero Member
Ynt: ASMED KORAY ERDOĞAN 5000 GREFT
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2021, 18:29:52 »
Hayırlı olsun her zamanki asmed ekimleri gibi ekim görüntüleri temiz ve sağlıklı görünüyor.Kullandığınız medikal destekler varsa yazarsanız konunuzu takip edenler için bilgilendirici olur.
Ekim sonrası genelde ilk bir ay kimyasal fazla içermedikleri için bebek şampuanları tercih ediliyor ,sonrasında ise her zamanki şampuanınıza dönebilirsiniz.
Şampuan önerisi isterseniz bana açık ara en iyi şampuan revita ama bulabilirmisiniz bilmiyorum tr’de satışı yok.Ben şahsen gurbetçi akrabalarım aracılığı ile temin ediyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2021, 18:35:48 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz harika bir saç ekimi harika bir ön çizgi planlaması Koray hoca’nın ellerine sağlık baya sık ekmiş cm2/45/50 arası var gibi görünüyor maşallah umarım güzel sonuç olur tepe zor bölge inşallah o bölümde de saç çıkışları çok iyi olur

Bu arada rica ederiz geçmiş olsun lütfen ay ay ya da sizin belirlediğiniz aralıklarda paylaşım yapmayı unutmayın.
Global Moderator

Darkness

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2021, 18:40:39 »
Hayırlı olsun umarım sonuç mutlu eder sizi .
Ekiminizi koray erdoğan beyin kendisimi yaptı yoksa farklı bir ekibemi yaptırdınız.

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2021, 18:48:01 »
Ekiminiz hayırlı olsun.
İnşallah sonucu sizi memnun eder.

beneklısırtlan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 02 Aralık 2021, 20:04:40 »
Hayırlı olsun Koray hocanın ekimlerinden sonraki  görüntüler gerçekten çok temiz, kan yok kızarıklık yok akan baticonlar filan hiçbir şey yok. Umarım güzel sonuç elde edersiniz

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 02 Aralık 2021, 20:05:15 »
Öncelikle hayırlı olsun. Planlama klasik Asmed seviyesinde çok başarılı görünüyor. Ayrıca sizin saçlarınızda kaliteli görünüyor yani başarılı bir sonuç gelmemesi için hiçbir neden yok. Şampuan olarak size verilen sebamedi kullanacaksınız zaten bir süre. Daha sonra kendiniz seçtiğiniz bir şampuan kullanabilirsiniz. Çok bir artısı olmaz zaten sürecinize şampuanların. Belki biotin kullanabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

GLAZ

• Yeni üye
  • *
  • Asmed saç ekimi
« Yanıtla #7 : 02 Aralık 2021, 20:46:34 »
Hayırlı olsun her zamanki asmed ekimleri gibi ekim görüntüleri temiz ve sağlıklı görünüyor.Kullandığınız medikal destekler varsa yazarsanız konunuzu takip edenler için bilgilendirici olur.
Ekim sonrası genelde ilk bir ay kimyasal fazla içermedikleri için bebek şampuanları tercih ediliyor ,sonrasında ise her zamanki şampuanınıza dönebilirsiniz.
Şampuan önerisi isterseniz bana açık ara en iyi şampuan revita ama bulabilirmisiniz bilmiyorum tr’de satışı yok.Ben şahsen gurbetçi akrabalarım aracılığı ile temin ediyorum.

Tşk ederim  hocam bende yurt dışına çıkan arkadaşlarımdan temin ederim olmazsa. Sadece yazdığım ilac var şuan başka birşey önermedi Koray hoca
  • Ekim Merkezi ismi Asmed saç ekim merkezi

GLAZ

• Yeni üye
  • *
  • Asmed saç ekimi
« Yanıtla #8 : 02 Aralık 2021, 20:47:56 »
Hayırlı olsun saç ekiminiz harika bir saç ekimi harika bir ön çizgi planlaması Koray hoca’nın ellerine sağlık baya sık ekmiş cm2/45/50 arası var gibi görünüyor maşallah umarım güzel sonuç olur tepe zor bölge inşallah o bölümde de saç çıkışları çok iyi olur

Bu arada rica ederiz geçmiş olsun lütfen ay ay ya da sizin belirlediğiniz aralıklarda paylaşım yapmayı unutmayın.

Tşk ederim hocam
Mümkün oldukça ay ay atıp fikir ve görüşlerinizi alacağım :)

GLAZ

• Yeni üye
  • *
  • Asmed saç ekimi
« Yanıtla #9 : 02 Aralık 2021, 20:49:53 »
Hayırlı olsun umarım sonuç mutlu eder sizi .
Ekiminizi koray erdoğan beyin kendisimi yaptı yoksa farklı bir ekibemi yaptırdınız.
Tşkler hocam ekimi Koray hocam yaptı

GLAZ

• Yeni üye
  • *
  • Asmed saç ekimi
« Yanıtla #10 : 02 Aralık 2021, 20:50:35 »
Ekiminiz hayırlı olsun.
İnşallah sonucu sizi memnun eder.
Tşk ederim inşallah:)

GLAZ

• Yeni üye
  • *
  • Asmed saç ekimi
« Yanıtla #11 : 02 Aralık 2021, 20:51:32 »
Hayırlı olsun Koray hocanın ekimlerinden sonraki  görüntüler gerçekten çok temiz, kan yok kızarıklık yok akan baticonlar filan hiçbir şey yok. Umarım güzel sonuç elde edersiniz
Tşk ederim Ekip çok iyi hiç tahriş yada sorun olmadı süreç çok iyi gidiyor

GLAZ

• Yeni üye
  • *
  • Asmed saç ekimi
« Yanıtla #12 : 02 Aralık 2021, 20:52:39 »
Öncelikle hayırlı olsun. Planlama klasik Asmed seviyesinde çok başarılı görünüyor. Ayrıca sizin saçlarınızda kaliteli görünüyor yani başarılı bir sonuç gelmemesi için hiçbir neden yok. Şampuan olarak size verilen sebamedi kullanacaksınız zaten bir süre. Daha sonra kendiniz seçtiğiniz bir şampuan kullanabilirsiniz. Çok bir artısı olmaz zaten sürecinize şampuanların. Belki biotin kullanabilirsiniz.
Tşk ederim umarım istediğim sonucu alırım biotin deneyebilirim tşk ederim

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #13 : 02 Aralık 2021, 21:56:57 »
hayirli olsun insallah, tertemiz bir sac ekimi . asmedte gecirdigin zamani unutamiyacaksin tamamen mükemmel bir yerdi hala gözümün önünde.

ben almanyada yasiyorum ,Türkiyede varmidir bilmiyorum. sac ekimlerinden sonrada sampuanlarda epey bir denemeler yaptim ve sonunda

Schauma Marrokanisches Arganöl Macadamiaöl   =  Fas argan yağı macadamia yağı icerikli sampuani kullaniyorum , saclarim daha saglikli ,  uzun süre yaglanmiyor, kepek hic olmuyor , kasinti olmuyor.

tabi bu mutlaka herkeste farklidir .

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 02 Aralık 2021, 22:01:38 »
  ilk 72 saat carpma kafayı bu çok onemli.finasterid zaten kullanıon.ekilen sayı çok geldi herhalde kendi saçın dokulmez diye dusunup sık ektiler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram