Gönderen Konu: Bu saçlara ekim olur mu ?  (Okunma sayısı 473 defa)

-BlackWolf-

• Yeni üye
  • *
Bu saçlara ekim olur mu ?
« : 05 Ekim 2021, 19:33:34 »
İyi akşamlar saçlarım 20 yaşında dökülmeye başladı ve 2 sene içinde şuan ki haline geldi. Şuan 27 yaşındayım o zamandan beri çok az bir gerileme oldu. Sormak istediğim bu saça ekim olurmu yoğun bir görüntü elde edilebilir mi? Fotoğraflardan 1 hafta önce saçlarımı 1 numaraya vurmuştum. Şuan bu kadar uzadılar anca.
Yoksa protez saç vb ürünlere yanaşmam benim açımdan daha mı doğru olur. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim. İyi akşamlar.

Lauri

• Hero Member
Ynt: Bu saçlara ekim olur mu ?
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2021, 20:04:12 »
Kardeşim bu kadar kısa saçla donörün durumu da net anlaşılmaz bence.

Bence iyi bir merkeze uğrayıp yüzyüzr bir görüş. Canlı görsünler. Ama sadece ticari mantıkla bakan, insanları yolma odaklı yerlere dğeil, gerçekten belli bir kalitenin üstündeki dürüst bi merkezin görüşünü almalısın.

Yoğun saçtan kastın 15-16 yaşındaki gibiyse, 2 ekimle belki 8-10 bin greft ister sanki bu alan. Donörden çıkar mı, çıktığında ekim de me kadar firesi olur, kimse kestiremez sanıyorum.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Ekim 2021, 20:54:00 »
Fine başla bence.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Qur

• Full Member
« Yanıtla #3 : 05 Ekim 2021, 20:57:52 »
Donör bu haliyle iyi değil. Uzun hali olsa daha iyi değerlendirme yapılır. Ama yinede iyi olduğunu düşünmüyorum donörün. Alan da geniş. Ekime uygun değilsin. Ektirsen bile sık bir sonuç beklememelisin.

Sea

• Full Member
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2021, 21:05:10 »
Once medikal tedavi şart. Sonrası duruma göre. Burda koray hocanın ke-bot robotu gibi saç analizi beklemiyorsundur umarım .bu, Elf gözlerin neler görüyor legolas gibi bir soru olurdu herhalde 😀şaka bir yana bizzat gidip bu işin ehli bir hocaya görünmeni öneririm.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2021, 21:14:23 »
tedavi artı saç ekimiyle iyi sonuç alabilirsin yalnız tedaviye ekimden en az bir kaç ay önce başla.
protezden ise memnun kalacağını sanmam genelde yaptıranların çoğu zahmetine en fazla 6 ay dayanıyor.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Ekim 2021, 13:25:02 »
Kısa donör için yorum yapılmaz
Global Moderator

byflamingo

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 06 Ekim 2021, 22:08:04 »
Bence olur ama nerede ektireceğin çok önemli.
Saç çıkartma yüzdesi epey yüksek bir yer olmalı.

Facebook Twitter Instagram