Gönderen Konu: Fin+Xpecia Ağır mı ?  (Okunma sayısı 177 defa)

Atibbaba

• Yeni üye
  • *
Fin+Xpecia Ağır mı ?
« : 13 Kasım 2021, 12:22:13 »
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıla yakındır finasteride kullanıyorum ama saçlarım avuç avuç dökülüyor.Xpecia eklesem tedavime ağır olur mu ?
« Son Düzenleme: 13 Kasım 2021, 13:41:22 Gönderen: Atibbaba »
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride 1Mg Minoxil(Şakaklara) B12
Mevlam bir çok dert vermiş beraber derman vermiş,bu öldürücü saç dökülmesine neden ilaç vermemiş? Psikolojim aşırı bozuldu bittim saygılar…

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: Fin+Xpecia Ağır mı ?
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2021, 14:59:31 »
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıla yakındır finasteride kullanıyorum ama saçlarım avuç avuç dökülüyor.Xpecia eklesem tedavime ağır olur mu ?
20 yaşında finasterid kullanman zaten büyük risk bence üstüne xpecia ekleme ve saçının son durumu ne fotoğraf paylaşırsan daha net yorumlar alırsın arkadaşlardan

MaYaSu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2021, 15:33:57 »
xpecianın içinde Fin olduğunu düşünüyorum, zaten fin kullanıyorsan doz artar hatta ne kadar arttığıda belli olmaz tehlikeli olur
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi sebamed hair loss foam, procapil losyon
sebamed hair loss foam günde 2
procapil losyon 2 günde 1
saç masajı

Cardozoo

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2021, 16:11:18 »
Kardşm senin saçlarını gördüm gayet iyiydi. Bundan ötesi RU58841'dir. Forumda kullanan arkadaşlar var. Onlara sor belki yardımcı olurlar teminat konusunda.
2 günde bir 1 mg finasterid (başlanacak)
Xpecia günde 2
Nw 2.5a Diffuse Thinning

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2021, 21:20:22 »
 dokulme onemli değil dokulenin yerine minyaturu gelmesin gür saçlı olup genetiği olmayıp saçı çok dokulen dolu .ekleme yapma ağır gelir bu yasta.

Facebook Twitter Instagram