Gönderen Konu: Fin+Xpecia Ağır mı ?  (Okunma sayısı 1644 defa)

Atibbaba

• Full Member
Fin+Xpecia Ağır mı ?
« : 13 Kasım 2021, 12:22:13 »
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıla yakındır finasteride kullanıyorum ama saçlarım avuç avuç dökülüyor.Xpecia eklesem tedavime ağır olur mu ?

Yardımsever

• Sr. Member
Ynt: Fin+Xpecia Ağır mı ?
« Yanıtla #1 : 13 Kasım 2021, 14:59:31 »
Merhaba arkadaşlar ben 1 yıla yakındır finasteride kullanıyorum ama saçlarım avuç avuç dökülüyor.Xpecia eklesem tedavime ağır olur mu ?
20 yaşında finasterid kullanman zaten büyük risk bence üstüne xpecia ekleme ve saçının son durumu ne fotoğraf paylaşırsan daha net yorumlar alırsın arkadaşlardan

masterhairexperience

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 13 Kasım 2021, 15:33:57 »
xpecianın içinde Fin olduğunu düşünüyorum, zaten fin kullanıyorsan doz artar hatta ne kadar arttığıda belli olmaz tehlikeli olur
  • Yaşınız 29
günde bir 5 fıs minox + haftada 1 iğneleme

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 13 Kasım 2021, 16:11:18 »
Kardşm senin saçlarını gördüm gayet iyiydi. Bundan ötesi RU58841'dir. Forumda kullanan arkadaşlar var. Onlara sor belki yardımcı olurlar teminat konusunda.
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Kasım 2021, 21:20:22 »
 dokulme onemli değil dokulenin yerine minyaturu gelmesin gür saçlı olup genetiği olmayıp saçı çok dokulen dolu .ekleme yapma ağır gelir bu yasta.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram