Gönderen Konu: Xpecia hakkında fikir danışabilirmiyim  (Okunma sayısı 1296 defa)

Thescript

• Hero Member
Xpecia hakkında fikir danışabilirmiyim
« : 18 Kasım 2021, 12:25:54 »
Üstadlar xpecia ne kadar süre kullanılabilir minoxidil kullanıyorum ama tek başına yaramıyor gibi xpeciada alsam ne kadar kullanabilirim bu hapı yani ciğere zararı varmı böbreği çok yorarmi alıp yıllarca kullanmaktan bahsediyorum veya bir kullanım süresi varmi abiler

heprotar

• Sr. Member
Ynt: Xpecia hakkında fikir danışabilirmiyim
« Yanıtla #1 : 18 Kasım 2021, 22:05:18 »
kullanım süresi yok devamlı kullanmalısın libidoyu düşerme ve cinsel yaneti yapabilme ihtimali olan bir destek ama sende yanetki olurmu olmazmı dememeden bilemezsin.
xpecia bir dht bloker yani bir antiandrojen ilaç gibi çalışıyor bu tür etkisi olan takviyelerin kullanımı süreklilik gerektirir ,kullanım süresi içerisinde işe yarar ve bırakınca kazanımları kaybedersin .iyice anlayasın diye ayrıntılı yazdım dostum.

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2021, 09:21:11 »
kullanım süresi yok devamlı kullanmalısın libidoyu düşerme ve cinsel yaneti yapabilme ihtimali olan bir destek ama sende yanetki olurmu olmazmı dememeden bilemezsin.
xpecia bir dht bloker yani bir antiandrojen ilaç gibi çalışıyor bu tür etkisi olan takviyelerin kullanımı süreklilik gerektirir ,kullanım süresi içerisinde işe yarar ve bırakınca kazanımları kaybedersin .iyice anlayasın diye ayrıntılı yazdım dostum.
saolun hocam teşekkür ederim finasterid kullandım bende fayda sağlamadigini ama yan etki olarak zarar verdigini düşünüyorum ciğeri çok yordugunu düşünüyorum o yüzden xpecia aldım dün umsrim zarari olmaz

HTK

• Full Member
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2021, 11:19:41 »
saolun hocam teşekkür ederim finasterid kullandım bende fayda sağlamadigini ama yan etki olarak zarar verdigini düşünüyorum ciğeri çok yordugunu düşünüyorum o yüzden xpecia aldım dün umsrim zarari olmaz
Xpecia içinde saw palmetto ve multivitaminler var bir ilaç değil sadece takviye gıda dolayısıyla ciğeri pek yoracağını düşünmüyorum saw palmetto da zaten cüce palmiye bitkisi ben 4 aydır kullanıyorum faydasını görüyorum dökülmem durdu yanetki görmedim
  • Ekim Tarihi: 23.08.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 4800
  • Medikal Tedavi Xpecia

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2021, 18:09:37 »
Xpecia içinde saw palmetto ve multivitaminler var bir ilaç değil sadece takviye gıda dolayısıyla ciğeri pek yoracağını düşünmüyorum saw palmetto da zaten cüce palmiye bitkisi ben 4 aydır kullanıyorum faydasını görüyorum dökülmem durdu yanetki görmedim
bugün tamda aklımda bu düşünce vardı eczacı kimyasal dedi böbreği yorar bol su iç dedi ama üstünde yazıyor takviye diye alla alla

Lauri

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2021, 21:05:20 »
Herkes doktor olmuş, herkes eczacı olmuş vay arkadaş. Madem kendi kafanıza göre hareket edeceksiniz ne diye laf kalabalığı yapıyorsunuz onu anlayamadım mazur görün. :)

Konuyla ilgili görüşümü belirteyim. Eğer finas işe yaramıyorsa, xpecia da yaramaz bence. Xpecianın olayı dht bloklamak. Finasterid belki 2-3 katı dht bloklar iken işe yaramıyorsa, xpecia ya geçince çok ümitlenmeyin.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2021, 21:12:46 »
 xpecia yan destek fazla bişi beklememek lazım.minox tek etki etmiyorsa retonik azelik asit veya dermollerle falan dene
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hardwayforyou

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Kasım 2021, 22:44:51 »
xpecia yan destek fazla bişi beklememek lazım.minox tek etki etmiyorsa retonik azelik asit veya dermollerle falan dene
Minoxun içine mi ekliyoruz bunları
  • Yaşınız 27

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 19 Kasım 2021, 22:53:32 »
 içine ekleyende var oncesi kullananda var.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 20 Kasım 2021, 06:00:28 »

Günde iki kez mi alıyorsun?
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 22 Kasım 2021, 12:11:30 »
içine ekleyende var oncesi kullananda var.
öncesi kullanmak için nerden bulabilirim

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 22 Kasım 2021, 21:45:43 »
  eczaneden azelderm krem dht kovar.azelikti  galiba bundaki asit acnelsya retonik asit o gozenek açısı idi dermollerde yapar aynı etkiyi dht kovmak için oncesi azelderm krem.birde bunlar tahriş yaprsa bir tahriş kremi soluyorlardı onu unuttum

Thescript

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 23 Kasım 2021, 12:56:23 »
  eczaneden azelderm krem dht kovar.azelikti  galiba bundaki asit acnelsya retonik asit o gozenek açısı idi dermollerde yapar aynı etkiyi dht kovmak için oncesi azelderm krem.birde bunlar tahriş yaprsa bir tahriş kremi soluyorlardı onu unuttum
minoxil de kullanıyorum ikisi bir nasıl olur

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 23 Kasım 2021, 21:21:12 »
 zaten minoxtan once suruluyor ustune minox

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 23 Kasım 2021, 23:56:05 »
dostum böbreklerını karaciğerini yorma ihtimali var buda uzun yıllar geçince yarın birgün başına başka talihsiz bir olay gelirse böbreklerin durumu sınırda olursa iflas sıkıntısı yaşarsın  ilk tavsiytem aşırı derece bol su tüketen biri olman 2 incisi eğer baslıcaksan 2 kutu al düzenli bitene kadar kullan  3 4 ay ara ver sonra 1 kutu al 1 gün 2 - 1 gün 1  şeklinde değişkenlı tüket  sonra gene ara ver 4 5  ay su içmene düzeninme dikkat et zaten ilacı ilk kullanımda 1 kutuda anlamazsın 2 kutuda anlarsın sex isteği azalttığını ama finan gibi kalıcı veyahut büyük bir durum değil azalıyor dediysekte sertleşmende sorun yapmaz sperm sıvımsı gelebilir bırakırsan bi süre sonra düzelir yine eski akışına döner  bu kullanım planında eğer imkanınvarsa gereksiz vs yorumlara takılma yılda imkanın varsa bu arada 2 3 prp yaptır mevcut saçların veyahut ekildiyse saçların kalınlaşması canlanması ömrünün uzamasında bir yoldur 0 saçın varsa hiç yoksa kök tabi gereksiz bir durum umarım yararı olur anlattıklarımın çok iyi anlatamam  anlıcaksın ama
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram