Gönderen Konu: Ankarada Şahin Çelik dışında başarılı ekim merkezleri  (Okunma sayısı 1159 defa)

Legolas6

• Yeni üye
  • *
Yakın zamanda Şahin hocayla konuştum saç ekimi için gün aldım ancak çok geç bir tarihe verdi. Daha yakın bir tarihte yaptırmak istiyorum bazı sebeplerden dolayı. Şahin hoca Ankarada en iyisi onu bekle diyenler olacaktır. Ancak ben yine de kafamda fikir olması açısından soruyorum başka başarılı Şahin hocaya en yakın ekim merkezleri nelerdir? Ankara ilk tercihim şehir olarak. Bütçem 10-12 bin İstanbulda da bu fiyata başarılı ekim merkezleri nelerdir?

Jokers

• Full Member
Ynt: Ankarada Şahin Çelik dışında başarılı ekim merkezleri
« Yanıtla #1 : 24 Kasım 2021, 17:02:41 »
İstanbul'da 9 bin liraya medeksi öneririm hocam
Asuman hairide beğeniyorum ama 15 bin
Serkan aygın desen 20 bindi
Geçen şanlı urfada bir ekimi gördüm çok başarılıydı fiyatıda baya uygun
Tabi Şahin hoca Ankara'da baya başarılı ama zaman olarak uymuyormuş(fiyatı ne kadar acaba)
Elini çabuk tut derim yılbaşında sağlam zam yapacak hepsi

Legolas6

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 24 Kasım 2021, 20:23:38 »
.

Legolas6

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 24 Kasım 2021, 20:24:42 »
İstanbul'da 9 bin liraya medeksi öneririm hocam
Asuman hairide beğeniyorum ama 15 bin
Serkan aygın desen 20 bindi
Geçen şanlı urfada bir ekimi gördüm çok başarılıydı fiyatıda baya uygun
Tabi Şahin hoca Ankara'da baya başarılı ama zaman olarak uymuyormuş(fiyatı ne kadar acaba)
Elini çabuk tut derim yılbaşında sağlam zam yapacak hepsi

Medeksin ben de iyi olduğunu duydum ama Şahin Çelik kadar iyi mi bilmiyorum orada 13 bin fiyat verdiler. Ankarada Serdar Gökrem ismini de çok duydum acaba onun hakkında bilginiz var mı? Birkaç aydır araştırma yapıyorum bu siteden ancak tam hakim değilim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 25 Kasım 2021, 23:57:46 »
Bence güzel olsun temiz olsun geç olsun
Global Moderator

Legolas6

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2021, 01:37:55 »
Bence güzel olsun temiz olsun geç olsun
Haklısınız ancak randevu aldığım tarihte ekim yaparsam evde kalmak için 6 7 günlük bir sürem olacak sizce bu süre yeterli midir. Şu an için bir süre izinliyim bu boşlukta yaptırmak istirahat açısından da saçlara bakım konusunda da benim için daha iyi olacak. Siz bu konuya herkesten daha hakimsiniz Ankara'da veya İstanbul'da 10-12 bin tl bütçeli başarılı bir ekim merkezleri nelerdir? Benim araştırmalarım ile listelediğim yerler Şahin Çelik, Serdar Gökrem, Medeks, Jale Şenyurt. Bunlar arasından Jale hocanın ekimlerini eskiden yazan olmuş ancak güncelde pek göremedim. Şimdiden teşekkürler

Xserez

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2021, 14:25:15 »
Haklısınız ancak randevu aldığım tarihte ekim yaparsam evde kalmak için 6 7 günlük bir sürem olacak sizce bu süre yeterli midir. Şu an için bir süre izinliyim bu boşlukta yaptırmak istirahat açısından da saçlara bakım konusunda da benim için daha iyi olacak. Siz bu konuya herkesten daha hakimsiniz Ankara'da veya İstanbul'da 10-12 bin tl bütçeli başarılı bir ekim merkezleri nelerdir? Benim araştırmalarım ile listelediğim yerler Şahin Çelik, Serdar Gökrem, Medeks, Jale Şenyurt. Bunlar arasından Jale hocanın ekimlerini eskiden yazan olmuş ancak güncelde pek göremedim. Şimdiden teşekkürler
Medeks i tavsiye ederim bu saydığınız merkezler içinde fiyat performans  açısından 9000 TL ama Ocak ayında 12.000 diye duydum

hammut

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2021, 14:31:25 »
Medeks iyidir ...

Facebook Twitter Instagram