Gönderen Konu: Dutasteride kullananlar yorumunuz nedir  (Okunma sayısı 720 defa)

happiness10

• Yeni üye
  • *
Dutasteride kullananlar yorumunuz nedir
« : 02 Aralık 2021, 14:26:03 »
Arkadaşlar herkese merhaba. 20 yaşındayım yaklaşık 11 aydır finasteride kullanıyorum yan etkisi konusunda ilk 1-2 ay orta düzeyde görsem de kullandıkça sıfıra indi diyebilirim. Saçlarımda da oldukça etkisini gördüm, dökülmenin agresifliği durdu ve saçlarım görünür bir şekilde kalınlaştı. Son 2-3 aydır saç dökülmem biraz arttı. Mevsimseldir dedim ama elimi her attığımda 5-6 tel geliyor minimum. Dutasterid'e başlamayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar yorumunuz nedir? Yan etki olarak fin'den daha farklı bir şeyle karşılaştınız mı? Saçlarınıza olan etkisi nedir paylaşırsanız çok sevinirim.

Futbol11

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dutasteride kullananlar yorumunuz nedir
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2021, 19:59:13 »
Ben dört aydır dutasterid kullanıyorum şu an pek bı etki gozlemleyemedim bı iki üç ay daha kullanicam ona göre devam edip etmemeye karar veririm yan etkilerine gelince şu an hiç bir yan etki ile karşılaşmadım umarim hiç karşılaşmam ve saçlarıma da olumlu anlamda etki eder siz finasteride de etkiyi ne zaman gozlemlediniz
  • Yaşınız 18

kelaynak3636

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2021, 20:34:21 »
Ben dört aydır dutasterid kullanıyorum şu an pek bı etki gozlemleyemedim bı iki üç ay daha kullanicam ona göre devam edip etmemeye karar veririm yan etkilerine gelince şu an hiç bir yan etki ile karşılaşmadım umarim hiç karşılaşmam ve saçlarıma da olumlu anlamda etki eder siz finasteride de etkiyi ne zaman gozlemlediniz
Ne sıklıkta kullanıyorsun,günde 1 mi
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Futbol11

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Aralık 2021, 20:42:04 »
2 günde bir kullaniyordum son bir haftadır her gün artık
  • Yaşınız 18

BlackPill©

• Full Member
  • I'm fighting over a wreck...
« Yanıtla #4 : 21 Aralık 2021, 04:35:53 »
2 günde bir kullaniyordum son bir haftadır her gün artık
18 yaş için her gün dut. ağır değil mi?
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasteride ( haftada 3mg olacak şekilde) , Xpecia haftada 1 kere , Ketoral Şampuan (haftada 1) , Dermaroller 0,75 haftada 1 ya da 2

Roninn3

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2021, 22:46:30 »
18 yaş için her gün dut. ağır değil mi?

+1

Facebook Twitter Instagram