Gönderen Konu: dutasteride kullananlar bakabilir mi?  (Okunma sayısı 367 defa)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
dutasteride kullananlar bakabilir mi?
« : 08 Mart 2023, 19:18:16 »
Öncelikle merhaba. Aranızda dutasteride kullananlar varsa size sormak istiyorum.

Memnun musunuz?
Sonuçlar kaçıncı ayda kendini gösterdi?
veya daha mı kötüye gitti ayrıca kaç günde bir kullanıyorsunuz?
şimdiden teşekkür ederim

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: dutasteride kullananlar bakabilir mi?
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2023, 19:28:22 »
2 ay sonra 20 yaşına giriyorum ve saç ektirmek istiyorum. erken yaştan ve dökülmeden bahsedecekler için ise dutasteridi uzun yıllar kullanmayı düşünüyorum
fakat dutasteride kullanıp daha kötüye gittiğini söyleyenler mevcut tressless'te
finasteride kullanmak daha mı mantıklı veya kombinlemek mi örneğin haftada bir dutasterid geri kalan günler finasterid
zaten halihazırda tedavi önerisi için açtığım konum var https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=29425.0
ayrıca saçlarımın fotoğrafını da atayım

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

karanlik

• Full Member
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2023, 05:05:21 »
önce finas ile işe başlasaydın.baktın kesmiyor sonra dutasteride geçerdin

senin saçta nasıl bir gelişme olacak merak ediyorum

Atletic Birkelağa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Mart 2023, 10:07:00 »
Değerli Duck kardeşim ben 5 aydır kullanıyorum ilk kullanmaya başladığımda 60 saatte bir alıyordum sonra 48 saatte bir almaya karar verdim ve o şekilde kullanıyorum hala  4. aydan itibaren faydasını görmeye baslamıştım dökülmemde hissedilir derecede azalma oldu(tahmini yüzde 40) kafdaki yanma ve kaşıntı hisleri kaybolmuştu, duşta fıskiyeyi tazikli açtığında eğer genetik dökülmen varsa o tazzik saç diplerini acıtır ya o his de kayboldu fakat nedendir bilmiyorum 13 14 gündür falan dökülme yeniden arttı kafa derimdeki yanma yeniden başladı ama tarifsiz bir yanma eskiye oranla çok daha güçlü bir yanma hissediyorum yazın ilk aylarında guneşe çıkarsın da en sen kolların falan yanar kızarır ya öyle bir acı hissediyorum kafa derimde benim 5 aylık tecrübem bunlar umarım aradığın soruların cavaplarını bulursun Allah şifanı versin

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 15 Mart 2023, 10:35:44 »
Değerli Duck kardeşim ben 5 aydır kullanıyorum ilk kullanmaya başladığımda 60 saatte bir alıyordum sonra 48 saatte bir almaya karar verdim ve o şekilde kullanıyorum hala  4. aydan itibaren faydasını görmeye baslamıştım dökülmemde hissedilir derecede azalma oldu(tahmini yüzde 40) kafdaki yanma ve kaşıntı hisleri kaybolmuştu, duşta fıskiyeyi tazikli açtığında eğer genetik dökülmen varsa o tazzik saç diplerini acıtır ya o his de kayboldu fakat nedendir bilmiyorum 13 14 gündür falan dökülme yeniden arttı kafa derimdeki yanma yeniden başladı ama tarifsiz bir yanma eskiye oranla çok daha güçlü bir yanma hissediyorum yazın ilk aylarında guneşe çıkarsın da en sen kolların falan yanar kızarır ya öyle bir acı hissediyorum kafa derimde benim 5 aylık tecrübem bunlar umarım aradığın soruların cavaplarını bulursun Allah şifanı versin
çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Atletic Birkelağa

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Mart 2023, 21:44:42 »
Rica ederim

Facebook Twitter Instagram