Gönderen Konu: Fitness veya spor yapanlar bakabilir mi?  (Okunma sayısı 692 defa)

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Fitness veya spor yapanlar bakabilir mi?
« Yanıtla #1 : 01 Temmuz 2021, 15:26:23 »
 ağır parkurcular 3 sey kullanır bol su enerji içeceği ve mevyelerden faydalanırlar.birde yaptığın antremanı guc antremanı yap ben hayvan gibi aslıom ağırlıklara 41 yasındayım 1 kmyi 4.05 e indirdim en son oyle yarı maraton koşuyorum bu aralar koşmasamda.bulduğunu yicen sağlam antreman yapıcan meyve bol bol su içicen birde.yakarsında yediklerini.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2021, 15:33:45 »
ağır parkurcular 3 sey kullanır bol su enerji içeceği ve mevyelerden faydalanırlar.birde yaptığın antremanı guc antremanı yap ben hayvan gibi aslıom ağırlıklara 41 yasındayım 1 kmyi 4.05 e indirdim en son oyle yarı maraton koşuyorum bu aralar koşmasamda.bulduğunu yicen sağlam antreman yapıcan meyve bol bol su içicen birde.yakarsında yediklerini.
bunları kesinlikle uyguluycam heleki su meyve ve su tüketmek teşekkür ederim abi yorum için ve benim aklimda bcaa glutamin Taurin 3lusunu almak var mantıklı gelirmi acaba çünkü gerçekten sadece normal yiyeceklerle enerji fazla elde edilmiyor

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 01 Temmuz 2021, 15:40:27 »
 rica ederim benimn bildiğim o 3ü ağır parkurcular için.birde stres yapmıcan adım atcak hal bırakmıyor stres
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2021, 16:08:04 »
rica ederim benimn bildiğim o 3ü ağır parkurcular için.birde stres yapmıcan adım atcak hal bırakmıyor stres
stres yok çok şükür şimdi benim parkurum ağırdan da ağır abi yani mesela kahramanmaraş sütçü imam üniversitesinden örnek vereyim parkur yapıyorlar 4 bin kişi katılıyor erkek olarak ve benim ilk 20 ye girmem lazım geçen sene bayburtta 4 binde ilk 240 a girdim yani abi 4 binde ilk 10 veya 20 ye girmem için çift antrenman yapıyorum buda çok zorluyor beni halsiz güçsüz kalıp zayif dusuyorum o yuzden o 3 lüyü düşünüyorum onerirmisiniz

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Temmuz 2021, 16:22:35 »
 o kadar ağıra bilmiyorumki daha iyi anlayan vardır yazar

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 01 Temmuz 2021, 23:15:10 »
Agir parkur ve kondisyon üzerine antrenman yapıyorum besyo hazırlık kursu kısaca. Sizden ricam kreatin içermeyen ve kilo kaybı yapmayan antrenman da enerji ve dayanıklılık vericek ürün ariyorum şimdiden teşekkürler
Enerji ve dayanıklılık istiyorsan kreatin faydalı olucaktır sana ama madem istemiyorsun arjinin kullanabilirsin

Sacsizman

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 02 Temmuz 2021, 00:37:18 »
Enerji ve dayanıklılık istiyorsan kreatin faydalı olucaktır sana ama madem istemiyorsun arjinin kullanabilirsin
bcaa nasıl olur hocam en çok onu duydum ama

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 02 Temmuz 2021, 11:59:38 »
bcaa nasıl olur hocam en çok onu duydum ama
Bcaa kullanıyorum ama enerji verdiğini sanmıyorum kafein arjinin bunları kullanabilirsin bcaa ya falan boşa para harcama ona vericeğin paraya git hindi göğsü al daha iyi olur

Facebook Twitter Instagram