Gönderen Konu: Sac Ekimi sonrası spora (fitness,crossfit vb.)ne kadar ara verilmeli  (Okunma sayısı 2786 defa)

hyperKel

• Hero Member
1 ay kadar ağırlık çalışmayın diyorlar cardio gibi sporlar daha erken başlanabiliyor diye biliyorum.

cem19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Spor yapıp sac ektiren fazla kisi yok sanırım

emin43

• Sr. Member
Kardeşim saç ekiminden 10 gün sonra yani kabuklar döküldükten sonra ekilen saçla orjinal saç arasında fark kalmıyor, ama spora gelince açıkçası net cevap yok bunun için yani her doktor bi zaman söyliyor, genelde 1 aya kadar çok terleme olmazsa ve hafif sporlar olursa daha mantıklı olur, ağır sporlar( vucut geliştirme ) , kafaya topun teması olan sporlar ve ... 3 aydan sonra başlıya bilirsin

cem19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim saç ekiminden 10 gün sonra yani kabuklar döküldükten sonra ekilen saçla orjinal saç arasında fark kalmıyor, ama spora gelince açıkçası net cevap yok bunun için yani her doktor bi zaman söyliyor, genelde 1 aya kadar çok terleme olmazsa ve hafif sporlar olursa daha mantıklı olur, ağır sporlar( vucut geliştirme ) , kafaya topun teması olan sporlar ve ... 3 aydan sonra başlıya bilirsin
eyvallah sağolasın hocam

BayX

• Hero Member
Benim 2.ay dolmak üzere pzt başlıyacağım inşallah antremanlara

cem19

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Benim 2.ay dolmak üzere pzt başlıyacağım inşallah antremanlara
hocam doktorunuz mu 2 ay dedi yoksa süreci siz mi belirlediniz

BayX

• Hero Member
hocam doktorunuz mu 2 ay dedi yoksa süreci siz mi belirlediniz

Dr 1 ay dedi 1 ay da ben ilave ettim :) artı başladıktan sonra da ilk 1 ay hafif tempoda gitmeyi düşünüyorum sonra zaten 3 ay tamamlanmış oluyor normal antrenman planına devam

Facebook Twitter Instagram