Gönderen Konu: Saç Ekim Sonrası Amuda Kalkmak  (Okunma sayısı 917 defa)

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
Saç Ekim Sonrası Amuda Kalkmak
« : 13 Aralık 2021, 21:27:49 »
Arkadaşlar Hamit AYDIN'ın buna benzer bir tavsiyesi var. Ayakları duvara yaslayın ve kafanızı geriye doğru sarkıtın diyor. Amuda kalkanlarda var. Mantık olarak ayaktaki kanında dolaşıma katılması ve saçlı deriye kan ulaştırılması. Sizce faydalı mıdır? Saç ekiminin 30.günündeyim herhangi bir zararı olur mu sizce?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç Ekim Sonrası Amuda Kalkmak
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2021, 21:30:24 »
 doğru ekildiyse gerek yok.kanlanmayı attırcaksan urunler var
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2021, 21:32:39 »
Dostum amuda kalkıp yanlışlıkla düşersen sıkıntı, dikkat et :) Dr. Hamit youtube de yararlı videoları var, bilinçli bir doktor dediyse vardır bir hayır bende denicem.

mehmet koray

• Full Member
  • emphair saç ekimi
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2021, 21:35:11 »
Dostum amuda kalkıp yanlışlıkla düşersen sıkıntı, dikkat et :) Dr. Hamit youtube de yararlı videoları var, bilinçli bir doktor dediyse vardır bir hayır bende denicem.

yok ben amuda kalkmıyorum :D tavsiye edenler var sadece, ben ayaklarımı duvara, kafamı geriye yaslıyorum kan gittiğini hissediyorum haliyle
  • Ekim Merkezi ismi emphair saç ekimi merkezi
Saç Ekim Konum (Ekim Tarihi: 13 Kasım 2021)
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=24945.0

Ekildikten sonra şok aşamasında dahi dökülmeyen ve uzamayan saçlar ölü kökler midir? Bu süreci olumlu-olumsuz yaşayan varsa fotoğraflarla bilgilendirirse çok memnun olurum.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2021, 22:09:08 »
 gerek yok belli zaman sonra dermoller uygularsın eskiden merkezler ekimden 2 hafta sonra minox onerirdi kimi prp oneriyor falan
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2021, 16:13:46 »
Bence çok mantıklı ara ara yapmak lazım.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Aralık 2021, 12:34:47 »
Amuda kalkmak değilde arada baş kanepeden aşağı sarkıtılabilir.Saç derisindeki kanlandırmayı arttırmak için faydalı ve zaten böyle bir metot yeni değil aslında daha önce bunu uygulayan arkadaşlar olmuştu forumda.

ahmet turan

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 17 Eylül 2022, 18:58:55 »
Arada yapıyorum ve faydalı olduğunu hissediyorum başıma nerdeyse kan hücum ediyor  :)

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Eylül 2022, 22:47:07 »
Arkadaşlar Hamit AYDIN'ın buna benzer bir tavsiyesi var. Ayakları duvara yaslayın ve kafanızı geriye doğru sarkıtın diyor. Amuda kalkanlarda var. Mantık olarak ayaktaki kanında dolaşıma katılması ve saçlı deriye kan ulaştırılması. Sizce faydalı mıdır? Saç ekiminin 30.günündeyim herhangi bir zararı olur mu sizce?

Faydalı hocam amuda kalkarak şınav çekmenide tavsiye ederim vücut kondisyonun spor geçmişin iyiyse müthiş bir dayanıklılık sağlıyor vücuda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 18 Eylül 2022, 00:32:50 »
Böyle atraksyonlara ne gerek var :)
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram