Gönderen Konu: Saç Dökülme Tedavim  (Okunma sayısı 459 defa)

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
Saç Dökülme Tedavim
« : 16 Aralık 2021, 22:32:50 »
Herkese Selam. Uzun süredir sitede yoktum. Önceki konularıma yada fotolarıma bakarsanız nasıl bir çaresizlik içinde olduğumu görürdünüz. Denemediğim şey kalmadı. Neyse uzatmayacağım herkese çekim yasasını araştırmasını öneriyorum. Çekim yasasını burda anlatmak olmaz çünkü gerçekten uzun bir şey. Önerim yout*be'dan "The Secret" izleyin. Daha sonra diğer kanalları keşfederek ilerlersiniz. Sözlerimi Mevlana'nın sözleriyle bitirmek istiyorum
Can ararsan can olursun.
Av için yemek ararsan yemek olursun.
Neyi ararsan, o olursun.
-Mevlana
Kısacası ne varsa alemde, hepsi Adem'de. HERKESE SAĞLIKLI GÜNLER DİNLİYORUM..

AdnanN

• Hero Member
Ynt: Saç Dökülme Tedavim
« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2021, 22:46:14 »
Söylediklerine katılıyorum ve bu felsefeye inanıyorum.Bu felsefenin bir diğer ismi kendini gerçekleştiren kehanet ve bilimsel açıklaması var.
Fakat bunu saçınla nasıl bağdaştırdın onu anlamadım  :)

kafamdakentseldönüşümler

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2021, 01:51:38 »
Söylediklerine katılıyorum ve bu felsefeye inanıyorum.Bu felsefenin bir diğer ismi kendini gerçekleştiren kehanet ve bilimsel açıklaması var.
Fakat bunu saçınla nasıl bağdaştırdın onu anlamadım  :)

Bilimsel açıklaması kuantum fiziğu yani çift yarık deneyidir. İstersen saçınla bağdaştırırsın istersen hayal ettiğin herhangi bir şey için. Bunun için bi kural listesi yok :) Düşün kadar varsın, düşün ne kadarsın ?

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2021, 03:20:10 »
Bilimsel açıklaması kuantum fiziğu yani çift yarık deneyidir. İstersen saçınla bağdaştırırsın istersen hayal ettiğin herhangi bir şey için. Bunun için bi kural listesi yok :) Düşün kadar varsın, düşün ne kadarsın ?
Sonuç varmı sonuç
  • Yaşınız 25

Cardozoo

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2021, 16:43:16 »
Plasebo etkisi de yaşıyor olabilirsin. Before after fotoları varsa konuya ekler misin
Hafta 3 kere 1.25 mg finasterid,günlük şakaklara minox
Nw 2.5a Diffuse Thinning
Yaş 20
Kalben - Saçlar

Facebook Twitter Instagram