Gönderen Konu: Asuman Hair / 4500 greft / 28 yaş /16.12.21  (Okunma sayısı 7517 defa)

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman Hair / 4500 greft / 28 yaş /16.12.21
« : 17 Aralık 2021, 17:55:35 »
Öncelikle herkese en içten dilerim ile Merhaba diyerek başlamak istiyorum. Forumda ki takma ismimden de anlaşılacağı gibi azimli bir kelim, hepimiz gibi. Bu forumla yaklaşık 4 ay önce tanıştım. Burada hiç üyelik açıp sohbetinize katılmadım. Sadece sizi, sizin hayallerinizi izledim. Bazılarımız hayallerine ulaşırken, bazılarımız da hala yola dahi çıkmadı. Yola çıkan ve bitiren hayalinde ki görüntüye ulaşan arkadaşlara tebriklerimi sunar, ben ve benim gibi serüvenine yeni başlamış arkadaşlara da Allah'tan yardım, güç, kuvvet en önemlisi de sabır dilerim. Arkadaşlar asıl ismim Doğan çoğunuz için genç sayılabilecek yirmi sekiz yaşında bir kardeşinizim. Sizler sayesinde kararımı verip bende sizin gibi saçlı olabilmek için yola çıktım. Bu yüzden istisnasız her birinize teşekkür ederim, o kadar samimisiniz ki burada ki herkesin derdinin saçlarına kavuşabilmekten öte tanıdığı veya tanımadığı herkese "Benim kel başıma gelen onunda başına gelmesin." deyimiyle yardımcı olmaya çalışmak olduğunu düşünüyorum.

Asuman hanım ve ekibini tercih ederek start verdim. Biraz daha beklesem hiç bu yola çıkamayabilirdim. Günden güne kötüye giden ekonomik koşullarımız ve döviz karşısında ki tutunma çabalarımızın da milletimize verdiği zararla birlikte saç ekimi fiyatları da birden bire tırmanışa geçmişti. Daha fazla fiyatların yukarı çıkmasını beklemektense şimdi mevcutta ki zamlı halinden yaptırmak bana daha mantıklı geldi. Bu arada kendim Asuman Hanım'ın kliniğini tercih ettim diye söylemiyorum, gerçekten çok ilgililer. Benim saç ekim operasyonum 12 saat sürdü, bu sürede  Elif hanım ve Nazlı hanıma da gösterdikleri sabırdan ötürü teşekkür ederim. Ayrıca unutulmaması gereken bir kişi daha var Sümeyye Hanım "le" demeden Çorum cevabını yapıştıracak kadar hızlı mükemmel bir insan.

Asuman hanım ve ekibini tercih etmeyi düşünenler merak edebileceğinizi düşündüğüm sorularınızı ve cevaplarını yazarak devam ediyorum.

1- Asuman hanım operasyonun ne kadarında var ?
Cevap ; Asuman hanım operasyonun başından sonuna kadar ara ara gelerek süreci takip ediyor kanalları tek başına kendisi açıyor ve son dokunuşları da kimseye bırakmıyor.

2- Verici bölgesi yetersiz olanlar için sakaldan alım yapıyor mu ?
Cevap ; Kendisine bunu sorduğumda sakaldan kök almak taraftarı olmadığını ancak bir hastasının özel isteği üzerine bu işlemi de yaptığını ne o hastasına ne da bana tavsiye etmediğini belirtti.

3- işlem esnasında ağrı hisseder miyim ?
Cevap ; İşleme başlamadan önce basınçlı bir alet yardımıyla önce deri altına bir ilaç veriliyor. (Bu biraz irice bir sineğin sizi ısırması gibi en azından benim için böyleydi.)
            Asıl anestezi maddesini de az önce bahsettiğim işlemden sonra verdikleri için acısı biraz olsun azalmış oluyor. İlk bir kaçını hissettikten sonra gerisini hissedemez hale gelmiş oluyorsunuz.
4- Fiyatlar nasıl ?
Cevap ; Yazıma başlarken da bahsettiğim gibi bir anda fiyatların değiştiğini görüp daha yukarı çıkmadan yaptırmak istedim. Ben Aralık ayında Asuman hanımla konuştum ve Aralık için de randevu oluşturduk.
            işlem için 23.000 TL ödeme yaptım. Bundan 10 ay öncesinde gitmiş olsaydım bu rakamın yarısına da Asuman hanımdan hizmet alabilirdim o yüzden gidip üç aşağı beş yukarı pazarlık yaparak orta yolu
            bulun derim.

Birazdan da öncesi ve sonrası resimlerimi yükleyeceğim. Sormak istediğiniz başka sorularınız olursa cevaplamaya çalışacağım abilerim, kardeşlerim.

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman Hair Transplant clinic 4500 greft 28 yaş
« Yanıtla #1 : 17 Aralık 2021, 18:46:30 »
Bunlarda ekimden ve yıkamadan sonra çektiğim resimler.
  • Ekim Tarihi: 16.12.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant Clinic
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Aralık 2021, 19:01:15 »
Hayırlı olsun saç ekimin umarım güzel sonuç alırsın ve mutlu olursun
Bu güzel özenli konu için teşekkür ederim bana göre böyle özenli konular zeki ve doğru araştırmış kişi anlamına gelir forumu.

Saç ekimin çok temiz ve güzel ön çizgi dizaynı kafa yapına ve referans noklarına çok uygun bir ön çizgi
Ekiminde sık yapılmış

Kendi saçların incelmiş ve incelmekte dökülmen devam edeceğine işaret eder bu durum finasterid ve benzeri ürünleri düşünmen başarıyı arttırır bu durumda tercihin olursa.

Ve tepeye doğru geniş bir alan ekimi olduğu için saç ekimin başarılı olsa dahi bir saç ekimine daha ihtiyaç duyabilirsin.
Global Moderator

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Aralık 2021, 19:08:30 »
Finasterid konusunu hala düşünüyorum. Sanırım bir kaç aylık süreç içinde gördüğüm etkilere göre karar vermiş olacağım. Tavsiyelerin ve bu forumu bize sağladığın için çok teşekkürler.
Hayırlı olsun saç ekimin umarım güzel sonuç alırsın ve mutlu olursun
Bu güzel özenli konu için teşekkür ederim bana göre böyle özenli konular zeki ve doğru araştırmış kişi anlamına gelir forumu.

Saç ekimin çok temiz ve güzel ön çizgi dizaynı kafa yapına ve referans noklarına çok uygun bir ön çizgi
Ekiminde sık yapılmış

Kendi saçların incelmiş ve incelmekte dökülmen devam edeceğine işaret eder bu durum finasterid ve benzeri ürünleri düşünmen başarıyı arttırır bu durumda tercihin olursa.

Ve tepeye doğru geniş bir alan ekimi olduğu için saç ekimin başarılı olsa dahi bir saç ekimine daha ihtiyaç duyabilirsin.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

palyacomm

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 17 Aralık 2021, 19:53:33 »
Hayırlı olsun öncelikle umarım istediğiniz şekil de sonuçlanir. Ne zaman ekim yaptiniz?

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 17 Aralık 2021, 20:01:37 »
Teşekkür ederim. 16/12/2021 ilk yıkama bu gün yapıldı.
Hayırlı olsun öncelikle umarım istediğiniz şekil de sonuçlanir. Ne zaman ekim yaptiniz?
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

palyacomm

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 17 Aralık 2021, 20:11:06 »
Teşekkür ederim. 16/12/2021 ilk yıkama bu gün yapıldı.

Benden birgun sonra ektirmissiniz, siz ekimdeyken ben yikamaya gelmistim :) tekrar hayırlı olsun

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 17 Aralık 2021, 20:15:04 »
Sizin de ekiminiz hayırlı olsun. Umarım en kısa sürede istediğiniz gibi sonuçlanır. :)
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 17 Aralık 2021, 20:24:25 »
Hayırlı olsun istikrarlı bir yerde Ekim yapmışsınız Asuman hanımın ellerine sağlık temiz Ekim olmuş sonucunun da aynı olması dileğiyle

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 17 Aralık 2021, 20:38:04 »
İyi dileklerin için teşekkür ederim.
Hayırlı olsun istikrarlı bir yerde Ekim yapmışsınız Asuman hanımın ellerine sağlık temiz Ekim olmuş sonucunun da aynı olması dileğiyle
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Aralık 2021, 12:39:30 »
Merhaba herkese bu gün saç ekiminin üzerinden 3 gün geçti ve ekim bölgesinde tatlı tatlı kaşıntılar var. Bunun sebebi kanalların iyileşmesi yada ekilen köklerden saç çıkıyor olmasıdır diye düşünüyorum ama yine de tecrübeli arkadaşlarda fikirlerini söylerlerse çok memnun olurum. Kullandığım ilaçları ve son resmimi aşağı bırakıyorum.

Cipro 750 mg 1 Sabah 1 Akşam (Kutu bitene kadar)
Prednol 4 mg 1 Sabah 1 Akşam (4 Gün)
Fito Krem Sabah Akşam Donör bölgeye (Bitene kadar)
Corasprin 1 Sabah (Kutu bitene kadar)
Xpecia 1 Sabah 1 Akşam (Günlük)
Orzax Ocean vitamin D3 sprey (Günlük)
Nature's Bounty Alpha Lipoic Acid 100mg 1 adet (Günlük)

Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim.
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2021, 12:45:20 »
Sonuç olarak bir operasyon geçirdin
Kabuklanmalar yaralar iyileşirlen kaşınır
Normal durumlar bunlara takılmayın

Sürecünde gayet sağlıklı ekilen saçlar
Dikkatli şekilde yıkamalara Düzenli devam
Global Moderator

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Aralık 2021, 13:37:51 »
Çok güzel bilgilendirme yapmışsınız....Güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum...ilk 15 gün dikkat edin...köklerin tutunma süreci bakımından...Fiyat olarak ta herşeyde artış olduğu gibi saç ekimi fiyatlarında da artış sasirtmadı doğrusu .Yeterki ekilenler doğal olarak çıksın...

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 19 Aralık 2021, 13:38:31 »
Sonuç olarak bir operasyon geçirdin
Kabuklanmalar yaralar iyileşirlen kaşınır
Normal durumlar bunlara takılmayın

Sürecünde gayet sağlıklı ekilen saçlar
Dikkatli şekilde yıkamalara Düzenli devam
Peki bu kaşıntıyı hafifletebileceğimiz bir yöntem var mı hintell hocam? Dayanamadığım noktada parmak uçlarımla hafif dokunarak rahatlatmaya çalışsam olur mu ?
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

azimli_kel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Aralık 2021, 13:45:46 »
Çok güzel bilgilendirme yapmışsınız....Güzel sonuç alacağınızı düşünüyorum...ilk 15 gün dikkat edin...köklerin tutunma süreci bakımından...Fiyat olarak ta herşeyde artış olduğu gibi saç ekimi fiyatlarında da artış sasirtmadı doğrusu .Yeterki ekilenler doğal olarak çıksın...

Bu forum ve sizlerin sayesinde saç ekimine karar verdim, hem bu yüzden hem de yapmış olduğunuz güzel yorumlar için teşekkür ederim hepinize. Dediğiniz gibi dikkatli olabilmek için ilk 10-15 günü evde geçireceğim.  :)
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 28

Facebook Twitter Instagram