Gönderen Konu: Ekim sonrası halı saha  (Okunma sayısı 840 defa)

Nrh01

• Sr. Member
Ekim sonrası halı saha
« : 10 Ocak 2022, 19:34:49 »
Bu konu için belki bana kızanlar olacaktır daha önce yüzlerce böyle konu açıldı yenisini niye açıyorsun diye ama işte insan yüz konuyuda incelese okusada kendi ekiminden sonra içini rahatlatmak istiyor yinede
Benim ekimim 130 gün oldu ama halı saha konusunda hala tereddüt ediyorum şimdi halı saha ya gitsek kendimizi çok yormadan top kafaya temas etmediği sürece bir problem yaratır mı?

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: Ekim sonrası halı saha
« Yanıtla #1 : 10 Ocak 2022, 20:02:49 »
Yaratmaz 4 ay olmuş. Kafayla topa vurmadan oynarsınız. Bende basketbol oynuyordum 4. aylarda. Böyle havalarda futbol oynamakta keyiflidir ayrıca :).
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Nrh01

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 10 Ocak 2022, 20:32:56 »
Aynen kış aylarında futbol oynamak daha keyifli oluyor  :)
  • Ekim Tarihi: 30 ağustos 2021
  • Ekim Merkezi ismi Serkan aygın
  • Greft Miktarı 4350
  • Yaşınız 26

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2022, 20:39:38 »
 bişi olma kanatma orayı sorun yok.maç delisi biri olaraktan şu halı sahalara alışamadım.toplasan 20 kere oynamışımdır.cocukken çimde hoşuma gitmezdi toprak sahayı severdim.amatörüde toprak sahada izlemeyi severdim amatörde çim olduğundan beri hoşuma gitmiyor tvdede kucuk tvlerde izlemeyi severim şimdi plazma açık maç tad bile vermio.cocukken güzeldi hersey halen o zevkler kalmış ustumuze
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram