Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmalı mıyım? Yoksa ilaclara devam mı etmeliyim?  (Okunma sayısı 259 defa)

tzitzila

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba abilerim, kardeşlerim. Forumu uzun süredir takip ediyorum, bugün üye olup fikirlerinizi almak istedim. 26 yaşındayım. 20'imden beri yavaş yavş saçlarım dökülmekte. Kısaca serüvenimi anlatayım:

Daha önce bir çok takviye ilaç, vitamin denedim. Şimdiye kadar en başarılısı fitcare adlı ilaçtı.

Fitcare'den önce

Fitcare'den 4 ay sonra

Fitcare'den 7 ay sonra

Ancak kullanmaya devam ettikçe etkisini yitirdiğini görüp bıraktım. Çünkü aylık 300tl vermek zor geldi. Ben de klasik ilaçlara döndüm:

Minoxil 3-4 ay bunu kullanayım dedim. Fiyatı uygundu. Ancak herhangi bir faydasını görmedim. Aksine vücüdum kıllandı.
Şuan Yves Rocher'in anti-chute bakım kürünü kullanıyorum. Saç dökülmem durdu. Ancak eski saçlarım geri gelmiyor..

Ve mevcut durum:

Evet gördüğünüz gibi tepem yeniden açıldı.. Artık kalıcı bir çözüm istiyorum. O yüzden birkaç sorum var size. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

1. Saç ekimi yapmalı mıyım? Yaparsam saçlarım kalıcı ve doğal gözükür mü?
2. Saç ekiminden öncesinde ve sonrasında ilaç kullanacak mıyım? Yani bu takviyeler hep hayatımda mı olacak?
3. Şuan saçlarım için ne tavsiye edersiniz?

« Son Düzenleme: 11 Ocak 2022, 14:42:36 Gönderen: tzitzila »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi yaptırmalı mıyım?
« Yanıtla #1 : 11 Ocak 2022, 14:05:33 »
Linklerle değil foruma yükleyin resimleri lütfen
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçları Ekibi.

tzitzila

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi yaptırmalı mıyım? İlaca
« Yanıtla #2 : 11 Ocak 2022, 14:41:16 »
Düzenledim, teşekkürler uyarınız için

Fenerbahce19070

• Full Member
Ektir kurtul kardesim bence, ugrasma ilacla felan
MD Plus bio Sampuan
MD Plus bio Tablet, sabah aksam
MD Plus bio Sprey, aksam
Balik yagi kapsulu, hafta da 2/3 defa
Multivitamin tablet, hafta da 2/3 defa
Keciboynuzu özü, hafta da 3/4 defa
Kabak cekirdegi yagi, hafta da 2/3 defa
Bol bol Nar suyu

patmizeycek

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
saçlarınız güçsüz ve ince duruyor.İlk buna yönelik tedavi yaptırıp sonra ekim düşünün.Donör alanın yeterli olup olmayacagı ıcınde sac ekım uzmanlarıyla görüsün mutlaka.

Edgar X

• Full Member
fitcare neden bıraktın.

Ekimi bekleyen kumrular gibi

• Full Member
Fitcareyi arastirdim sikayet var .coma kendi adamlari yorum yapmis bence güvenimi kaybetti, sikayet.com da övmek için girmisler azcik internet kurdu olan anlar 😂 yok efendim cok kaliteli ama basligi bilmemne orasi burasi şöylr ama harika falan.. sizinde sacinizda etkili olmuş ilginc içinde acaba finasterid mi var diye düşündum.. bu arada ektirmelisiniz
  • Ekim Tarihi: 23.10.2021
  • Ekim Merkezi ismi Medpoint Global
  • Greft Miktarı 6200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Biotin 5000 ,kerozan5+5 ,prozinc plus şampuan,prozincplus losyon

emekli kel

• Hero Member
 asumana git finasterid kullan

Facebook Twitter Instagram