Gönderen Konu: Asmed vs Asuman Hair  (Okunma sayısı 1746 defa)

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed vs Asuman Hair
« : 18 Ocak 2022, 18:30:14 »
Herkese selamlar arkadaşlar. 2015 de Koray hocayla 3000 greft saç ekimi gerçekleştirdim ve güzel bir netice almıştım. Aradan geçen 7 yılda saçlar seyrelmeye ve dökülmeye başladı ve 2. Ekimi düşünür oldum. Epeydir forumu ve piyasayı takip etmiyordum, Asuman hanımın forumda çok güzel sonuçlarını görüyorum. Şu anda sıklaştırma ekimim için Asuman hanım ve Asmed arasında kaldım. İkisi arasında kalsanız hangisini tercih ederdiniz sizlerinde fikirlerini almak isterim.

Herkese bol saçlı günler 😀

sahin0397

• Full Member
  • sahin0397
Ynt: Asmed vs Asuman Hair
« Yanıtla #1 : 18 Ocak 2022, 18:50:26 »
maddi durumunuz varsa +45 bin tl ile asmedi seçebilir siniz ((:

Parzival

• Full Member
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2022, 18:51:02 »
İyi aksamlar , ekilen saçlarda mı dökülme yaşandı ?
Ve konu yanlış yerde :)
  • Yaşınız 24

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 18 Ocak 2022, 21:40:28 »
Ekilen saçlarda herhangi bi dökülme olmadı, fakat kendi saçlarım seyrekleşti. Şu anda sıklaştırma düşünüyorum hocam. Koray hoca dan henüz fiyat almadım ama 45-50 K diyeceğini düşünüyorum. Asuman hanımın fiyatları 25 K civarı şu an. Hangisine gitmeliyim kararsız kaldım

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2022, 21:42:19 »
Asmed ilk ekim ise ikin ekimde Asmed düşünün
Donör alımınızı onlar yaptı kapasiteniz çoklu greft ortalamanız ikinci ekime göre yapıldığı için planlama yı donör alımını onların yapması gerek.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 18 Ocak 2022, 21:49:32 »
 asmedde revize olabiliyor daha oncede ektirmişsin donor sınırlı asuman daha garanti duruyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #6 : 18 Ocak 2022, 22:10:36 »
cok basarili sonuc almistin , bir güncel resim paylasta seyrelme durumunu görelim....

soruna gelincede evet basarili dr / merkezler var ama Asmed vs .... sorarsan tabiki asmed , sen ozaman eski yerde olmustun simdi yeni yeri gör

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 19 Ocak 2022, 16:28:28 »
asmedde revize olabiliyor daha oncede ektirmişsin donor sınırlı asuman daha garanti duruyor

asmed de revize olabiliyor derken tam olarak neyi kastettiğini anlayamadım hocam ?

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 19 Ocak 2022, 16:36:17 »
Asmed ilk ekim ise ikin ekimde Asmed düşünün
Donör alımınızı onlar yaptı kapasiteniz çoklu greft ortalamanız ikinci ekime göre yapıldığı için planlama yı donör alımını onların yapması gerek.

donör alan konusunda haklısın hocam, asmed donör alanı iyi planlıyor ve iz kalmayacak şekilde alım yapıyor. Fakat ekim sıklığında asuman hair sanki asmed den daha iyi gibi geldi ve fiyat olarak asuman hair daha cazip. sence de öyle değil mi ?

Kayser Soze

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 19 Ocak 2022, 16:42:38 »
Muhtemel aralara girme şeklinde ekim için Asuman hair'in ekim tekniği dolayısıyla Asmed derim.

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 19 Ocak 2022, 17:11:42 »
saçlarımın ıslak hali bu şekilde hocam, sıklaştırma ekimi olacak

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 19 Ocak 2022, 18:29:47 »
asmed de revize olabiliyor derken tam olarak neyi kastettiğini anlayamadım hocam ?
çıkmayabiliyor tabi parasız telafi ediyorlar bu aradada giden donorden gidiyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 19 Ocak 2022, 18:37:11 »
çıkmayabiliyor tabi parasız telafi ediyorlar bu aradada giden donorden gidiyor

teşekkürler bilgilendirme için.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 19 Ocak 2022, 20:20:53 »
 bu saça gür ekim çirkin durabilir saçlar ıslakken az gozukur az bir sayıda ekim yapılmalı biotin dermoller prp vs... kalınlaştırıcılarla kalınlaştırsan belki daha iyi olabilir rica ederim hocam

hair_needed

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 19 Ocak 2022, 21:58:18 »
bu saça gür ekim çirkin durabilir saçlar ıslakken az gozukur az bir sayıda ekim yapılmalı biotin dermoller prp vs... kalınlaştırıcılarla kalınlaştırsan belki daha iyi olabilir rica ederim hocam

Tavsiyen için teşekkürler hocam ama günün sonunda herkes gür bi ekim sonucu ister 🙂 şeninde bahsettiğin gibi Xpecia dermaroller ve çeşitli losyonlar kullanıyorum ama bunlar da güzel bi ekimin yerini tutmuyor hocam

Facebook Twitter Instagram