Gönderen Konu: saç ekim merkezi kök analizi  (Okunma sayısı 594 defa)

ahmetbird

• Full Member
saç ekim merkezi kök analizi
« : 24 Ocak 2022, 20:55:44 »
Saç ekim merkezlerinde kök analizi yapılıyor mu arkadaşlar 29 yaşındayım nw3 falanım ama merak ediyorum mesela oradaki doktorlar tedavi verir mi ve ya geleceğe yönelik saçımın ne kadar dökülebileceği gibi yorumlar yapabilir mi? Para kırmak için zayıf falan deyip prp falan önerirler falan o sıkıntı o yüzden yardımcı olacak realist konuşacak önerebileceğiniz ekim merkezleri varsa yazarsanız sevinirim

Kayser Soze

• Hero Member
Ynt: saç ekim merkezi kök analizi
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2022, 02:56:22 »
Dostum, tedavi olayları hikaye ya.
Belli şeyler var tedavi de, finansterid gibi.
Onların da insan vücuduna zararları yüksek.

ahmetbird

• Full Member
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2022, 13:05:32 »
Kardeşim biliyorumda minoxil kullanıyorum bayadır ondada elimden geleni yaptığıma inanmıyorum ekstra bir şeyler yapmak istiyorum en azından döküldüğünde denemedim demem. Göstermek istememin nedeni en azından yorum almak dökülmenin nasıl seyrettiğini bilmek istiyorum ona göre ya gerçekten minoxu bırakıcam ya da bu zamana kadar hep karşı çıktığım fin falan denicem bi süre
Akşamları 10 fıs minoxidil-(Başlangıç 26 Eylül 2019)

Sawpoo Şampuan
Konazol Şampuan (haftada 2 gün)

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2022, 13:59:48 »
Kardeşim biliyorumda minoxil kullanıyorum bayadır ondada elimden geleni yaptığıma inanmıyorum ekstra bir şeyler yapmak istiyorum en azından döküldüğünde denemedim demem. Göstermek istememin nedeni en azından yorum almak dökülmenin nasıl seyrettiğini bilmek istiyorum ona göre ya gerçekten minoxu bırakıcam ya da bu zamana kadar hep karşı çıktığım fin falan denicem bi süre

kardeşim hep ifade ediyorum elimden geldiğince kendi yorumum bakış açımı. kellerin kafası nadasa bırakılmış tarla gibidir. fin ya da dutla önce toprağı harmanlayıp nefes aldıracaksın sonra min ile gübreleyeceksin. yaparsan dermapen vitamin vb ler ile de tarlayı suluyacaksın. az ya da çok mahsül almama ihtimalin kalmaz. sürülmemiş tarlayı gübrelersen ya da sularsan faydası da az olur.

fin alopesi konusunda endike fda onaylı bir kimyasal. medikal tedavi uygulayacaksan olması gerekli diye düşünüyorum kendi tedavim anlamında ki ben dut kullanıyorum o da faz 3 te onaydan vazgeçmiş bir kimyasal.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Facebook Twitter Instagram