Gönderen Konu: Saç analizi, ekim tavsiyesi  (Okunma sayısı 461 defa)

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç analizi, ekim tavsiyesi
« : 19 Şubat 2023, 15:28:00 »
Herkese merhaba, siteyi 2 yıldır takip ediyorum. 1 ay sonra 22 yaşına gireceğim. 19 aydır minoxil kullanıyorum, saç dökülmem 19 yaşlarında başladı ve saçlar şu an bu şekilde. Okulların kapanmasıyla ekim işini aradan çıkartmak istiyorum. Bugün ekim merkezlerinden bir kaçıyla konuşacağım. Ekim merkezi öneriniz var mı ? Ek olarak sizce ekimden güzel bir sonuç alır mıyım ? Yaşımın çok genç olduğunu biliyorum, bu yüzden ileride yapma ihtimalim olan ekimleri düşünerekten bir ekim yaptırmak istiyorum. Hani alnım geniş kalsa da ön ve tepe bölgemin dolu görünmesi benim için yeterli. Donör alanını da aşağıda paylaştım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Özellikle Hintell yorumun benim için çok önemli, herkese teşekkürler şimdiden.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç analizi, ekim tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 19 Şubat 2023, 18:29:39 »
kendi saçların güçlendirirsen bu iş olur güçlendirmemez sen finasterid kullanıp için zorlaşır

güçlü sağlıklı saçların arasına bir ekim genel olarak sıklaştırma güzel sonuç olur

ön çizginde bu şekilde olmalı
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 19 Şubat 2023, 21:01:50 »
 6 ay finasterid dermoller masaj uygula oyle ektir .ekimden sonra finasteride merkez izin verdikten sonra dermollere masajada devam edersin.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Muribab

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Şubat 2023, 21:11:30 »
ön çizgini tam nokta atışı bulmuş hintell süper yapmış yavv
bun adamı saç ekim sektörüne sokmak lazım
ön çizgilerimizi Hintell yapsın istiyoruz

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 22 Şubat 2023, 01:25:23 »
serkan aygın ,asuman hair,ahmet tosun benim şahsen takipte olduğum ve ektirmeyi düşündüğüm yerler hocam araştır konuları sende incele istersen.

Eksi sözlük

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 22 Şubat 2023, 01:28:37 »
donör kaliteli Hintell güzel ön çizgi yapmış saçlarıda güçlendirirsen incelmiş üstüne bir saç ekimi süper olur

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2023, 03:32:10 »
kendi saçların güçlendirirsen bu iş olur güçlendirmemez sen finasterid kullanıp için zorlaşır

güçlü sağlıklı saçların arasına bir ekim genel olarak sıklaştırma güzel sonuç olur

ön çizginde bu şekilde olmalı

Hocam bugün medeks'le konuştum. Üstteki saçların gideceğini, tek ekim 4000 greft önden arkaya ekileceğini söyledi. Finansterid hakkında sorduğumda ise donörün kaliteli olduğunu, güçlendirmeye gerek olmadığını söyledi. 20000 tl de fiyat verdi. Siz ne diyorsunuz ?

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 22 Şubat 2023, 03:35:18 »
donör kaliteli Hintell güzel ön çizgi yapmış saçlarıda güçlendirirsen incelmiş üstüne bir saç ekimi süper olur

Peki finansterid'e ekimden sonra da devam mı etmek gerekir, ekimden sonra bırakırsak sonuçlar kalıcı olur mu ? Bugün medeks'le konuştum ve finansterid'e gerek olmadığını söyledi. Kararsız kaldım açıkçası. 19 aydır da minoxil kullanıyorum

Eren886

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2023, 04:39:29 »
Arkadaşlar ekim merkezi konusunda fikir belirtebilir misiniz ? Ekimi medeks ile yapmayı düşünüyorum ama ahmet tosun ve serdar gökrem'i de araştırıyorum. Siz hangi merkezi tavsiye ediyorsunuz ? Tecrübeli abilerim yardımcı olabilir mi

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2023, 20:50:15 »
 her merkezin çıkan çıkmayan sonucları var.3ude eker.baska merkezlerde var.hepsini arastır içlerinde saçına benzer ornekleri arastır.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 26 Şubat 2023, 03:24:31 »
Arkadaşlar ekim merkezi konusunda fikir belirtebilir misiniz ? Ekimi medeks ile yapmayı düşünüyorum ama ahmet tosun ve serdar gökrem'i de araştırıyorum. Siz hangi merkezi tavsiye ediyorsunuz ? Tecrübeli abilerim yardımcı olabilir mi

ahmet tosun .ama açıklığın fazla olduğu için  medekste  daha iyi olabilir.serdar gökrem ise aşırı seyrek ekiyor .

Facebook Twitter Instagram