Gönderen Konu: Saç analizi ve tavsiyesi  (Okunma sayısı 420 defa)

burak.89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç analizi ve tavsiyesi
« : 30 Mayıs 2022, 15:47:50 »
iyi günler,

Analiz ve Tavsiyede bulunabilirseniz çok memnun olurum. Birkac yildir ektirmek istiyorum Allah'tan bu foruma denk geldim, yoksa random birtane merkezle irtibata gecip islem yapmaya baslayacaktim. Ektirme islemini sizce hangi klinikte yaptirmaliyim, sizlerin deneyimine dayanarak soruyorum? Butcede sorun yok, ama zorlamakta istemiyorum. Kaliteye onem veriyorum. Kesin olarak kel bolgelerin gitmesini saglayabilecek bir klinik ariyorum.

1) Yas 32
2) Yaklasik on yil once
3) Yavas-stabil
4) ön bölge ve crown ayni anda olmus olabilir (arkami her zaman gormediim icin net bisey diyemiicem)
5) Ilac kullanmiyorum / kullanmadim
6) Fotograflar:

Trevor

• Hero Member
Ynt: Saç analizi ve tavsiyesi
« Yanıtla #1 : 30 Mayıs 2022, 18:35:25 »
Yaş itibari ile dökülme durumuna bakılırsa agresif olmadığı söylenebilir bu yüzden ekimle alacağınız iyi bir sonuç sizi uzun yıllar idare edebilir.
Ekim merkezi tavsiyesi olarakta asmed,hakan doğanay,sibel ulusan ,serkan aygın gibi doktorları öncelikle araştırın derim.

burak.89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2022, 22:49:04 »
Yaş itibari ile dökülme durumuna bakılırsa agresif olmadığı söylenebilir bu yüzden ekimle alacağınız iyi bir sonuç sizi uzun yıllar idare edebilir.
Ekim merkezi tavsiyesi olarakta asmed,hakan doğanay,sibel ulusan ,serkan aygın gibi doktorları öncelikle araştırın derim.

Teşekkürler! Yaş olarak az daha beklesem daha mı iyi olur acaba? Bir an önce yaptırmak istiyorum çünkü biraz özgüven sorunu oluyo. ilaç kullanımı gerektirir mi? Ektirdikten sonra daha iyi bir sonuç için?

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2022, 23:04:57 »
İyi bşr saç ekimi için parayı gözden çıkarmalısın bir kere kesinlikle 13 bin tl altına saç eken forumda olmayan saç ekim merkezlerinden uzak durmalısın çünkü bu merkezler forumdan korkar uzak durur müşteri kaybetmemek adına

Açıklık az gibi görünsede tepe ekleminde zorlaşıyor
Tepe bölgesinde istedeğin sonuca belki ilk ekimde ulaşamazsın ama tepeye 2 ekimde güzel bir hale getirirsin ön bölge ise saçların var güzel bir ön çizgi ile ilk ekimde harika bir seviyeye getirebilirsin

burak.89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Haziran 2022, 23:09:20 »
Teşekkürler!! :D

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2022, 08:13:28 »
Siteyi kesfettiysen şimdi aylarca zaman geçirip bir merkezde karar kılma zamanı.Zaten belli başlı merkezler var.2 ekim planlamasına gerek yok tek Ekim'de kapanır bence.Mevcut saçların zarar görmemesi için finasterid araştırabilirsiniz yan etkilerini de

Facebook Twitter Instagram