Gönderen Konu: Finasteride yan etkilerini azalmak için neler yapmalıyız(tablolu anlatım)  (Okunma sayısı 1897 defa)

Jasonkenn

• Full Member
Stajyer doktor olarak okuldaki birçok ürologla ve endokrin uzmanıyla görüştüm herbirinin düşüncelerini not aldım ve sonunda kafamda tam olarak oturdu aslında olay dht azalması değil burda prolaktin temel hormonumuz bu konuya şemayı vs çizip ayrıntılı olarak gerekli tüm bilgileri oluşabilecek yan etkileri ve bunun için neler yapabileceğimizi tıbbi makalelerle ekleyicem ilk fırsatta şimdiden konuyu açtım ki yapmayı unutmayayım.

Not:Özel mesaj kısmının mantığını pek çözemedim o yüzden oraya pek bakamıyorum sorularınızı konu altına mesaj olarak yazarsanız ben de cevaplayabilirim her gün foruma mutlaka birkaç kez giriyoruım

titanic5

• Hero Member
Benim Total Testosteron ortalama çıkmıştı Fin'e başlamadan önce baktırmıştım. Kilo da var ve spor yapmıyorum(Ama bu aralar başladım yine)
Buna rağmen bir yan etki hissetmedim Fin'de, uzun zamandır kullanıyorum. Bir ara sperm sıvılaşması vardı galiba ama geçti gibi emin değilim

Yine de tablo falan yaparsanız güzel olur bilgileniriz

Bu arada uzun zamandır kullanıyorum ama hiç kan testi yaptırmadım. Sadece ilk başta Total Testosteron'a baktırmıştım . Bir ara Endokrinoloji bölümüne gitmeyi düşünüyorum

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Fazla kıllı olmak ortalamanın üstünde testosteron bulundurulduğunda bir işaret olabilir mi? Bu konuda bilgin var mı?
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

bohemian

• Hero Member
Prolaktin konusu açılmışken sunu soyliyim dun tahlil vermeye gittim kontrol amacli. Daha once fine baslamadan hemen once gitmistim. O zaman da 3 ay boyunca dutlu min kullanmıştım ve prolaktin seviyesi normalin üstünde gelmisti hatta konu da açmıştım forumda bununla ilgili. Daha sonra prolaktin fazla cikmasina ragmen dutlu mini birakip 0.5mg fine gectim ve 5 ay kadar kullandim. Dun yapilan testlerin sonucuna gore prolaktin bir onceki yaptırdığım testten dusuk ve olmasi gereken aralikta geldi. Daha da ilginci serbest testosteron da bir onceki testten dusuk geldi. Fin kullandigima gore testosteronun yuksek cikmasi gerekmez miydi? Dun yaptırdığım testte hicbir sey yemeden gitmedim ama bununla ilgidi olabilir mi? 10.30gibi sadece 1 tane yumurta yedim ve testi 2.30 gibi yaptırdım.
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Jasonkenn

• Full Member
Prolaktin konusu açılmışken sunu soyliyim dun tahlil vermeye gittim kontrol amacli. Daha once fine baslamadan hemen once gitmistim. O zaman da 3 ay boyunca dutlu min kullanmıştım ve prolaktin seviyesi normalin üstünde gelmisti hatta konu da açmıştım forumda bununla ilgili. Daha sonra prolaktin fazla cikmasina ragmen dutlu mini birakip 0.5mg fine gectim ve 5 ay kadar kullandim. Dun yapilan testlerin sonucuna gore prolaktin bir onceki yaptırdığım testten dusuk ve olmasi gereken aralikta geldi. Daha da ilginci serbest testosteron da bir onceki testten dusuk geldi. Fin kullandigima gore testosteronun yuksek cikmasi gerekmez miydi? Dun yaptırdığım testte hicbir sey yemeden gitmedim ama bununla ilgidi olabilir mi? 10.30gibi sadece 1 tane yumurta yedim ve testi 2.30 gibi yaptırdım.

androjen testi için 2.30 çok geç uyanır uyanmaz gitmek lazım ve bir şey yemeen ayrıca total yüksek gelir serbestin düşük gelmesi normal

bohemian

• Hero Member
androjen testi için 2.30 çok geç uyanır uyanmaz gitmek lazım ve bir şey yemeen ayrıca total yüksek gelir serbestin düşük gelmesi normal
Total testosteronmus yukarda yanlis yazmisim. Muhtemelen gec gittigim icin boyle oldu. Belki yakın zamanda tekrar giderim. Doktor biraz ters yapti sert konuştu sık sık gitmek istemiyorum. Zaten bide ultrason istedi nereye bakicaklarini bile bilmiyorum ayin 24une rendevu verdi. Muhtemelen göğsüme bakicaklar buyume var mi diye
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

Vangölücanavarı

• Yeni üye
  • *
Hocam heycanla bekliyoruz
  • Yaşınız 22

Leonidas

• Hero Member
Forum adına faydalı bir konu.
Bende takipteyim.

slade23

• Hero Member
Beklemedeyiz teşekkürler şimdiden
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Thescript

• Hero Member
Daha erken gelmeli bu konu sabırsızlıkla bekliyoruz

Ryan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
yerimizi alalım bizde
  • Yaşınız 36

titanic5

• Hero Member
Ne zaman geliyor tablo?

desastre

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
gönder tabloyu hocam gelsin  ::)

Berat

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Stajyer doktor olarak okuldaki birçok ürologla ve endokrin uzmanıyla görüştüm herbirinin düşüncelerini not aldım ve sonunda kafamda tam olarak oturdu aslında olay dht azalması değil burda prolaktin temel hormonumuz bu konuya şemayı vs çizip ayrıntılı olarak gerekli tüm bilgileri oluşabilecek yan etkileri ve bunun için neler yapabileceğimizi tıbbi makalelerle ekleyicem ilk fırsatta şimdiden konuyu açtım ki yapmayı unutmayayım.

Not:Özel mesaj kısmının mantığını pek çözemedim o yüzden oraya pek bakamıyorum sorularınızı konu altına mesaj olarak yazarsanız ben de cevaplayabilirim her gün foruma mutlaka birkaç kez giriyoruım
Sonuç yok mu

Manifold

• manifold
  • Full Member
Takipteyim
  • Yaşınız 36
  • Medikal Tedavi Fin+biotin+kafein+kabak çekirdeği yagi karsimi losyon.minoxil.3 günde 1 konazol şampuan .Her gün 10 dk masaj.3 günde 1 dermastamp.ncs magnezyum günde 1.

Facebook Twitter Instagram