Anket

Ne yapmam gerekiyor

.
1 (50%)
1 (50%)

Toplam Oy Verenler: 2

Gönderen Konu: artık gerçekten çok sıktı  (Okunma sayısı 985 defa)

qalatas06

• Yeni üye
  • *
artık gerçekten çok sıktı
« : 24 Şubat 2022, 14:52:22 »
Saçlarım bu halden bu hale geldi ve ben artık gerçekten çok sıkıldım fin ve minox kullanıyorum ama hiç etki etmiyor kan da herhangi bir şey yok

Çok sıkıldım artık milletin benle konuşurken saçıma bakmasından dikkat çeken yerin orası olmasından psikolojim gitti resmen ya
Ne yapacağımı hiç bilmiyorum neden saç dökülmesi diye bir şey var ki dökülmesin abi kimsenin saçı

Sol şakağım Allah’a emanet zaten anlam veremiyorum bi çözüm yolu yok mu bari şu olanları koruyayım

athena

• Sr. Member
Ynt: artık gerçekten çok sıktı
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2022, 17:25:42 »
en etkili 2 tedaviyi kullanıyorsunuz zaten. devam edin, 1 yılda max etkiyi alırsınız. öndeki minyatür saçları min kalınlaştırır, fin de tepe vertexi korur.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 24 Şubat 2022, 20:17:32 »
"Neden saç dökülmesi diye bir şey var ki dökülmesin abi kimsenin saçı"

Ben de bazen, bu saç işlerinden aşırı bunalınca bunu düşünüyorum. Yanıt bulamadım maalesef.

Bir ilaç milaç bir şey olsa da artık gençler bu durumu yaşamasa.

Yaşlılığa bir şey demiyorum o normal karşılanıyor zaten.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Kelbey

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 24 Şubat 2022, 21:08:01 »
Ne kadar süredir bu  2 tedaviyi kullanıyorsun
RU58841
B VİTAMİNİ COMPLEX
D VİTAMİNİ
HAFTADA 2 İĞNELEME
HER DUŞTAN SONRA MASAJ

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Şubat 2022, 07:24:52 »
Ne kadar süredir bu  2 tedaviyi kullanıyorsun
finn 3 ay oldu galiba geçiyor da olabilir minoxidil 1 ay bile olmadı daha

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 25 Şubat 2022, 10:08:58 »
benim de senin gibiydi eskiden aslan yelesi gibi. 1.5 sene içinde senin şıanki haline döndü. Şakaklar açılsa kalite kalsa tamam leonarda caprio gibi devam ederiz tarayıp ama iğrenç bir yapıya bürünüyor saç bazılarında bizim gibi tiftik tiftik iç içe oluyor ne şekil alıyor ne bir şey

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Şubat 2022, 11:16:23 »
benim de senin gibiydi eskiden aslan yelesi gibi. 1.5 sene içinde senin şıanki haline döndü. Şakaklar açılsa kalite kalsa tamam leonarda caprio gibi devam ederiz tarayıp ama iğrenç bir yapıya bürünüyor saç bazılarında bizim gibi tiftik tiftik iç içe oluyor ne şekil alıyor ne bir şey
Bide saçım dalgalı olduğu için durum daha da kötü oluyor çıldırmamak elde değil ya gerçekten, şimdi nasıl saçların

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 25 Şubat 2022, 11:24:42 »
Minoxidil i bırak dostum, kullanmayı bıraktıktan sonra eskisinden dahada kötü oluyor. Deriyi tahriş etmesi ve kepegide cabası. Ömür boyu kullanacağım diyorsan başka.

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #8 : 25 Şubat 2022, 11:31:19 »
Bence de bırak. Ha, şuan olumlu şekilde seyrediyorsa gittiği yere kadar gitsin. Ee Shakespeare abimiz ne demiş?
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 25 Şubat 2022, 11:32:22 »
Minoxidil i bırak dostum, kullanmayı bıraktıktan sonra eskisinden dahada kötü oluyor. Deriyi tahriş etmesi ve kepegide cabası. Ömür boyu kullanacağım diyorsan başka.
Bırakmayı düşünüyorum kurutuyor çünkü benim derimi peki ön bölge için ne kullanmak daha faydalı uzun süre kullanabilirim sıkıntı yok xpecia falan ön bölge de işe yarar mı

qalatas06

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 25 Şubat 2022, 11:33:15 »
Bence de bırak. Ha, şuan olumlu şekilde seyrediyorsa gittiği yere kadar gitsin. Ee Shakespeare abimiz ne demiş?
Ön bölge ve şakaklar için hangi ilaç etkili olur

Gregor59

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 25 Şubat 2022, 11:48:31 »
ön ve şakaklarda dutasteride ya da ekim çare

Facebook Twitter Instagram