Gönderen Konu: Top 7 Listem  (Okunma sayısı 3817 defa)

TheZotech

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Top 7 Listem
« : 05 Mart 2022, 06:40:25 »
Selam arkadaşlar, son bir ayda bir çok klinikler konuştum.
Şu anda en beğendiklerim:
  • Medeks
  • Smile Hair Clinic
  • Asuman Hair
  • Asmed
  • Medpoint
  • Arenamed
  • Clinic Expert
Sizce aralarında elemem gereken veya en iyisi olduğunu düşündüğünüz var mı? Siz listeyi yapmış olsanız en üste kim olur, en altta kim olur?

Şimdiden teşekkür ederim.
smile hair clinic
ŞUNLARADA BAKABİLİRSİNİZ

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Top 7 Listem
« Yanıtla #1 : 05 Mart 2022, 17:32:35 »
 beğendiklerinin içinde saçına benzer saçta sonuc yakalamışları ön planda tut
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2022, 23:20:45 »
Selam arkadaşlar, son bir ayda bir çok klinikler konuştum.
Şu anda en beğendiklerim:
  • Medeks
  • Smile Hair Clinic
  • Asuman Hair
  • Asmed
  • Medpoint
  • Arenamed
  • Clinic Expert
Sizce aralarında elemem gereken veya en iyisi olduğunu düşündüğünüz var mı? Siz listeyi yapmış olsanız en üste kim olur, en altta kim olur?

Şimdiden teşekkür ederim.

Asmed i ele . Hiç yakışmamış oraya . Kusura bakmayın ama Expert ile aynı listeye koymak

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 05 Mart 2022, 23:59:12 »
Bence baştan sona olamamış.
Asuman Hair, Asmed, Şahin Çelik, Medeks banko.
Diğerleri tartışılabilir.
Clinicexpert listede ne arıyor dostum?
« Son Düzenleme: 06 Mart 2022, 00:13:07 Gönderen: zweig »
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2022, 15:16:47 »
Smile - clinic ekspert nedir dostum:)
Aman diyim
Medeks benim için her zaman favoridir neticede orada ektirdim ve çok memnunum
Clinic eksper ve Smile aklından çıkart bence

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2022, 19:03:25 »
Hadi clinicexpert i de anladım da smile nedir :)

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 06 Mart 2022, 21:19:18 »
Clinic expert sizi evinizden alıp Ekim yerine götürür sizi eve bırakır aq şirketini bir kere aradım aramaz olaydım her ay düzenli arıyorlar farklı numaralardan sen gene iyicene araştır listeni güncelle dostum:)

TheZotech

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2022, 08:49:30 »
Hadi clinicexpert i de anladım da smile nedir :)
Neden öyle diyorsun ki, zahmet olmazsa anlatır mısın?
İki gün önce gittim Dr. Firdavs ile görüştüm. Hem çok bilgili hemde tecrübeli birisi. Yerleride çok güzel temiz bir yer.
smile hair clinic

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2022, 09:08:06 »
Neden öyle diyorsun ki, zahmet olmazsa anlatır mısın?
İki gün önce gittim Dr. Firdavs ile görüştüm. Hem çok bilgili hemde tecrübeli birisi. Yerleride çok güzel temiz bir yer.

Öncelikle neye göre, kime göre bilgili ve tecrübeli?
Artık bu saç ekimi piyasası o kadar ilginç bir hal aldı ki, memlekette her mahallede neredeyse bi saç ekim kliniği var.
Ama bi çoğunda ki “tecrübe” bu forumu takip eden kullanıcılardan daha az.

Bunu anlamak icin forumu biraz takip edip sonuçlara göz atmanız yeterli olur.
Çizilen hatalı ön çizgiden tutun da alım yapılan donor bölgede güvenli bölgeden alım yapılmaması konusundaki paylaşımları görebilirsiniz.

Çünkü bu bahsettiğim hatalı ön çizgi ve güvenli bölgeden alım yapan kliniğe gidip saç ektiren arkadaşlara göre de gittikleri klinikler iyi kliniklerdi oysaki.
Mesela evden/havalimanından v.i.p araçlarla alıp ekim sonrası da aynı şekilde bırakıyorlardı, ya da anlaşmalı otelleri vardı, ya da ekim öncesinde kliniğin çok tatlı ve güzel bir dili vardı, ama sonuç? Malesef ezici çoğunluğunun hüsran.

Elbette bu klinikte olacak diye söylemiyorum bunları, ama bu şekilde elimizde veri olmayan bir klinikte saç ektirmek bence kobay olmaktan farksız.
Cunku belli bi örnek yok referans alacağın. Eğer Google yorumlarına bakmak derseniz eğer referans olarak , bana bi Google da kayıtlı mekan söyleyin, ben o mekana 100 tane olumlu yorum yaptırırım. Bundan basit bir şey yok.
Ya da sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoları örnek gösterirseniz bu forum da göz göre göre başka kliniğin ektiği saçın fotosunu kullanan ekim merkezleri de gördük.

Ya da saç ekimi öncesinde kliniğin çok ilgili olduğunu, aradığını, taradığını, ama olumsuzluk karşısında ekim sonrasında sorumluluk almaktan kaçtığını vs da gördük.

Şahsen bence bi kliniğin vip aracından, güleryüzünden ziyade alacağı sonuc çok daha önemli. Varsın beni evden almasınlar veya bana surat assınlar, ama yeter ki saçım istediğim gibi çıksın.

Malesef donor bölgemiz sınırsız değil, her insanın üç aşağı beş yukarı donor bölge kapasitesi var, açıklığınız ne durumda bilmem. Ama ne kadar olursa olsun olumsuz bir durumda giden kökün telafisi yok. Yani ektiririm 4000 kök; giden gider kalan sağlar bizimdir , olmadı baska yerde ektiririm demek bence riskli bir durum.
Cunku alım yapılan donor bölgeden nasıl alım yapılıyor onu da bilmiyoruz, forum da 2000 kök açıklığı olana 5000-6000 kök eken de gördük , ha sonucunda güzel olmuş olabilir ama bence bu saç ektiren kişinin geleceğini düşünmemek demektir.

Son olarak tekrar söylüyorum ;
Tüm bu saydıklarımı bu klinik yapacak diye bir şey yok, belki de Harika bi sonuç alırsın orasını bilemem. Ama şahsen ben bir kliniğe gidecek olsam öncesinde ki ekimlere tamamen objektif açıdan bakarım, kararımı bu şekilde veririm. Orası da en iyi bu forumdur, burayı ekimden önce bulduğun icin çok şanslısın yani bunu bil.

Karar senin.

TheZotech

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2022, 09:29:15 »
Artık bu saç ekimi piyasası o kadar ilginç bir hal aldı ki, memlekette her mahallede neredeyse bi saç ekim kliniği var.

Çizilen hatalı ön çizgiden tutun da alım yapılan donor bölgede güvenli bölgeden alım yapılmaması konusundaki paylaşımları görebilirsiniz.

Çünkü bu bahsettiğim hatalı ön çizgi ve güvenli bölgeden alım yapan kliniğe gidip saç ektiren arkadaşlara göre de gittikleri klinikler iyi kliniklerdi oysaki.
Mesela evden/havalimanından v.i.p araçlarla alıp ekim sonrası da aynı şekilde bırakıyorlardı, ya da anlaşmalı otelleri vardı, ya da ekim öncesinde kliniğin çok tatlı ve güzel bir dili vardı, ama sonuç? Malesef ezici çoğunluğunun hüsran.

Elbette bu klinikte olacak diye söylemiyorum bunları, ama bu şekilde elimizde veri olmayan bir klinikte saç ektirmek bence kobay olmaktan farksız.
Cunku belli bi örnek yok referans alacağın. Eğer Google yorumlarına bakmak derseniz eğer referans olarak , bana bi Google da kayıtlı mekan söyleyin, ben o mekana 100 tane olumlu yorum yaptırırım. Bundan basit bir şey yok.
Ya da sosyal medya hesaplarında paylaşılan fotoları örnek gösterirseniz bu forum da göz göre göre başka kliniğin ektiği saçın fotosunu kullanan ekim merkezleri de gördük.

Ya da saç ekimi öncesinde kliniğin çok ilgili olduğunu, aradığını, taradığını, ama olumsuzluk karşısında ekim sonrasında sorumluluk almaktan kaçtığını vs da gördük.

Şahsen bence bi kliniğin vip aracından, güleryüzünden ziyade alacağı sonuc çok daha önemli. Varsın beni evden almasınlar veya bana surat assınlar, ama yeter ki saçım istediğim gibi çıksın.

Malesef donor bölgemiz sınırsız değil, her insanın üç aşağı beş yukarı donor bölge kapasitesi var, açıklığınız ne durumda bilmem. Ama ne kadar olursa olsun olumsuz bir durumda giden kökün telafisi yok. Yani ektiririm 4000 kök; giden gider kalan sağlar bizimdir , olmadı baska yerde ektiririm demek bence riskli bir durum.
Cunku alım yapılan donor bölgeden nasıl alım yapılıyor onu da bilmiyoruz, forum da 2000 kök açıklığı olana 5000-6000 kök eken de gördük , ha sonucunda güzel olmuş olabilir ama bence bu saç ektiren kişinin geleceğini düşünmemek demektir.

Tüm bu saydıklarımı bu klinik yapacak diye bir şey yok, belki de Harika bi sonuç alırsın orasını bilemem. Ama şahsen ben bir kliniğe gidecek olsam öncesinde ki ekimlere tamamen objektif açıdan bakarım, kararımı bu şekilde veririm. Orası da en iyi bu forumdur, burayı ekimden önce bulduğun icin çok şanslısın yani bunu bil.

Karar senin.
Dediklerine full katılıyorum. VIP araçla otellerle kandırmaya çalışanlar çok elbet. Ama sen bu yorumu yazmadan bu kliniği araştırdınmı yoksa ismini buralarda duymadığın içinmi öyle dedin, anlamadım.
Ben bunları YouTubede sac ekimlerini vidiyolarla belgeleyen yabancılardan öğrendim Google reviewlerinden değil. YouTube gir Smile Hair Clinic yaz, sende bak.
Haa, adamlar çok kötü iş yapıyor dersin, arkadaşım yaptırdı hiç beyenmedi dersin anlarım. Ama sadece isimleri burada geçmiyor diye "Smile nedir" diyorsan yanlış bence.
smile hair clinic

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 07 Mart 2022, 15:53:48 »
Asuman Hanım - Asmed - Dr.Hakan Doğanay - TOP4
« Son Düzenleme: 09 Mart 2022, 11:25:19 Gönderen: Hintell »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Mart 2022, 11:26:24 »
Clinicexpert Seçmek için saç ekiminden hiç anlamıyorsun anlamına gelir
Global Moderator

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2022, 01:25:08 »

Karar senin.

+1

kellox

• Life
  • Full Member
« Yanıtla #13 : 19 Temmuz 2022, 20:29:14 »
Clinicexpert’te 2020 yılında saç ektirdim ettirmez olaydım bu forumdan haberim yoktu tecrübesizdim internetten araştırıp buldum güzel sözlerle vaatlerle beni inandırdılar çok doğal olacağını kesinlikle farkedilmeyeceğini Söylediler ve kampanyalı fiyatları olduğunu bir hafta içinde yaptırırsam şu fiyat bir haftadan sonra yaptırırsanız bu fiyat olur gibisinden sözlerle alel acele beni İstanbul’a gitmeye ikna ettiler gittiğimde havaalanında beni karşıladılar VİP bir araçla beni alıp Otele bıraktılar ertesi sabah söyledikleri saatte beni otelden aldılar ilgi alaka süper Ve merkeze gittik orda da süper bir ilgi alaka bir doktor arkadaş saç Analizi yaptı ve hızlıca 1 Saç çizgisi çizdi buraya kadar da her şey süper ekime geçtik üç tane genç üniversite öğrencisi ekime başladılar makara tüküre sohbet muhabbet derken Ekim bitti ve tekrar bir abi bir araçla beni otelime bıraktılar ertesi gün yıkamaya çağırdılar yıkama için merkezde belki 1 saat bekledim hiç kimse seslenmiyor hiç kimse sesini çıkarmıyor kimse ilgilenmiyor gittim bir yetkilinin yanına bir saattir burada bekliyorum neden hala beni çağırmadınız diye sordum yetkili Yoğunluk olduğunu birazdan alacaklarğını söyledi ve yaklaşık yarım saat daha bekledim  1,5 saat süren bebekli sonra saçımı 5 dakika içinde yıkadılar elimi ilaçları verip beni gönderdiler ondan sonra bir kere bile arayıp sürecin gidişatını Sormadılar Beni saç ekimi için ikna eden müşteri temsilcisi arkadaşa süreçle ilgili şikayetlerimi anlatmak için aradığımda telefonlarımı açmadı WhatsApp’tan yazdım mesajlara üç gün sonra dönüş yaptı ve çok yoğunuz kusura bakmayın açamıyorumz gibisinden İlgisiz ve samimiyetsiz laflar etti. Sonuca gelecek olursak eğer sonuç dümdüz ve çok yapay bir saç çizgisi çok seyrek bir alın ve piskoloji bozukluğu oldu benim için yani lütfen ve lütfen klinik eksperti seçerken ucuz fiyatlarınavi IP arabalarına Ekim öncesi ilgi alakalarına kanmayın sonunda benim gibi berbat bir enseye ve doğal olmayan seyrek gönlümde saçlara sahip olursunuz Bilgilendirmek istedim
Life Hair Şahin Çelik 2500 Greft Şaç Ekimim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28107.0
Takviyeler
Propecia
Evocapil Plus Tablet
Regrow Serum
Solgar Pycnogenol
Solgar Arginin

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 19 Temmuz 2022, 21:34:19 »
1- Asmed (High)
2- Asuman Hair (Medium)
3- Şahin Çelik (Low)

Gerisini elerim.Bütçeye göre maksimum F/P listem.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Facebook Twitter Instagram