Gönderen Konu: dökülmem tedaviyle düzelir mi ekim mi gerekir ?  (Okunma sayısı 984 defa)

m1174

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar . yaşım 27 tepe bölgemde son bir sene içerisinde yoğun bir dökülmeyle açılma meydana geldi, ve dökülme halen devam ediyor, şu an için d vitamini düşüklüğüm var ve destekliyorum. iş güç meseleleri yüzünden dökülme konusunu biraz görmezden geldim bu yüzden de çok geç kalmış olabilirim tedavi konusunda.
düşündüğüm ekim yaptırmak ancak bu dökülme bu aşamada herhangi bir medikal tedaviyle toplanabilir mi yoksa kesinlikle ekim mi gerekiyor fikirlerinizi almak isterim :)

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
Ynt: dökülmem tedaviyle düzelir mi ekim mi gerekir ?
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2022, 23:56:23 »
Medikal olarak belli bir ölçüye kadar toparlanabilir. Ama beklentin çok yüksek olmasın.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 18 Mart 2022, 00:24:53 »
Medikal olarak belli bir ölçüye kadar toparlanabilir. Ama beklentin çok yüksek olmasın.
Tüm potansiyelli tedavileri uygulayıp disiplinli bir süreç ilerletirse, +topikle falan istediğini bulur bence. Ya da uzatıp arkadan toplayabilir. 2-3 numara yapabilir.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 18 Mart 2022, 00:37:43 »
Tüm potansiyelli tedavileri uygulayıp disiplinli bir süreç ilerletirse, +topikle falan istediğini bulur bence. Ya da uzatıp arkadan toplayabilir. 2-3 numara yapabilir.
Evet olabilir.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

m1174

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 19 Mart 2022, 01:40:16 »
tedavi olarak ne önerirsiniz dht bloker vs mi yoksa vitamin türevi mi ?genel olarak bu konulardan çok uzağım böyle bir forumun olduğunu bile yeni gördüm mazur görün

m1174

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 19 Mart 2022, 01:44:02 »
ekim yaptırsam tepe bölgesi tutar mı kaç greft gider tahmini ortalama bir fikriniz var mı?
ankarada dr muttalip keseri araştırdım ancak ortalama 2000 greft gitse bile 110 bin tl gibi rakamlara mal olacak bana biraz uçuk geldi

Whatever 282

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 19 Mart 2022, 02:12:08 »
tedavi olarak ne önerirsiniz dht bloker vs mi yoksa vitamin türevi mi ?genel olarak bu konulardan çok uzağım böyle bir forumun olduğunu bile yeni gördüm mazur görün
Ben Dht Blocker öneririm.  Minoksil falan da kullanırsın.
Kullandıklarını:
Biotin 5000mg
Her gün 1 Dutasteride 0,5mg
Haftada 3 kez dermaroller
Günde 2 Minoksil +bemiks + bephanten+ evigen
Günde 2 defa masaj
Folik asit ve D vitamini takviyesi

haydibreewolf

• Full Member
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2022, 22:46:47 »
ekim yaptırsam tepe bölgesi tutar mı kaç greft gider tahmini ortalama bir fikriniz var mı?
ankarada dr muttalip keseri araştırdım ancak ortalama 2000 greft gitse bile 110 bin tl gibi rakamlara mal olacak bana biraz uçuk geldi

Ne ettin agam sen 110k verilmezzz

1/10 u yerler var forumda araştır derim

m1174

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 04 Nisan 2022, 01:11:21 »
Ne ettin agam sen 110k verilmezzz

1/10 u yerler var forumda araştır derim
Ankarada emphair ile görüştüm ancak açıklamalarıyla çok tatmin etmediler Şahin Çelik ismini görüp duyuyorum bir de orayla görüşmeyi düşünüyorum hocam teşekkür ederim

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Nisan 2022, 02:18:30 »
Ankarada emphair ile görüştüm ancak açıklamalarıyla çok tatmin etmediler Şahin Çelik ismini görüp duyuyorum bir de orayla görüşmeyi düşünüyorum hocam teşekkür ederim

Şahin çelik ankara için iyi seçim olur yalnız bence ekimden sonra minoxil kullanın mutlaka yoksa vertex kanlanması sıkıntılı bir bölge olduğu için istediğiniz sonucu alamayabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram