Gönderen Konu: Saç ektirmeye gerek kalmadan uygun tedaviyle güzel sonuç alma ihtimalim nedir?  (Okunma sayısı 601 defa)

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Herekese selam ben yeniyim bu konuyu buraya açmayı uygun gördüm çok fazla bilgim yok ilaçlar hakkında. Biraz cahilim bu konuda. Bana yardımcı olabilir misiniz?

Saçlarımın fotoğrafı ektedir.

Düzenli ilaç, krem vs. kullanımı işe yarar mı bu saç için?

Ne önerirsiniz?

Testeron azaltıcı etkisi var mı? İlaçlar konusunda en büyük çekincelerimden birisi bu çünkü

İlaç önerisi istemek yasaksa özür dilerim şimdiden.

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekin devamı

Virtüöz

• Hero Member
Bu saçı tedavilerle kurtarman mümkün görünmüyor.Minoxidil ve finasterid kullansanda çok iyi sonuç alamazsın.Dönör fena değil ama alanın fazla bu yüzden gene açıklık kalıcak.Çok beklemişsin tedavi için.Bu saatten sonra yan etkileri göze alman lazım.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

emekli kel

• Hero Member
 ekim olmadan kesinlikle olmaz.toparlayamazsın.ekimdede 6 ay finasterid kullancan saç sakal ekilcek oda 2 sefere yayılır tepe gene açık kalır.donor sınırsız değil
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saçı tedavilerle kurtarman mümkün görünmüyor.Minoxidil ve finasterid kullansanda çok iyi sonuç alamazsın.Dönör fena değil ama alanın fazla bu yüzden gene açıklık kalıcak.Çok beklemişsin tedavi için.Bu saatten sonra yan etkileri göze alman lazım.

Evet dökülmeye devam ediyor diye bi de çekincelerim de çoktu o yüzden bekledim ama beklemesem daha iyi olacaktı sanırsam

stayinalive

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
ekim olmadan kesinlikle olmaz.toparlayamazsın.ekimdede 6 ay finasterid kullancan saç sakal ekilcek oda 2 sefere yayılır tepe gene açık kalır.donor sınırsız değil

Ön güzel kapansın da tepe bi miktar kalmasına da razı olacam mecbur

Facebook Twitter Instagram