Gönderen Konu: Asuman hair 2. ekim tavsiye  (Okunma sayısı 905 defa)

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Asuman hair 2. ekim tavsiye
« : 26 Nisan 2022, 10:57:35 »
Bu formu bize kazandıran başta Hintell hocam olmak üzere diğer değerli form uyeleri merhabalar.Ben 38 yaşındayım bundan 4 sene önce ilk ekimi yaptırdım ekim sonucum bence başarılı sonuçlandı tabi siz nasıl yorumlarsiniz bilemiyorum.Acikligim fazla olduğu için sıklık beni tatmin etmedi bu yüzden Asuman hanımdan 14.11.2022 gününe randevu aldım.Sizce bu doğru tercihi? Bu kararı vermemde bana destek olan Robert ve LOESS arkadaşlara teşekkür ederim.Resimlerime bakarak nasıl bı ekim planlaması yapmam lazım ekimden önce takviye ne kullanmam lazım (2 aydır biotin 1 haftadır proscar kullanıyorum) bilgilendirirseniz sevinirim.Ben açıkçası on cizgimden memnunum ona dokunulmasini istemicem donörün fazla greft alınarak seyrek bir görüntü olusturmasini da istemiyorum o yüzden sakaldan da aldırmayı düşünüyorum.On çizgi hariç öne daha yoğun olmak üzere tepeye kadar bir siklastirma ve arkada biraz seyrek olan bolgeyede çok yoğun olmamakla birlikte hafif kararsa yeter sakal destekli ekim düşünüyorum siz ne dersiniz.Formda 2. ekimin başarı oranınin düşük olduğu ve siklastirma ekimlerinde var olan saclarin zarar gorebilecegi şeklinde bir kanı var.Var olan saclarin tramvadan sonra çıkmaması gibi birşey olurmu eğer öyle birşey olursa vay halime tekrar başa dönerim ve birdaha ekim sansimda olmaz bu sefer. Hintell hocam sizde yorumunuzu esirgemezseniz memnun olurum şimdiden degerli yorumlarınız için teşekkür ederim.İnsallah ekimden sonrada resimlerimi yukleyeegim.

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Asuman hair 2. ekim tavsiye
« Yanıtla #1 : 26 Nisan 2022, 11:05:20 »
Buda diğer resimler

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Nisan 2022, 11:11:52 »
İlk ekim onceside bu

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 26 Nisan 2022, 11:32:44 »
Teşekkür ederim kendi adıma İlk ekimin çok güzel sonuçlanmış sıklaştırma ekimleri için gene aynı şekilde çok iyi bir yer tercih etmişsin sıklaştırma da aralara girip seyrek olan özellikle ön çizgi ve tepe bölgesine girilecek sanırım benim ekim öncesi aldığım aynı takviyeleri alıyorsun mutlaka faydasını göreceksin mevcut saçların şoka uğramaması ve zarar görmemesi için bitirim ikili diye nitelendiriyorum her iki takviyeyi pek saç sorunun olmasa da bu ekimle birlikte saç defterini tamamıyla kapatacağını düşünüyorum donor güzel merkez güzel takviyeler güzel bol şanslar dilerim

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Nisan 2022, 11:52:25 »
Çok teşekkür ederim Robert insallah dediğin gibi güzel sonuclanir aslında kapalı alanda çok saç sorunum kalmadi ancak açık alanda güneşli havalarda özellikle önden gözüken bölge çok seyrek gözüküyor o beni rahatsız ediyor seninde sonuçlarını takip ediyorum inşallah sende güzel bir sonla bu defteri kapatirsin

LOESS

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2022, 13:28:47 »
Murat abi, dediğim gibi birince ekimin kötü değil başarılı sayılır ve dönör bölgen de gayet yerinde. Asuman Hanımı, Asuman Hanım yapan detay sıklaştırma ekimlerinde kusursuz el işçiliği o yüzden 2. Ekim için en doğru kararlardan birisidir. Saçın tonu karma siyah ve beyaz karışık güzel bir kapatıcılığı var  burdan baktığımız zaman, saç mikronun da güzel gözüküyor ince değil. Ve şöyle bir detay var sen nw7 skalasındayken ekip yaptırdın yani şuan saçların DHT ye duyarsız kısmen duyarsız güçlü saçlar olduğunu unutmayalım bu önemli bir detay mevcut saçın güçsüz değil üstüne de takviye kullandığın vakit, bu saçın sıklaştırma ekiminde, Asuman Hanımın ellerinde dökülmesine zarar görmesine imkan yok için rahat olsun, saç defterini şimdiden rafa kaldırabilirsin :)

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2022, 13:40:22 »
Değerli yorumun için çok teşekkür ederim LOESS kardeşim İstanbul'a geldiğimde görüşürüz inşallah

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Nisan 2022, 16:32:40 »
İlk saç ekimin gayet başarılı ikincisi ile süper olur bence imkan varsa yaptır
Global Moderator

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Nisan 2022, 18:52:12 »
İlk saç ekimin gayet başarılı ikincisi ile süper olur bence imkan varsa yaptır
Yaptiracam inşallah Hintell hocam Asuman hanımdan randevumu aldım kasimin 14 üne kafama takılan benim ilk ekimdeki saçlar siklastirma ekimini firesiz atlatır Asuman hanım bu işi halleder inşallah.Birde benim tiroid bezleri calimiyor o yüzden ilaç kullanıyorum bu ekimi olumsuz etkilermi sürekli kan degerlerimi kontrol ettiriyorum.Olumsuz etkileseydi 1. ekimdede etkilerdi diye düşünüyorum yanlismiyim bu konuda varmı başka önlem alabileceğim birsey

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Nisan 2022, 20:58:30 »
Merhabalar.Ben de Asuman hanıma 2 temmuzda randevu aldım.Ssrkan Aygın dusunuyordum ama randevu tarihinde netlik oluşmadı Asuman hanımda da boş yer olunca düşünmeden aldım.
Benim de troidler çalışmıyor Levotiron 150/200 mg kullanıyorum.
Takviye olarak xpecia/Solgar demir takviyesi/ocean çinko/Solgar d vitamini hapları ı aldım.Bikmiuorum fayda eder mi?
Tepede saçım var komple kel dehikim ama üstteki saçlar biraz cansız.Ektirince konu açacağım takip edebilirsiniz.
Buradan sizin aracikiginiz ile ben de sorayım başka takviyeye ihtiyaç var mı?
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 26 Nisan 2022, 21:05:42 »
Merhabalar.Ben de Asuman hanıma 2 temmuzda randevu aldım.Ssrkan Aygın dusunuyordum ama randevu tarihinde netlik oluşmadı Asuman hanımda da boş yer olunca düşünmeden aldım.
Benim de troidler çalışmıyor Levotiron 150/200 mg kullanıyorum.
Takviye olarak xpecia/Solgar demir takviyesi/ocean çinko/Solgar d vitamini hapları ı aldım.Bikmiuorum fayda eder mi?
Tepede saçım var komple kel dehikim ama üstteki saçlar biraz cansız.Ektirince konu açacağım takip edebilirsiniz.
Buradan sizin aracikiginiz ile ben de sorayım başka takviyeye ihtiyaç var mı?
merhabalar bende tiroid için aynı ilacı kullanıyorum kardeşim kan tahlili yaptir eksik varsa kullan demirin cinkon eksik değilse niye vitamin alasinki ama ekim yerinin dediği ekime kadar finans ve biotin alınması bence sende başka finansa saçların cansizsa

niremba

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Nisan 2022, 22:54:13 »
Finans kullanmak istemiyorum cinsel isteğin az zaten olandan da olmayayim diye korkuyorum.
  • Ekim Tarihi: 23/06/2022
  • Ekim Merkezi ismi Asumanhair
  • Greft Miktarı 4400
  • Yaşınız 46
  • Medikal Tedavi Proscar 1/4 Kerozan Alpha Lipoic Asid ,Demir,B vitamini,L arginin

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 14 Eylül 2022, 08:27:06 »
Tekrar merhabalar arkadaşlar ekim günü yaklaştıkça heyecan korku artmaya başladı bende ilk Ekim'de bukadar sitres olmamıştım doğrusu. Bu konuyu actigimdan beri formu takip ediyorum ama hala benim gibi 2. bir sıklastirma yapacak arkadaşa denk gelmedim olanda konusunu yarım bırakmış. 2. ekim yaoanlar var yanlız bunlar hep ilk ekimi öne ikinciyi arka tepe kısmına yaptıranlar. Ekim yaptırmakla yaptırmamak arasında gidip geliyorum zaman daraldikca iptal ettiresim geliyor.Bana tıbbi anlamda bu konuya açıklık getirecek biri varmı hintell hocam senin de yorumun önemli benim için ilk ekimdeki saçlarin zarar görme olasılığı nedir bu saçları besleyen kan damarlarına zarar verilirmi şok dokulmeden sonra ilk ekimdeki saçlarin çıkmama olasılığı varmı bu şekilde direk aralara ekim yaltiripta firesiz güzel sonuç alan varmı ben giremedim acikcasi formda şimdiden cvplariniz için teşekkürler.

Ray Erden

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 14 Eylül 2022, 14:04:49 »
Merhaba hocam saçların önden seyrek gözüktüğünü düşünüyormuşsunuz. İsterseniz saç simülasyonu yaptırarak o görüntüyü önleyebilirsin belki diye düşünmekteyim.

Murat0505

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 14 Eylül 2022, 14:20:08 »
Merhaba hocam saçların önden seyrek gözüktüğünü düşünüyormuşsunuz. İsterseniz saç simülasyonu yaptırarak o görüntüyü önleyebilirsin belki diye düşünmekteyim.
Yok kardeşim simülasyon hiç düşünmedim yaptirmamda zamanla renk değişimi oluyor hiç guzel bir görüntü olmuyor ve hadi şimdi yaptırdın diyelim ileriki yaşlarda damı yaptıracaksin mantıklı gelmiyor

Facebook Twitter Instagram