Gönderen Konu: Saç Ekimi İçin Uygun Muyum? Yaş 23  (Okunma sayısı 689 defa)

hellred

• Full Member
  • 👻
Saç Ekimi İçin Uygun Muyum? Yaş 23
« : 06 Mayıs 2022, 18:05:50 »
Herkese Selamlar.

Abilerim yaşım 23, 17 yaşımdan beri saçlarım ciddi bir şekilde döküldü, tepelerim seyreldi, şakaklarım döküldü. Son 2 senedir ise saçlarımda dökülme yok daha doğrusu aynaya baktığımda saçlarımda bir değişme olduğunu görmüyorum, böyle kaldı. 2 yıldır şampuan kullanmıyorum, bıttım sabunu kullanırım bir tek. Velhasıl abilerim, bana yardımcı olur musunuz? Saç ekimi için uygun muyum, artık aynaya bakamaz oldum, önlerimin seyrelmesi beni çok rahatsız eder oldu. Saç ekimi yaptırmak istiyorum fakat bu konu hakkında pek bir malumatım yok. Bana kaç greft yeterli, önlerimin ve şakaklarımın olmasını istiyorum.

İstanbul Anadolu da ikamet ediyorum. Önerebileceğiniz klinik var mıdır? Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim. Yorumlarınızı bekliyorum.

Arka tarafım

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi İçin Uygun Muyum? Yaş 23
« Yanıtla #1 : 06 Mayıs 2022, 19:02:12 »
Kardeşim 23 yaşında medikal tedavi almadan kimse saç ektir demez burda sana,dökülmen bakarsın şimdi olmaz 1,2 yıl sonra azar..dökülme ömür boyu sürebilme ihtimali fazla iş hele biz gibi genç yaşta kayıpları yaşamaya başlamış kişiler olarak ki bazen tedavi bile dökülmeye durdurmaya yetmeyebiliyor kişisine göre bu durumda ekilen saç duruyor kendi saçın gidiyor tuhaf görüntü oluşuyor,bazen de saç ne kadar gitcek bilinmediği için öne yoğun greft harcanıyor sonra arkaya pek greft kalmıyor vs..ama ön bölge mütevazi bi çizgiyle ve iyi planlamayla ekim yaptırıp finansteridle saçları korumaya çalışman mantıklı olabilir,tabi yan etkileri okuyarak ve doktor kontrolünde.
  • Yaşınız 31

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 06 Mayıs 2022, 19:37:40 »
Saç ekimi için uygun açıklık medikal tedavi alman yaşın gereği daha iyi olur araştır öyle karar ver İstanbul'da Asmed Serkan Aygın Asuman hanım var bunlara bir bak

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #3 : 06 Mayıs 2022, 19:43:32 »
Teşekkür ederim fakat ekim yaptırıp öyle kullansam sağlıklı olur dimi?
  • Ekim Tarihi: 23.06.2022
  • Ekim Merkezi ismi Medeks
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Xpecia + Solgar Biotin 5000mg

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #4 : 06 Mayıs 2022, 19:44:07 »
Kardeşim 23 yaşında medikal tedavi almadan kimse saç ektir demez burda sana,dökülmen bakarsın şimdi olmaz 1,2 yıl sonra azar..dökülme ömür boyu sürebilme ihtimali fazla iş hele biz gibi genç yaşta kayıpları yaşamaya başlamış kişiler olarak ki bazen tedavi bile dökülmeye durdurmaya yetmeyebiliyor kişisine göre bu durumda ekilen saç duruyor kendi saçın gidiyor tuhaf görüntü oluşuyor,bazen de saç ne kadar gitcek bilinmediği için öne yoğun greft harcanıyor sonra arkaya pek greft kalmıyor vs..ama ön bölge mütevazi bi çizgiyle ve iyi planlamayla ekim yaptırıp finansteridle saçları korumaya çalışman mantıklı olabilir,tabi yan etkileri okuyarak ve doktor kontrolünde.

Evet dediğiniz gibi, doktor kontrolünde olmalı, yan etkilerine baktım sanırım ciddi yan etkileri var. Yorumunuz için teşekkürler.
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

Casanova

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Mayıs 2022, 22:19:33 »
Agacım medikal tedavi bu saçı düzeltebilir diyen varsa gitsin kendi uygulasın. Bana kalırsan git ön tarafına çok greftinden yemicek şekilde (3000-4000 greft olarak) donörün ırzına geçmicek bir merkezde yaptır ekimini. Bu yaşta saçsız dolaşmaktanda 40 yaşında saçsız dolaşırsın. Gençliğinin baharı bu yaşlar
  • Ekim Tarihi: 29.04.2022
  • Ekim Merkezi ismi İzmir Ekol Hastanesi
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Nutraxin beauty keratin formula

hellred

• Full Member
  • 👻
« Yanıtla #6 : 06 Mayıs 2022, 22:43:59 »
:) Çok teşekkür ederim abi, duygularıma tercüman oldun. Aynaya bakamıyorum, saçlarım uzayınca çok çirkin duruyor. Sürekli kestirmek zorunda kalıyorum..
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 23

|Logan|

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 09 Mayıs 2022, 00:28:53 »
Agacım medikal tedavi bu saçı düzeltebilir diyen varsa gitsin kendi uygulasın. Bana kalırsan git ön tarafına çok greftinden yemicek şekilde (3000-4000 greft olarak) donörün ırzına geçmicek bir merkezde yaptır ekimini. Bu yaşta saçsız dolaşmaktanda 40 yaşında saçsız dolaşırsın. Gençliğinin baharı bu yaşlar

Medikal tedavi ile bu saçı düzeltirsin diyen yok medikal tedavi ile geri kalan saçı koruyabilir biz onu söylüyoruz
  • Ekim Tarihi: 24.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi Lifehair Şahin Çelik
  • Greft Miktarı 2800
  • Yaşınız 22
  • Medikal Tedavi Haftada 5 gün finasterid, haftada 2 gün dutasterid + Seogen Tablet

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 09 Mayıs 2022, 00:38:37 »
 finasterid kullan merkez zaten sayıyı soyler çok fazla grefte gerek yok istde asuman hair formunda
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Casanova

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 09 Mayıs 2022, 01:49:57 »
Medikal tedavi ile bu saçı düzeltirsin diyen yok medikal tedavi ile geri kalan saçı koruyabilir biz onu söylüyoruz
Bakın bu konuda doğru söylüyorsunuz lakin adam saç ektireyim mi diye sormuş siz ilaç kullanın diyorsunuz. Yani net cevaplar vermiyorsunuz. Sanki adamın tüm saçlarının %100 döküleceğini biliyormuş gibi yorumlar yapılıyor. Saçı ektirip korumaya çalışması daha mantıklı.
  • Ekim Tarihi: 29.04.2022
  • Ekim Merkezi ismi İzmir Ekol Hastanesi
  • Greft Miktarı 3000
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Nutraxin beauty keratin formula

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 09 Mayıs 2022, 07:21:39 »