Gönderen Konu: Kerozan veya Xpecia hangisini kullanıyim!!  (Okunma sayısı 6108 defa)

ariya33

• Yeni üye
  • *
Kerozan veya Xpecia hangisini kullanıyim!!
« : 18 Mayıs 2022, 13:58:39 »
Merhaba Ailede kellik mevcut,
Saç ekimi olmuyor.
Doktora gittim Sadece minoxdil önerdi ama ben kullanmayı düşünmüyorum.

Proscar,  Propecia ( yan etkisi çok diye kullanmak istemiyorum )

Kerozan ve Xpecia arasında kaldım. Dht önlüyor mu bunlar kullansam. Yorumları okuduğuma göre Kerozan yan etkisi daha azmış.
[ Tavsiyelerinizi bekliyorum. ]

Takviye olarak ne sürüyüm saçlarıma dıştan destek olarak doğal ürün kullanmak istiyorum.

Şampuan; Revox kullanıyorum, memnunum.

Virtüöz

• Hero Member
Ynt: Kerozan veya Xpecia hangisini kullanıyim!!
« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2022, 13:59:29 »
Xpecia
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

ariya33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Mayıs 2022, 14:09:04 »
Aklımda olan; 2 ay hap kullanmak , sonuca göre takviye almak.

[》Solgar Biotin gibi ]

Kerozan ve Xpecia  arasında karar verirsem günlük rutin olarak yapmayı düşündüğüm;

Her sabah aç karnına 1 diş sarımsak
Dermaroller haftada 2 kere
10 dk her gün masaj

( kan akışı için hacamat )

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 18 Mayıs 2022, 14:10:08 »
Aklımda olan; 2 ay hap kullanmak , sonuca göre takviye almak.

[》Solgar Biotin gibi ]

Kerozan ve Xpecia  arasında karar verirsem günlük rutin olarak yapmayı düşündüğüm;

Her sabah aç karnına 1 diş sarımsak
Dermaroller haftada 2 kere
10 dk her gün masaj

( kan akışı için hacamat )

2 ayda hiç bir ilerleme olmaz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 18 Mayıs 2022, 15:02:03 »
kardeşim kusura bakma da doktorun önerisini yapmıyorsun dht bloker kullanmak istemiyorsun xpecia mı kerozan mı sorusuna neden kendin cevap bulamıyorsun? denizleri geçmişsin karada çırpınıyorsun.

afaki fark eden bir şey olacağını düşünmüyorum kafana yatanı iç gitsin.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

ariya33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2022, 16:01:26 »
kardeşim kusura bakma da doktorun önerisini yapmıyorsun dht bloker kullanmak istemiyorsun xpecia mı kerozan mı sorusuna neden kendin cevap bulamıyorsun? denizleri geçmişsin karada çırpınıyorsun.

afaki fark eden bir şey olacağını düşünmüyorum kafana yatanı iç gitsin.

Doktor resmen birşey önermedi. Ne kullanırsan boş dedi bırakınca yine dökülecek, içimi biraz rahatlamak için Minoxdil önerdi.

Dht bloker olarak bende Kerozan ve Xpecia arasında kaldım. Sadece kullanan kişilerden tecrübelerini istiyorum. [ Kerozan ve Xpecia vitamin mi yoksa Dht bloker mu ] onu bile öğrenmedim.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 18 Mayıs 2022, 16:20:05 »
Doktor resmen birşey önermedi. Ne kullanırsan boş dedi bırakınca yine dökülecek, içimi biraz rahatlamak için Minoxdil önerdi.

Dht bloker olarak bende Kerozan ve Xpecia arasında kaldım. Sadece kullanan kişilerden tecrübelerini istiyorum. [ Kerozan ve Xpecia vitamin mi yoksa Dht bloker mu ] onu bile öğrenmedim.

Yaşın müsaitse bence fin ya da dut araştır vitaminle saw palmettoyla filan zor gibi sana kullanıcı deneyimi. Çok majör vit eksiğin varsa sadece onları tamamlamaya çalış dht bloker ile çok güzel saçların olur inşallah
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Slayer91

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Mayıs 2022, 18:37:20 »

Dostum herşeyi anlıyorum da şu 'bırakınca nasılsa dökülcek' cileri hiç anlamıyorum..cildim zarar gördü diyenler amenna,yan etki gördüm diyenler amenna,param yok diyenler amenna,saçıma çok ta önem vermiyorum diyenler amenna,fayda görmedim diyenler zaten amenna.Ama saç konusunda ilmek ilmek çözüm arayan adamlar en azından daha makul dozlarda daha faydalı ilaçlar kullanmaya üşeniyor,çok tuhaf..Kızlara bak sokakta süslenmiş makyajlar,rujlar hergün biri 'yıkayınca silincek boşver' deyip bırakıyor mu makyajı? Ya da saçı gür adam süslemiş,yana atmış bişeyler yapmış 'yıkayınca bozulcak boşver' diyor mu? Annelerimiz evi temizliyor hergün 'Akşama kirlencek boşver' diyor mu? Yahu hiç kız arkadaşınız olmadı mı? Görüşüyosun arada gidiyo aynaya boyasını rujunu tazeliyor vs..yahu bizim de saç sorunumuz var işte kabullenip minox sürüp anti dht hap atcaz işte..Yani sözüm genel sana değil dostum genel ama ciddi fayda görmüş,ya da görecek kişilerin 'nasılsa bırakınca dökülcek' mantığıyla bunları kullanmaması çok garibime gidiyo belki de haklılar yani boşverin nasılsa öleceğiz birgün
  • Yaşınız 31

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 19 Mayıs 2022, 23:10:02 »
Dostum herşeyi anlıyorum da şu 'bırakınca nasılsa dökülcek' cileri hiç anlamıyorum..cildim zarar gördü diyenler amenna,yan etki gördüm diyenler amenna,param yok diyenler amenna,saçıma çok ta önem vermiyorum diyenler amenna,fayda görmedim diyenler zaten amenna.Ama saç konusunda ilmek ilmek çözüm arayan adamlar en azından daha makul dozlarda daha faydalı ilaçlar kullanmaya üşeniyor,çok tuhaf..Kızlara bak sokakta süslenmiş makyajlar,rujlar hergün biri 'yıkayınca silincek boşver' deyip bırakıyor mu makyajı? Ya da saçı gür adam süslemiş,yana atmış bişeyler yapmış 'yıkayınca bozulcak boşver' diyor mu? Annelerimiz evi temizliyor hergün 'Akşama kirlencek boşver' diyor mu? Yahu hiç kız arkadaşınız olmadı mı? Görüşüyosun arada gidiyo aynaya boyasını rujunu tazeliyor vs..yahu bizim de saç sorunumuz var işte kabullenip minox sürüp anti dht hap atcaz işte..Yani sözüm genel sana değil dostum genel ama ciddi fayda görmüş,ya da görecek kişilerin 'nasılsa bırakınca dökülcek' mantığıyla bunları kullanmaması çok garibime gidiyo belki de haklılar yani boşverin nasılsa öleceğiz birgün
Abi hani  derler D.. Beton dökmek yetmez diye.. O bakımdan güzel bir konuşma olmuş..
Yalnız fark var abi herkes biliyor.. Kız kadın ruj sürsede akşam temizler sabah yine aynı vs..
Saçı olsn adam yaba atmış olayıda.. Saçı var ki wax fön jöle vs vs yapıp düzgün şekil vermesi gerekir ..
Bizlerde öyle degil.. Okay bı degil yani. Dut Fin vs kullanacak oda kaç ay veya minox.. İyi sözler yazdın ancak bence Biraz yanlış örnekler olmuş..
Ben ruh hastası oldugum için hayaloereslik var biraz.. Bazen diyorum.  Dunyada herkes kel olsa.. Saçlı insan çok az olsa herkes o saçlı insanlarla dalga geceçekti. Diye düşünüyorum.

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2022, 05:04:22 »
Abi hani  derler D.. Beton dökmek yetmez diye.. O bakımdan güzel bir konuşma olmuş..
Yalnız fark var abi herkes biliyor.. Kız kadın ruj sürsede akşam temizler sabah yine aynı vs..
Saçı olsn adam yaba atmış olayıda.. Saçı var ki wax fön jöle vs vs yapıp düzgün şekil vermesi gerekir ..
Bizlerde öyle degil.. Okay bı degil yani. Dut Fin vs kullanacak oda kaç ay veya minox.. İyi sözler yazdın ancak bence Biraz yanlış örnekler olmuş..
Ben ruh hastası oldugum için hayaloereslik var biraz.. Bazen diyorum.  Dunyada herkes kel olsa.. Saçlı insan çok az olsa herkes o saçlı insanlarla dalga geceçekti. Diye düşünüyorum.
O kalan saçlılar ne kadar kıymetli olur bir ortamda ne az ise o ilgi çeker tabi bu Keller için geçerli değil fhdhdh
  • Yaşınız 25

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 20 Mayıs 2022, 11:58:38 »
Beyaz saç bence karizmatik göstertiyor.Ama dökülmemiş olucak.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 20 Mayıs 2022, 14:07:10 »
Beyaz saç bence karizmatik göstertiyor.Ama dökülmemiş olucak.
Aynen zaten taş 40-45 arası ise hafif beyazlık olacak yaşı belli ediyor..

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 20 Mayıs 2022, 15:17:39 »
Assos ürünlerini de incele istersen

Robert

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 21 Mayıs 2022, 14:01:20 »
Xpecia bile bazılarında yan etki yapıyor.Kerozan senin için daha iyi ama bu saçlari vitamin falan durdurmaz onu diyeyim

Facebook Twitter Instagram